Şimdi Ara

❤️ 💙 Trabzonspor 2022/23 Sezonu [Ana Konu] (17. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
1.761
Cevap
8
Favori
28.524
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1516171819
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Koşun arkadaşlar müthiş bir bilgi veriyorum küme düşen 3 takım belirlenmiş durumda 4.yü arıyoruz.

Süper kupa maçı Trabzon Sivasa pozisyon vermeden 4.0 yener. Sosyal medyada ki 3 kardeşler ooo bu Sivas küme düşer.

İstanbul Trabzon maçı yine pozisyon vermeden 2.0. Sosyal medyada yine 3 kardeşler istanbulun ne işi var süperlig de bu sezon 20 puan bile toplayamaz.

En son da Hatay maçı 3 isabetli şut 2 si kaleye gidebilmiş 1 ide kaleciye zarzor yetişmiş tek gol pozisyonu rovöşata hatayın gol beklentisi 0.30 falan.

Yine 4 kardeşler oo bu Hatay bu sene çok zayıf bunlar adam almazsa kesin düşer.

İşin komiği sadece sosyal medya da değil haa bu 3 kardeşlerin TV deki yorumcuları da aynı. Trabzon pozisyon vermiyor diyemiyor bu takımın işi çok zor diyor. Bakalım 4. Küme düşen takımla ne zaman Oynıyacağız.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bidarxx -- 13 Ağustos 2022; 5:41:48 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Visca yerine sağ kanata da transfer lazım oldu şimdi. Stoper, orta saha, kanat, forvet. Bence bunlar stoperle belki bir forvet alıp transferi kapatır. Orta saha Enisle yetinir, sağ kanatta da Visca dönene kadar Abduş, Yusuf, Djanini üçlüsünü zaman zaman oynatır.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Visca çok kötü sakatlandı, biraz kendini bıraktığı çok bariz gidemediği için ama dengesiz düşmüş maalesef :( Umarım tez vakitte geri döner.

• Macron fena itelemiş bize bu sezon. Türkiye pazarından çekileceklerine dair de söylentiler var o yüzden olması muhtemel. Stok sorunu da olmuş. Sadece online'da satış mevcut falan. Ben bu formayı almam abi, dalga geçiyorlar resmen. Seneye umarım Puma'yla anlaşılır, 3. formayı da taraftar özel tasarımları arasından seçerler de kurtuluruz şu amatörlüklerden.

https://twitter.com/tsclub/status/1558136384698949632

• bidarxx kullanıcısına yanıt

Hocam ne yapsınlar işleri güçleri kalmadı ki .

Zaten başarısızlıklarının nedeni düşünme olmaması. Düşünme yetileri yok.

Kudurdukları için düşmanın sadece kötü yönlerini bulma işlevi çalışıyor PSİKOLOJİDE böyledir bunun anlamı zaten.

Erdemli kendini bilen insan zaten gerçekleri söyleyebilir ancak onların da sayısı çok az zaten. 

• Bu kadar olmaz ya ! Bu nasıl oyun böyle oyun olmaz ki !

Bize karşı böyle oynamıyorlar ki yoksa daha farklı yeneriz  

Çok kötü çok ligten düşecek takımlardan biri belli oldu bence :)

Ha bu arada c i n c o n dan bahsediyorum galatasaraydan yani  

• 2 hafta da fb den sonra gs de tökezkedi sıra bjk de 8ndan da bekliyorum. Dediğim gibi çok futbolcu almak değil maharet maharet istikrar da.

• altmisbirbucuk kullanıcısına yanıt
    Kolu altında kaldığı için kırık oluştu. Dengesiz düştü hiç korumadı kendini bu kadar olacağını kimse tahmin edemezdi tabiki. Geçmiş olsun

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi oguzhan_48 -- 14 Ağustos 2022; 0:27:53 >
    < Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • Hamsik için geçen yıl suskun istanbul medyası şimdide bartra için susuyor :) susun biz sahada konuşacağız ezikler sizi bu adamlar İstanbula gelse yeri göğü yikardiniz reziller

• E bu jimnastikciler hep yerde yatıyorlar oynamaya gelmemişler ki ...

• 3-0 dan 3-3 öyle yatarsan böyle atarlar golü işte

• Yuh 2. yarı neydi öyle herhalde tarihte böyle bir istatistik yok. Bejeke naptı öyle 2. yarı yani en oynadı demeyeceğim çünkü oyun falan değildi.

Tamam eksiksin de bu kadar ezik oynanmaz ki ben böyle bir ezik ve geride oyun kabul eden hiçbir büyük takım görmedim bir yarı boyunca.

Demek ki ilk yarıdaki baskı yordu oyuncuları.

Neyse daha ilk 2 haftada istanbul bebelerini geçmiş olduk herhalde ha ha haa   

• bidarxx kullanıcısına yanıt

Beşiktaş ta puan kaybeder 3 ist. Takımına en az 2 puan fark atarız demedim mi İbrahim.

• Bu arada visca nın pozisyonuna çok üzülmüştüm dün yazamadım. Pozisyonun spor çekimini 1 kez izledim o kadar ağırdı ki 2.kez izliyemedim. Şaşırdığım bu kadar ağır sakatlığı rağmen visca nın metaneti adamı gören birşey olmamış der ne sesi çıktı ne tepki verdi sadece koluma dokunma diye bir tepki verdi sedye ile getirilirken bile ben iyiyim dercesine parmağını kaldırdı. Helal olsun sevgimi kazandı.

Visca hucumsal olarak büyük kayıp değil ama defansif olarak büyük eksiklik. Dikkat ettim yerine giren eleman duracağı yeri bilmiyor sağ defans içeri gelmiş oda sağ kanadı boşaltıp içeri giriyor. O sayede iyi bir pozisyon verdik. Defansı öğretmeniz lazım.

• Adamda müthiş kariyer var oynarsa harika bir defans hattımız oluyor.

• 1.25 bonservis (onu da iki taksit yapmışlar) + 1.5 maaş + yıllık max 700 bin euro bonus (başarı şartlarına göre)

kupa koleksiyonu:

şampiyonlar ligi x2

fifa dünya kulüpler şampiyonası x1

uefa süper kupa

la liga x5

almanya kupası

ispanya copa del rey x3

ispanya süper kupa x3

Bu paraya Abdülkerim bile alamıyorsun, muhteşem iş. Özellikle taktik oyun bilgisi ve top kullanımıyla ligde sorunlarımızın büyük kısmını çözecek. sürekli oynayarak gelmesi de büyük avantaj. helal olsun ertuğrul başkana.

• Ayrıca Hatay maçının ön hakemi net yetersiz berbat bir hakemdi. Bize 2 sarı kartı atladı takipte 2 kez atılması gereken adamı tek sarı ile geçiştirdi. Yan hakem direk art niyetliydi başka açıklaması olamaz. Çünkü bu kararları vermek için 3 ihtimal var ya kör sündür ya kural bilmiyorsundur yada art niyetlisindir. İlk 2 sinin olması imkansız tek ihtimal art niyet. Ayrıca var ında art niyetli olduğunu düşünüyorum çizgi ye dikkat ederseniz yakında geniş uzakta dar görünmesi lazım Ken tersi görünüyordu. Kafaya çıkan adama arkadan net müdahale yi de görmedzden geldi ve uyarmadı.

• bjk maçını görünce aklıma geçen sene ki içerde ads ile oynadıkları maç geldi.oradan sonra basıp puan farkını açıp gitmiştik

• Mierzejewski kullanıcısına yanıt

hocam bu adamı prime barça döneminden beri izlerim.şu şartlarda böyle bir oyuncu bedava gerçekten

• 
Sayfa: önceki 1516171819
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.