Şimdi Ara

Trabzonspor - Rabotnicki 06.08.2015 (8. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
220
Cevap
0
Favori
5.064
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Mar00N

Altıparmakowski diye oyuncularıda var

İlk duyduğumda spiker yanlış mı söyledi falan dedim ama cidden ismi böylemiş
  • quote:

Orijinalden alıntı: Türkçü2015

Onur neden çıkıştı orada?Bütün takımın emeklerini hiç etti resmen.

hangi emek hocam, adamlar robotnicki gibi bir köy takımına gol atamıyorsa bütün suçu kaleciye yüklemek ne kadar doğru.
  • Hamsi koydular tavaya da başladı oynamaya ha uşaklar ha uşaklar eheheheheheheheh

Elendikleri takıma bak . Sorsan biz büyük takımız derler. Halbuki diğer Anadolu kulüplerinden pek bir farkınız yok

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: uskumru

quote:

hangi emek hocam, adamlar robotnicki gibi bir köy takımına gol atamıyorsa bütün suçu kaleciye yüklemek ne kadar doğru.

Ya her takımın başına gelebilir bunlar ben de Trabzon'u çok beğenmedim ama ortalama bir oyun vardı,çok da kötü değildi Ts.Ama Onur'un o hareketinin hiçbir izahatı yok,zaten son dakikada da yakıyordu az daha.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Steve Jobs

quote:

quote:

Yönetim istifa böyle takım olmaz maça gittiğimede pişman oldum rezil herifler.

Lan sen dün shakhtar konusunda trollugun babasını yapan kişi değilmiydin

Burda gelmis yönetim istifa diye ağlıyor

Ne diyelim devam mı etsin yönetim çok üzüldüm lan

Buda sana ders olsun ozaman allah büyük işte öyle trollemekle olmuyormuş dün cok kisinin damarına bastın. Bundan sonra kücük cocuk gibi davranmazsın umarım

• quote:

quote:

quote:

quote:

Buda sana ders olsun ozaman allah büyük işte öyle trollemekle olmuyormuş dün cok kisinin damarına bastın. Bundan sonra kücük cocuk gibi davranmazsın umarım

Foruma daha uğramıycam karar aldım

• quote:

quote:

quote:

Ya her takımın başına gelebilir bunlar ben de Trabzon'u çok beğenmedim ama ortalama bir oyun vardı,çok da kötü değildi Ts.Ama Onur'un o hareketinin hiçbir izahatı yok,zaten son dakikada da yakıyordu az daha.

Haklısın onur'a diyecek birşey yok zaten. Ben fenerliyim. Buna rağmen maçı fenerbahçe maçı gibi izledim kaçan gollerde kahrolduk ailece. Umarım Geri kalan takımlarımız başarılı olur.

• quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

Foruma daha uğramıycam karar aldım

İyi olur.

Neyse ersun yanalı gönderip şotayı aldıgınızda zaten en büyük hatayı yaptınız. Bu gidisle ligi 10. falan bitirirsiniz. Oyun berbattı zaten. Buda bütün fenerbahceyle dalga geçenlere ders olsun. Sıra gs ve bjk de. Onlarıda görücez

• quote:

Orijinalden alıntı: _EsmeR

Yalnız fenerliler tam failsiniz varya, sonrada ağlıyorlar orda burda.
    Maça gelince iyi oldu boşa ülke puanı kazandırmaya gerek yok.

Bu neyin kafası

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • İnanan kazandı. Rabotnicki'yi tebrik etmek düşer.
  • quote:

quote:

quote:

quote:

Haklısın onur'a diyecek birşey yok zaten. Ben fenerliyim. Buna rağmen maçı fenerbahçe maçı gibi izledim kaçan gollerde kahrolduk ailece. Umarım Geri kalan takımlarımız başarılı olur.

Aynen hocam umarım başarılı oluruz hep birlikte.

• quote:

kanka naber maç nasıl geçti
  • quote:

Orijinalden alıntı: Hobar

10 kişi macar takımına bu kadar zorlanıyorsa golü yemeseler de birşey olacağı yoktu zaten.

macar olsa yine anlarım da makedonya takımı hocam robocopspor
  • quote:

hocam bir şey sorucam bordo-mavi-şamp.-trabzon tezahüratı yaparken hiç utanmadınız mı acaba çalıntı olduğu için
  • RoboCop sporu nasıl gecemediniz la, cardozo koşmayı unutmuş

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Patient93 kullanıcısına yanıt
    Onu bile unutmuşum düşün artık

Ama ülke puanının iyice içine ettik. Şampiyon takım bile ön elemeyle gider bu şekilde devam edersek.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Maçın ikinci yarısını izledim. Bir Fenerbahçeli olarak ha attık, ha atacağız diye heycanlandım, son dakikadaki onurun kurtardığı şutta yüreğim ağzıma geldi. Uzatmaları izleyemedim işe gitmem gerekiyordu. Ne de olsa yener diyordum Trabzon 10 kişilik bu rakibi. İşe geldim ve şok oldum ve gerçekten üzüldüm. Ülkemizin Harcadığı Paralara ve elde olan sıfıra üzüldüm. Yazık gerçekten. Dün biz bugün Trabzonspor. Geçmiş olsun. Ne diyelim.

Maça gelirsek;

Mbia varını yoğunu ortaya koyarak oynadı, çok beğendim.
    Okay kalitesini belli etti genç yaşına rağmen.
    Cardozo elinden geleni yapmaya çalıştı ama Erkan ve Yusuf ile Cardozo ya gol attıramazsın.
    Özer de iyiydi bugün.

Erkanì iyiki almamışız Fenerbahçeye.
    Yusuf bal yapmayan arı gibiydi, ve onun kanadından çok atak yedi TS. Mbia yı devamlı Yusufa bağırırken gördüm.

Trabzonspor da takım olamamış henüz bizim gibi. Hücum hattına mutlaka kaliteli isimler alması lazım. Erkan ve Yusuf ile Şampiyonluk beklemesin, Hatta ilk 5 için bile zorlanabilir.
    Çok zamana ihtiyacı var takımın.

• quote:

Orijinalden alıntı: Hobar

Onu bile unutmuşum düşün artık

Ama ülke puanının iyice içine ettik. Şampiyon takım bile ön elemeyle gider bu şekilde devam edersek.

yok hocam ya bu sene Fenerle beşiktaştan çok şey bekliyorum. çeyrek final, belki de yarı finale kadar çıkabiliriz olabilir.
  • Patient93 kullanıcısına yanıt
    Yarı finalde falan karşımıza çıkarsanız kafanıza vururuz ama diyim
  • nasıl iş la ,mbianın değeri rakip takımı satın alıyor
  • 
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.