Şimdi Ara

Trabzonspor Yeni Stadyum Projesi - Akyazı Projesi [ANA KONU] (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
109
Cevap
1
Favori
7.972
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Çimler için hibrit deniliyordu ancak, bizim sistem gibi ekilmiyor veya serilmiyor bu çimler nasıl hibrit oluyor?
    Trabzon için harika bir stat ve kompleks oluyor hayırlı olsun şimdiden. Umarım şampiyonluk yaşarlar bi kaç seneye bu stat da

• TOKİ Başkanı Turan, Akyazı Stadı'nda toplam 8 bin 400 metrekare çimin serme işleminin bittiğini belirterek, "Saha zemininde hibrit çim işlemine başlayacağız. Bu işlemi de 10 gün içerisinde bitireceğiz."

Trabzonspor Yeni Stadyum Projesi - Akyazı Projesi [ANA KONU] Trabzonspor Yeni Stadyum Projesi - Akyazı Projesi [ANA KONU]

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Festen -- 13 Kasım 2016; 17:5:34 >

•  Trabzonspor Yeni Stadyum Projesi - Akyazı Projesi [ANA KONU]
  •  Trabzonspor Yeni Stadyum Projesi - Akyazı Projesi [ANA KONU] Trabzonspor Yeni Stadyum Projesi - Akyazı Projesi [ANA KONU]

•  Trabzonspor Yeni Stadyum Projesi - Akyazı Projesi [ANA KONU] Trabzonspor Yeni Stadyum Projesi - Akyazı Projesi [ANA KONU]

• Muharrem Usta: "Adanaspor maçıyla başlarız diye düşünüyorum. Şu anda isim sponsoru kesin değil."

Trabzonspor Yeni Stadyum Projesi - Akyazı Projesi [ANA KONU]
  •  Trabzonspor Yeni Stadyum Projesi - Akyazı Projesi [ANA KONU]  Trabzonspor Yeni Stadyum Projesi - Akyazı Projesi [ANA KONU]  Trabzonspor Yeni Stadyum Projesi - Akyazı Projesi [ANA KONU]  Trabzonspor Yeni Stadyum Projesi - Akyazı Projesi [ANA KONU]

Trabzonspor Yeni Stadyum Projesi - Akyazı Projesi [ANA KONU]  Trabzonspor Yeni Stadyum Projesi - Akyazı Projesi [ANA KONU]  Trabzonspor Yeni Stadyum Projesi - Akyazı Projesi [ANA KONU]  Trabzonspor Yeni Stadyum Projesi - Akyazı Projesi [ANA KONU]

• Yedek kulübesi oldukça güzel, farklı bir dizayn.

Trabzonspor Yeni Stadyum Projesi - Akyazı Projesi [ANA KONU] Trabzonspor Yeni Stadyum Projesi - Akyazı Projesi [ANA KONU]

• Hibrit işlemi tamamlandı.

• Bizim yedek kulübesi 14 kişilik, sizinkinin maşallahı var
  • bir an önce açılsın da maçlar güzel stadlarda oynansın. Benim anlamadığım gs ve fb niye hibrit çim yapmıyorlar anlamıyorum. Fenerin stadının zemini bu aralar çok kötü bakıyorumda bir defa yatırım yapacaksanız uzun seneler mükafatını alırsın tff'nin aslında tüm takımlara zorunlu kılması gerekiyor gına geldi patates tarlasında maç izlemekten.
    stad hayırlı olsun güzel gözüküyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Worm Holes -- 27 Kasım 2016; 1:38:56 >
  • Benim bildiğim veda maçı bir kere olur. Antalyaspor maçıyla veda etmiştik. Ziraat kupasında oynayacağımız son maç tekrar veda maçı oldu. Ne kadar veda edilecek daha.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Festen -- 29 Kasım 2016; 13:50:40 >
  • İnşallah doldurursunuz stadı. Fenerbahçe maçında da adam gibi taraftarınıza destek verin. yeni stadı mahvetmezsiniz diye umuyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Festen

Benim bildiğim veda maçı bir kere olur. Antalyaspor maçıyla veda etmiştik. Ziraat kupasında oynayacağımız son maç tekrar veda maçı oldu. Ne kadar veda edilecek daha.

Türk kafası işte ne bekliyorsun ki. Yeni stad yetişmezse üçüncü veda maçı bile yaparlar. Bu stadın en büyük şansızlığı açılışın tarihin en kötü Trabzonsporuna denk gelmesi. Yeni stadda ilk maçı bile kaybedebilir.

Maça Chapecoense arması forma ile çıkmak güzel olmuş. Kim düşündüyse tebrik etmek lazım.

• 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.