Şimdi Ara

TrabzonSpor-PSV Maci hangi Kanalda

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
42
Cevap
0
Favori
7.563
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Merhaba arkadaslar biliyorsunuz ki persembe günü takimimiz UEFA Avrupa Ligi macina cikacak. Bu Ligdeki Diger temsilcimiz olan BJKye de basarilar diliyorum.

Yalniz birkac gündür aradigim ve bir türlü net cevap alamadigim bir soru var.

TrabzonSpor - PSV Maci hangi Kanalda ?

BJK Macini Star TV Naklen yayinlayacak. Yayin Akisina girip baktim ama persembe gününde trabzonsporu göremedim. Peki ya Star TV Vermiyorsa maci hangi kanal veriyor her yerde STAR TV | STAR TV HD | ICTIMAI TV Bahsediliyor.

Maclar hangi kanalda

• Dsmart ta yayınlanacak.
  • Ustam birsey soracagim bu Dsmart 2 ay bedavasi varya enem süresi ondan alsak ceker mi bedava süresince :d bugün ablama gittim deneme amacli 2 ay almislar bütün spor kanallari cekiyordu ve HD yayinlarida icindeydi acaba maclarda cekecek mi ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: loko

Dsmart ta yayınlanacak.

Ustam birsey soracagim bu Dsmart 2 ay bedavasi varya enem süresi ondan alsak ceker mi bedava süresince :d bugün ablama gittim deneme amacli 2 ay almislar bütün spor kanallari cekiyordu ve HD yayinlarida icindeydi acaba maclarda cekecek mi ?
  • Müşteri hizmetlerini arayıp sorsanız daha saglıklı olur.
  • Siz biliyorsunuz diye sizden fikir almak istedim
  • yabancı uydularda da vardır yayın heralde
  • güzel bir sonuçta trabzondan bekliyoruz..

TrabzonSpor-PSV Maci hangi Kanalda
  • diğer maçta bjk d smart trabzon star diyorlar doğru mu ?
  • ictimai tv yi ben ayarladım uyduda

10964 h 12800 frekanslar

biss key de 1fff 121212121212 falan yani sonuna kadar 12 koyun galiba böyle yapınca maçta şifre çözülecek
  • İctimai tv vermiyor galiba.Sitesinde baktım Parma -juventus maçı veriliyormuş.
    http://az.itv.az/heftelikproqram.html

Şimdi bakıyorumda parma-juventus maçı veriliyor.
    < Bu mesaj bir yönetici tarafından değiştirilmiştir >
  • Trabzona başarılar inş sizde çıkarsınız çeyrek finale..

Bu arada inş Beşiktaşın 2.maçını dsmart vermez.
  • Arkadaslar bu Dsmart 2 aylik Bedava denemesi varya onu alsak Euro Futbolu izleyebilirmiyim eger öyleyse hemen gidip yarin alacagim...
  • quote:

Orijinalden alıntı: ultraturk

Arkadaslar bu Dsmart 2 aylik Bedava denemesi varya onu alsak Euro Futbolu izleyebilirmiyim eger öyleyse hemen gidip yarin alacagim...

Hemde HD olarak izlersin zaten TS maçını da 82. kanalda verecek. Bende 2 aylık deneme üyeliğini kullanıyorum tüm kanallar açık
  • Şimdi Digitürk'te izleyemicek miyiz maçı? Bende D-Smart yok
  • eğerki bu maçı star vermezse ve 2. maçtada aynı şekilde bjk maçını verip ts maçını gene vermezse,bu trabzonspor taraftarına yapılmış büyük bir saygısızlıktır.
    Ya iki maçıda şifreli kanaldan verirsin yada 2 maçıda açık veririsin.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Endoplazmikredikulum

eğerki bu maçı star vermezse ve 2. maçtada aynı şekilde bjk maçını verip ts maçını gene vermezse,bu trabzonspor taraftarına yapılmış büyük bir saygısızlıktır.

muhtemelen iç saha dsmart, deplasmanlar starda olur

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: CeSiN

quote:

Orijinalden alıntı: Endoplazmikredikulum

eğerki bu maçı star vermezse ve 2. maçtada aynı şekilde bjk maçını verip ts maçını gene vermezse,bu trabzonspor taraftarına yapılmış büyük bir saygısızlıktır.

muhtemelen iç saha dsmart, deplasmanlar starda olur

şunu hatırlamak lazım star tv artık doğan grubuna ait diil.satıldı.bu durumda dediğiniz gibi olma ihtimali yüksek.
  • Dondurma isteyenler
  • 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.