Şimdi Ara

🔴🔵 Trabzonspor 2020 / 2021 Sezonu [ANA KONU] (35. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
861
Cevap
1
Favori
18.879
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
6 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 3334353637
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • milli maç sonrası verdiği röportajda şöyle demiştir:

“uğurcan abim harika bir performans gösterdi. umarım ilerde ben de onun gibi bir kaleci olabilirim.”

Aferin Altay bayındır aferin...

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 🔴🔵 Trabzonspor 2020 / 2021 Sezonu [ANA KONU]

• O Altay var ya o Altay. O Altay büyük işler yapabilen adam olacak!

• Vizyon reis karbonati yollamış

• 🔴🔵 Trabzonspor 2020 / 2021 Sezonu [ANA KONU]

Dün Uğurcan'ın kurtardığı penaltı ve önemli pozisyonlar sonrasında Bugün de Bakasetas İspanya karşısında golünü attı. Yunanistan İspanya karşısında top oynama niyetinde değildi, o yüzden oyun performansını değerlendirmek haksızlık olur ama güzel bir penaltı attı.

Ekuban Güney Afrika karşısında etkisizdi. En uçta oynattılar, çok zevksiz bir maçtı.

Yarın Djaniny de 11 oynar ve gol/asist yaparsa çok iyi bir milli ara başlangıcı olur bizim için.

• https://www.strawpoll.me/42860101 oy kullanırsanız sevinirim uşaklar

• En üstteki yoruma bakar mısınız malum takımın malum taraftarı işte zihniyet bu zürriyeti bu 😠😠😠

🔴🔵 Trabzonspor 2020 / 2021 Sezonu [ANA KONU]

• okay harika oynuyor. umarım bir gün tekrar trabzonsporda oynar.

• Şenol hocanın Caner sevdası bitirdi bizi ne buluyorsu bu adamda ve hoca
    Yusuf yazıcıyı 3 maçta da çıkarıyor yerine caneri alıyordu bu sefer Caner ilk 11 başladığı için olmadı 😄 yahu Yusuf'u yetersiz görüyorsan ilk 11 baslatma
    Ozan kabak kardeşim sanki çağların yanında biraz sönük kalıyor Merih ya sakat ya Corona sanırım yoksa formayı alırdı diye düşünüyorum
    Burak Yılmaz 80. Dakikada kaleciyle karşı karşıya ne güzel vurdu gol oldu 4-3 demek isterdim 😅 ama kral şaşırtmadı yine keşke yerine birini bulasilseydik mesela Enes unala verilen şansın onda biri keşke bana verilseydi 😄 aslında 80 milyon ülkeyiz var daha iyileri ama orası da rant kapısı ekmek yiyenler var maalesef
    Son olarak Uğurcan hata yapsada yerine comezi yedeği geçsin diye bekleyenler medyada sürekli algı kasmaya çalışanlar tek kelimeyle igrencsiniz Uğurcan inşallah iyi bir takima gider hem kendini kurtarır hem Trabzonspor a kazandırır da ondan sonra ne halt ediyorsanız edin...

• Burak ın o golü kaçırması gerçekten çok kötü oldu. Ayrıca kalecinin gollerde hatası yok. evet 3 maçta 5 gol yedi ama onun bariz hataları değildi.

Yani cebelitarık da 7 tane yedi diye kalecileri mi suçlu mesela ? bunun gibi bir şey... defansta yerleşmeler çok çok kötü maalesef gelen top hemen geçiyor nasılsa. adam tutma yok.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tsfirtina -- 31 Mart 2021; 1:36:40 >
  • kaleciler superman değil, her topu çıkaramazlar hele altıpas içerisinden top çıkarmaları pek mümkün değildir

uğurcan'ın yediği golleri sanki altay olsa kurtaracaktı. zaten eleştiren, hakaret eden de bir tek fenerbahçe taraftarı. yahu bunlara ergen deyince ben banlanıyorum.

maçta mert müldür ve okay dışında herkes aşırı kötüydü. ama kalecilik nankör meslek olduğu için ihale kaleciye kaldı. caner ve ozan kabak zaten hatasız oynadılar(!)

• bir hatayspor olamadığımıza mı şaşırayım...

lig 2.si şampiyonluk adayı galatasaray'ın bizden de kötü olmasına mı şaşırayım...

🔴🔵 Trabzonspor 2020 / 2021 Sezonu [ANA KONU]

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bcan402 -- 3 Nisan 2021; 20:56:17 >
  • Kadro çok zayıf bakiyorum Serkan aşan kardeşim o kadar şans verildi değerlendiremedi şimdi yerine Hüseyin stoper olmasına rağmen sağ bek oynuyor ama ileri çıkamıyor bu da Yusuf sarıyı ilerde tek bırakıyor yani sağ taraf aksıyor perreira kesinlikle sene sonuna kadar kalmaliydi yada Serkan bu şansları iyi degerlendirmeliydi
    Orta sahaya bakıyorum berat yoktu e yerine savaşçı flavio ile baslasana ve hocam niye rakibe birakiyorsun göbeği anlamıyorum tamam yunus malliyi sen istedin geldi eyvallah bence iyi oldu gelmesi ama hazır değil son 20-30 dakka atarak pisirsene be avcı ah ah
    İleriye bakıyorum djanini yoktu ekuban forvet ekuban hırslı savaşçı severim ama yetenek kısıtlı elinden gelen bu afobe gamsizi oynayacagina ekubana razıyım orası ayrı
    Özet olarak bu yaz alabilirsek visca olmazsa Halil akbunar yada Efecan sağlam bir sagbek ve forvete koita için uğraşıyorlar bunlar şart ayrıca Baker da yollanacak trondsen inşallah sağ salim döner de raket gibi dedikleri su sol ayağını çok merak ediyorum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Onyargisiz -- 4 Nisan 2021; 18:26:52 >

• Novak'a yeterli para vermeyip bizi marlon denen adama muhtaç ettiler ya...

ligin net en kötü sol beki

edit: doğan'ı geçemedik

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bcan402 -- 6 Nisan 2021; 21:3:23 >
  • İyi akşamlar
    Bu sayfaya bakan admin mübarek günlerde niye insanın canını sıkıyorsun başka işin gücün yok mu mesajlarımi siliyorsun bu kadar fanatik olmayın hayat kısa vizyonunuzu genişletin biraz siz vizyonu iyi bilirsiniz...
    Maça gelince Hatay diri takımdı 2. Gol gelmeyince berabere biteceği belliydi takım yoruldu yedek kadro zayıf bu sezon bir an önce bitsin de eksik bolgeri tamamlayalim romanın sağ beki kasimpasali koita ile prensipte anlaşılmış deniyor Uğurcan satılırsa visca Efecan yada Halil akbunar trondsen ve ömür kardeşimizin dönüşü ile inşallah seneye alternatifli yırtıcı bir kadro ile gireriz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Onyargisiz -- 17 Nisan 2021; 23:19:0 >
  • La havle vela kuvvete
    Admin canı sıkıldıkça uyarı cezası veriyor
    Sezon sonu şampiyon olamazlarsa ne yapacak çok merak ediyorum zira bunların başkanı bir maçta alt tribüne ziplamisti

• Bugün İstanbul takımlarından biri olan gsyi elimizden kaçırdık ilk yarı bariz üstün oynadık oyunun genelinde birçok pozisyon bulduk direkten dönen topumuz var 2. Golü bulup fişi cekmeliydik olmadı Uğurcan son dakikada topu disayi yana uzaklastirabilirdi olmadı canı sağ olsun sağlık olsun bu kadroyla sezon başı halimizle bugunku seviyeye gelmek büyük olay Abdullah Avcı bizim en büyük transferimizdir Berat bakasetas yunus Mallı gibi nokta transferler de onun sayesindedir seneye de aynen bu şekilde eksikleri nokta atislarla tamamlarsak önümüz açık...

• 5 maçtır beraberlik serimiz devam ediyor 🔴🔵 Trabzonspor 2020 / 2021 Sezonu [ANA KONU]  Son dakka olayı hiç iyi olmuyor geçen haftaki gibi.

Ayrıca biz gol attıktan sonra spikerin kısık ses tonuyla '' ve galatasaray 1 - 0 yenik durumda'' demesi de bazı şeyleri belli ediyor.

Yahu golü atan kimse o takım 1-0 öne geçti demiyor da sanki yılların gslisi gibi yenik durumda diyor. Komikler ya.

• 
Sayfa: önceki 3334353637
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.