Şimdi Ara

[Trabzonspor 2019/2020 Sezonu] Genel Tartışma ve Transfer Konusu (30. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
602
Cevap
3
Favori
17.989
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2728293031
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Wung-Zhu

Bu mesaj silindi.

Alıntıları Göster
    Evet kanka bence de, reisin takımı olarak kendi ayaklarınız üstünde duruyorsunuz.

Ama bir ricam var, ayakta duruyor haliniz bu ise sakın oturmayın, sizi ligde görmek istiyoruz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mr. solucan -- 20 Temmuz 2020; 3:16:24 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: aurosonic

Kaprisiyle mi? Isin icine siyaset girdi yahu.
    Siyasetle alakası yok.

Ünal Karaman’ı tanıyan tanır,tamamen kompleksten ve kapristen ibaret bi insan,Trabzon halkı iyi bilir bunu.Çok kaliteli insan ayrıca düşmek üzere olan ama şansı devam eden takımdan 2 maç kala istifa ediyor
  • Sertancanluksenburg kullanıcısına yanıt
    ts başkanı ünal karaman ile arasına zaten mesafe koymuş. alenen eleştirdi onu ve bu hiç yakışık almadı. eleştirinin cevabını ise sert aldı. bence sorun yönetimde. farkındaysanız takım ünal karaman'dan sonra bu işi başarabileceğini gösterdi ama başaramadı değil, başarmadı. ha uefa'dan yasak gelir gelmez ayrı konu. düşünüyorum da bir nevi ali koç'un başına gelen ts başkanının başına geldi bence.
  • ahmet kontuy kullanıcısına yanıt
    Ağaoğu tepeden inme bi adam zaten ben ts başkanı olarak görmüyorum onu dediğin gibi karamandan sonra da şampiyon olabilirdi ts.kadroyu korurlarsa bence gelecek sezon olacaklar zaten sadece yönetimi futboldan uzak tutacak teknik direktöre ihtiyaçları var
  • yönetimin suçlanması manasız. tek hataları Hüseyin çimşir oldu.

bu kadar borçlu takıma kongrede kimse aday olmadı, ricalar üzerine aday oldular. ve 3 yıl şampiyonluk beklemeyin dediler. buna rağmen 2.senelerinde şampiyonluğa oynayan takım olduk.

gelecek sezon 2 iyi stoper, 2 direkt katkı verecek orta saha ile yine şampiyonluğa oynarız. Uğurcan muhtemelen satılır, onun parasıyla 3 transfer yapılabilir. 1 tanesini ew cepten harcarlar artık.

başarısız değiliz bu sezon. biraz daha sabır
  • bcan402 kullanıcısına yanıt
    trabzonsporun ikincilik, üçüncülük veya dördüncülüğü, göreceli bir başarı olacak. birinci sınıf başarı ise objektiftir. başkan, bu takıma şampiyon olacaksınız konuşması yaptı mı? yaptı.. taraftar yorumlarına baktığımızda, bazı taraftarlar ise o konuşmayı keşke çimşir'e yapsaydı şeklinde yorumlar yapmışlar. bu neyi gösteriyor, trabzonsporun göreceli başarının peşinde olmadığını. o yüzden şu anki durumu başarıdan uzaktır da diyebiliriz. ayrıca başkan başarısız olduğumu hissettiğim anda bırakırım dedi. ortada 1.lik yoksa kupa da olmayacak sonuçta. bir insan kendi kendini başarılı ilan edebilir mi? kişisel başarı mı, toplumsal başarı mı? ölçü nedir? şu anki duruma göre ölçü, başkanın kendi ölçüsü. toplumsal, sosyal başarı için 1.lik gerekir. halep orada ise arşın burada hesabı. ts taraftarının akibeti, fb'li taraftarların akibetine benzeyecek bu gidişle..

• bize sağlam orta saha lazım bize defans lazım bize sorlothun yanına adam lazım . bize nwakaemenin düzeyinde adam lazım . bize sağ bek lazım . bize TEKNİK DİREKTÖR LAZIM . Takımdan gönderilmesi gereken adamlar var . altyapıda oynatmam adam 11 de başlıyor :)

fikrim : Hiç istemiyorum ama görünen şu = Alanyaspor bizi kupada yener
  • Alexander Sørloth

İnanılmazsın adamım. Umarım seneye de bizimle olur . Adama hiç yardım eden yok ve doğru zamanda pas atamıyorlar . Maç içinde sürekli elleriyle neden atmadınız diye tepki gösteriyor sonuna kadar haklı Kuzeyın Kralı .
  • [Trabzonspor 2019/2020 Sezonu] Genel Tartışma ve Transfer Konusu
  • ünal hocayı kovmasaydınız geçen hafta şampiyonluğunuzu ilan ediyordunuz. ne değişik ama
  • quote:

Orijinalden alıntı: BlackLead

ünal hocayı kovmasaydınız geçen hafta şampiyonluğunuzu ilan ediyordunuz. ne değişik ama
    yahu kardeşim şişirmeyin şu ünal karaman'ı artık. ünal karaman kalsaydı ikinci yarının daha başlarında şampiyonluğa havlu atmıştık. beşiktaş, gazişehir, ankaragücü ve antalya maçları hariç top falan oynatmadı takıma. kayseri maçını saymıyorum çünkü kayseriye gelen geçen vuruyordu zaten o aralar.

o kadar uğraşıldı uefa'ya gidebilmek için. ama ünal ne yaptı? her maça yedek çıktı. daha ilk maçtan sosa falan yedek bıraktı.

hüseyin de top oynatmadı ama ünaldan da kötü değildi.

ayrılışı dramatik oldu diye millet şişirdikçe şişiriyor. en çok da trabzonspor taraftarını anlayamıyorum. takımın başındayken istifa istifa ediyorlardı, ee adam kovulunca da keşke kalsaydı deniliyor.

• Merhaba
  • 1970, Kasımpaşa yok.

1980, Kasımpaşa yok.

1990, Kasımpaşa yok.

2000, Kasımpaşa yok.

2002, Kasımpaşalı iktidar oldu.

2004, Kasımpaşa üçüncü ligde.

2005, Kasımpaşa ikinci ligde.

2006, Kasımpaşa birinci ligde.

2007, Kasımpaşa süperligde.

1999, Kayseri yok.

2000, yok.

2001, yok

2003, Kayserili başbakan oldu.

2004, isim hakkı filan ayarlandı, futbolla çıkamayan Kayseri, siyasetle süperlige çıktı.

Hatta peşinden bir Kayseri takımı daha, Erciyes de çıktı.

10 sene boyunca Kayseri devamlı süperligdeydi.

Kayserili'nin cumhurbaşkanlığı görev süresi bitti, şak, Erciyes küme düştü.

Kasımpaşalı'yla Kayserili'nin arası bozuldu, bu sene öbür Kayseri de yolcu görünüyor. Kayserili gitti, Kayseri'de futbol bitti.

Londra belediyespor var mı? Paris belediyespor?

Hani nerede Berlin belediyespor? Siz hiç New York belediyespor diye bir şey duydunuz mu?

Bizde vardı. Hiç taraftarı olmayan belediye kulüplerine, belediye kaynaklarıyla dev bütçeli kadrolar kurdular.

Melih Gökçek'in takımı Ankara büyükşehir belediyespor mesela, Ankaraspor adıyla özelleştirdiler, süperlige çıkardılar, adını Osmanlıspor olarak değiştirdiler.

Kasımpaşalı'yla Melih Gökçek'in arası bozuldu, Kasımpaşalı şak diye Melih Gökçek'i istifa ettirdi, Osmanlı yıkıldı.

Önce süperligden düştü, bu sene birinci ligden de düştü.

Bursa, Kayseri, Rize, Antalya, Afyon, Eskişehir, Antakya, Konya, Sakarya, Giresun, Diyarbakır, Elazığ stadyumlarında “Atatürk” adını sildiler.

Türk milletinin rengi ay-yıldızlı bayrağımızın renkleri kırmızı-beyaz'dır, değiştirdiler, milli formayı turkuaz yaptılar.

Futbol federasyonu başkanı yandaş müteahhit.

Süperlig'in yayıncı kuruluşu Katar.

Başakşehir diye bir takım yoktu.

Çünkü, zaten Başakşehir diye bir ilçe bile yoktu.

Önce İstanbul büyükşehir belediyesporu süperlige çıkardılar, sonra Başakşehir ilçesini kurdular, sonra İstanbul büyükşehir belediyesporun adını Başakşehir olarak değiştirdiler, asrın liderimiz “Başakşehir takımını ben kurdum” dedi, şampiyon oldu.

Tribün geliri yok.

Forma satış geliri yok.

Reytingi yok.

Ama sponsoru var.

Sağlık bakanımız.

(Futbol sevmeyenleri yazının en başında uyarmayı unuttum, futbol yazısı değildir bu… Muz cumhuriyeti yazısıdır. Muz orta yaparak bitireyim.)

Başakşehirspor Katar'a satılırsa, artık önümüzdeki maçlara bakacağız diye teselli bulan Türk futbolu bir daha kendine gelemez. YILMAZ ÖZİL

• Son maçlarda Trabzonspor a sanki büyü yapıldı, sanki birileri "sen dur bu sene Başakşehir şampiyon olacak" dedi, giden şampiyonluğu kötü futbolla, hakem hatalarıyla falan bağdaştıramıyorum, kafamda taşlar yerine tam oturmuyor.
  • Bordo mavi bir sevdadir başkaldırıdır dik duruştur Trabzonsporlu olmak icin Trabzonlu olmaya gerek yoktur biz bu renklere formaya alt yapidan cikan gençlere aşığız canin sağolsun Trabzonum...
  • [Trabzonspor 2019/2020 Sezonu] Genel Tartışma ve Transfer Konusu
    [Trabzonspor 2019/2020 Sezonu] Genel Tartışma ve Transfer Konusu

• Ama yaptığı hareket bir başkan için harbi ayıp teknik direktör yapsa gene bir şey demezsin ama başkan için çok çocukca hareket ceza alması gerekir
  • 
Sayfa: önceki 2728293031
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.