Şimdi Ara

[Trabzonspor 2019/2020 Sezonu] Genel Tartışma ve Transfer Konusu (6. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
602
Cevap
3
Favori
17.980
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • ozan'a çıkması gereken sarı kart, sosa'ya çıkıyor.

o anda kapadım maçı izlemiyorum. böyle bir şey olabilir mi ya ?
  • Bu yorgunluğa rağmen iyi oynadık. Gidişat iyi.
  • Fenerbahçe taraftarı bu çocuğa koro halinde maçta küfretmiş ona rağmen moralini bozmamış cevabını maçın adamı olarak vermiştir ayrıca bu maçta ve diğer maçlarında Liverpool scoutları yakından takip etmekte..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Commodore_64_ -- 2 Eylül 2019; 19:4:28 >
  • Abdülkadir 5 6 ay yok diyorlar, geçmiş olsun arkadaşlar. Türk futbolu için çok üzücü bir durum.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Rai-gy

Abdülkadir 5 6 ay yok diyorlar, geçmiş olsun arkadaşlar. Türk futbolu için çok üzücü bir durum.
    Milli takım için de kayıp olmuştu, devre arasını kapatmış sanırım. İnşallah iyileşir, İzlanda Fransa maçlarına yetişir.
  • Trabzonspor kulüp doktorunu değiştirmiş Abdüş için iki ay deniyor inşallah en kısa zamanda döner..

[Trabzonspor 2019/2020 Sezonu] Genel Tartışma ve Transfer Konusu
  • Commodore_64_ kullanıcısına yanıt
    Çok iyi başlamıştı. Kötü oldu. 2 aydan fazla süreceğini düşünüyorum. Onazi'nin sakatlığı daha ciddiydi ona 6 ay dediler neredeyse 1 sene olacak hala dönemedi. Dolayısı ile ben ilk yarıyı kapatacağını düşünüyorum.
  • mehmet ekici fb de kadro dışı kalmış.

vay be bombacı mehmet. senin de sonun olcan adın gibi oluyor.
  • Tsli yokmu lan hic forumda adamlarin maci var kimse yazmamis

• Getafe kötü, biz onlardan da kötüyüz. Ünal hoca Sörloth'u kanada atarak ne yapmaya çalışmakta anlayamıyorum. Son Gençlerbirliği maçında da aynısını yaptı.
  • novak akil almaz isler yapıyo şuan onun olduğu taraf otoban oldu zaten wakaeme de yardıma gelmiyor. oraya acil hamle şart. yoksa ordan gol gelecek.

• iyi bir 10 numara ve iyi bir teknik direktör şart bu takıma.

genç oyuncularımız da malesef çöp.
  • quote:

Orijinalden alıntı: bcan402

iyi bir 10 numara ve iyi bir teknik direktör şart bu takıma.

genç oyuncularımız da malesef çöp.
    Katılmıyorum.

Ömür ve Ekuban'ın gidişi Sosa'nın ileri taraf ile olan bağlantısını da kesti. Hızlı çıkıp gol atacağımız fırsatları bu ikilinin eksikliği yüzünden kaybediyoruz.

2 oyuncunun eksikliği koca bir takımı bitirdi maalesef.

Teknik direktör konusunda Sörloth'a sabredilmesine şaşıyorum. Adam her topu ama istisnasız her topu sadece ayağıyla indiriyor. Ama hep rakibe. 10 kişi oynuyoruz 2 maçtır maalesef.

Ben bu gruptan çıkabileceğimizi düşünüyorum hala. Ümidim var

• bcan402 kullanıcısına yanıt
    noldu sizin geniş kadro ? 2 sakatlığa takımda oynayacak adam kalmadı. Bu kadroyla ünal hoca takımı ilk 4'e sokarsa büyük hocadır. Kadronun hakkı 6-7 gibi bişey.
  • nk061 kullanıcısına yanıt
    e dedik sezon başında bu kadro da as oynayacak 5-6 oyuncu var onlarında yedekleri yok nasıl şampiyonluğa oynayacak takım diye. Adam bana transfermarket kadro listesini gönderiyor. Sanki küfür ettik alay ettik.
  • quote:

Orijinalden alıntı: martax32

e dedik sezon başında bu kadro da as oynayacak 5-6 oyuncu var onlarında yedekleri yok nasıl şampiyonluğa oynayacak takım diye. Adam bana transfermarket kadro listesini gönderiyor. Sanki küfür ettik alay ettik.
    Bizler de biliyoruz kadromuzun çok derin olmadığını. Lakin kadroyu dikkatlice incelerseniz aslında her mevkide en az 2 oyuncu var.

Bizim sorunumuz verim alamıyor oluşumuz. Sturridge'in tam anlamıyla hazır hale gelmesi zaman alacak. Mikel'den hiç beklenmeyen bir performans var son Getafe maçında biraz daha iyi bir görüntü çizse de hala %100 hazır olmadığı kesin.

Parmak geçen seneki performansından çok uzak. Orta sahada istenilen o kesici görevini tam anlamıyla yerine getiremiyor.

E birde talihsiz sakatlıklar eklenince halbu oluyor. Bu kadar sakatlık yaşanacağını kimse tahmin edemezdi. Ekuban, Ömür, İvanildo ve Onazi sakat dediğiniz zaman bu senenin 4 as oyuncusunu sakatlar listesine yazmış oluyorsunuz. Yusuf Sarı'da aynı şekilde sakatlandı o da oyuna hareket getirebilecek iyi bir yedekti.

Velhasıl kelam bu takım Ekuban ve İvanildo'nun dönüşü ile ve biraz da form tuttuğunda yine geçen seneki futboluna dönecektir. Ben buna inanıyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi nk061 -- 23 Eylül 2019; 14:7:1 >

• Vurduğumuz gol , yediğimiz ofsayt olsun inşallah...

Sivas FB'nin şike yaptığı sezonda kukla oldu olalı bize karşı ekstra bir motive oluyor. İnşallah o dirençlerini güzel oyun ile kırar, haftayı 3 puan ile kapatırız.
  • Sivasspor Maçı Kadromuz; Uğurcan, Pereira, Hosseini, Campi, Novak, Sosa, A. Parmak, Obi Mikel, Avdijaj, Nwakaeme, Sörloth

Yedekler; Erce, K. Ahmet, Hüseyin Türkmen, Abdurrahim, Doğan Erdoğan, Safa, Ahmet Canbaz, Fıratcan, Muhammet, Koray Kılınç.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Mierzejewski -- 23 Eylül 2019; 19:56:0 >
  • 
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.