Şimdi Ara

[Trabzonspor 2019/2020 Sezonu] Genel Tartışma ve Transfer Konusu (18. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
602
Cevap
3
Favori
17.994
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1617181920
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Kötü oynanmış olabilir ama bazen bir karar maçın gidişatını değiştirebilir. Dakostayı itiyor penaltı net. Attıkları gol ofsayt konuşulmuyor bile. Bizimki de gol.. Ee bu kararlar doğru verilse o zaman 2-0 3-0 alacaz maçı resmen. Kötü oynayıp 2-3 sıfır yenmek de kötü oynamak denmez herhalde. Hakemler resmen çiğnediler yazıklar olsun.. Konuşmayanlara da yazıklar olsun.

Bir pozisyon kolay mı bulunuyor arkadaşlar öyle ya bişey olmaz hakem yanlış karar verdi bi daha pozisyona gir demek kolay tabi. Ama bu kararlar futbolcuyu da soğutuyor. Hakemler de hata yapar tabi ama 4 dakika var izleyip de hala pozisyonu anlamayan NET HAKEMLİĞİ BIRAKSIN REZİLLİK REZİLLİK 4 DAKİKA NEDİR ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tsfirtina -- 8 Mart 2020; 11:20:59 >
  • Ya benim anlamadığım 4 dakika pozisyon izledi ama maçı hemen bitirdi yani uzatmalara dahi eklemedi ya Bu kadar mı korkuyorlar ya anlamadım.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Weycell 61

Ya benim anlamadığım 4 dakika pozisyon izledi ama maçı hemen bitirdi yani uzatmalara dahi eklemedi ya Bu kadar mı korkuyorlar ya anlamadım.
    Aynı durum bjk maçında yaşandı.+30 saniye uzatma verdi

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Tabii canım Bütün hakem hocaları faul diyor ama sen faul değil dediğin için pozisyonu Biz de öyle kabul edecektik öyle mi ya çıkarın şu at gözlüklerinizi bu kadar korkmayın Trabzonspor'dan... İyi oynamadığımızı ben de kabul ediyorum Ama bu demek değil ki hakkımız yenecek ilk yarıdaki pozisyon Evet ben de katılıyorum faul verilmemeliydi ama neticesini golle sonuçlanıp sonuçlanmayacağını bilemeyiz burada konuştuğumuz bizim pozisyon ise neticesi gol olarak sonuçlanmış ikisi farklı şeyler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Weycell 61 -- 8 Mart 2020; 12:11:51 >
  • quote:

Tabii canım Bütün hakem hocaları faul diyor ama sen faul değil dediğin için pozisyonu Biz de öyle kabul edecektik öyle mi ya çıkarın şu at gözlüklerinizi bu kadar korkmayın Trabzonspor'dan... İyi oynamadığımızı ben de kabul ediyorum Ama bu demek değil ki hakkımız yenecek ilk yarıdaki pozisyon Evet ben de katılıyorum faul verilmemeliydi ama neticesini golle sonuçlanıp sonuçlanmayacağını bilemeyiz burada konuştuğumuz bizim pozisyon ise neticesi gol olarak sonuçlanmış ikisi farklı şeyler.
    Bana göre faul olan pozisyon hakemde o yönde karar verdi.Trabzon'dan korktuğum felan yok.Bjk gibi 30+ civarı gol ve ceza sahası girişimi yapıp 2 tane gol atmayız 5 tane atar geçeriz. Ligte 1 tane korkulan takım var başakşehir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi C.Rodriguez -- 8 Mart 2020; 14:28:38 >
  • Galatasaray kime 5 gol atmış da bize 5 gol atıp geçecek Güldürme beni kendinizi Barça falan zannettiniz herhalde Siz şampiyon olamazsınız sizin zor maçlar başlıyor Başakşehir ya da biziz Bu senenin şampiyonu boşuna heveslenmeyin.

• quote:

Galatasaray kime 5 gol atmış da bize 5 gol atıp geçecek Güldürme beni kendinizi Barça falan zannettiniz herhalde Siz şampiyon olamazsınız sizin zor maçlar başlıyor Başakşehir ya da biziz Bu senenin şampiyonu boşuna heveslenmeyin.
    Sizin gibi ne yaptığını bilmeyen takıma atarız . Bende ts şampiyon olur diyordum ama oyununuz aşırı derecede düştü hoca değişikliği ile .Kendi kendinizi yaktınız.Şansınıza fazla puan kaybetmiyorsunuz bu oyun ile .

• quote:

Galatasaray kime 5 gol atmış da bize 5 gol atıp geçecek Güldürme beni kendinizi Barça falan zannettiniz herhalde Siz şampiyon olamazsınız sizin zor maçlar başlıyor Başakşehir ya da biziz Bu senenin şampiyonu boşuna heveslenmeyin.
    Her sene aynı muhabbet. Galatasaray'ın zaten 2013 dışında kolay bir şampiyonluğu olmadı. Galatasaray şampiyonluk havasına girdiyse en büyük adaydır. Ayrıca siz haftalardır futbol oynamadan galibiyetler alıyordunuz. Biz olamazsak Başakşehir olur.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • yazık ettiler trabzona gerçi yıllardan beri bu böyle
  • Çok fazla moral bozacak bir şey yok Malatyaspor'u yendiğimiz taktirde lideriz üstelikte Başakşehir bize geliyor ondan sonra ipler hala tamamen bizim elimizde...

• sivas ve gs berabere bitti, müthiş oldu bu. telafi sayılır.

malatya ve başağı mutlak yenmemiz lazım. herhangi birinde puan kaybedersek şampiyonluk
  • Beşiktaş maçında da aynısı olmuş aa pardon tamam o zaman ya hakem haklıymış. Ya ne doğruysa heryerde o yapılsın. Orada da aynı hata yapıldı diye burada da mı yapılmalı ne kadar mantıksız bi genelleme yazık.

Gazi'nin attığı gol ofsayt ama buraya dikkat yayın kuruluşu hangi kanalı açsam bir önceki pozisyonu gösteriyor tartışmalı olarak yahu zaten en son ofsayt olan golün pası atılırken ofsayt var ama ne hikmetse yayıncı kuruluş önceki pozisyonds ısrar ediyor bu kadar düşman olunmaz yuh.

Bizim adamın kolu vücuda yapışık omuz yanına çarpıyor ama hala bu pozisyonda bile futbol cahilleri penaltı olduğunu iddaa ediyor.

Açık ve net bu kişiler ya troll ya cahil ya da ve bence ts düşmanı algı yöneticileri.. çünkü düşünmeden hemen çamur atma var bu da işlerine geliyor.

14 kez izleyip de anlamayan bıraksın hakemliği ayrıca.

• nizami golumuz iptal edildi hakkimiz yendi tamam ama takim 3-4 haftadir iyi oynamiyor kulaklari cekilmeli

• Malatya maçı beklediğimden kolay geçiyor tabii yine de futbol bu belli olmaz ama biraz daha fark yaparız gibime geliyor...

• yeniden lideriz..gazişehir maçına göre azcık daha iyiydik.

kontrataklar iyiydi ama az daha becerikli olmalılar.

başakşehiri yenip bjk'nin alacağı 1 puanla bu iş tamamdır.
  • Omo torobzonsopor çok koto oynodo leş oynadı leşti. çok ballıydı çok şanslıydı bala goto kozondo ( temsili değildir trol ts düşmanları)

gs bu malatyayı zor bela yenmedi mi yahu bizimkiler resmen elini kolunu salladılar maçta ileride o kadar rahattık ki sanki kendi defansımız biraz beceri olsa 6-7 olacaktı..Ayrıca malatya kaç maçtır yeniliyor puanlar kaybediyor bu maça daha bi puan amaçlı çıktılar yani önceki haftalarına göre daha fazla asıldılar. Neyse daha iyi oynamalıyız bol şans takımımıza

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tsfirtina -- 11 Mart 2020; 22:33:3 >

• malatyayi da 3-1 devirdik 52 puanla averajla lideriz basaksehir yorgun gelecek bjk gsden puan alabilir bu hafta cok kritik basagi kesinlikle yenmeliyiz bu arada malatyanin golunde ndiayeye faul var Trabzonspor dogranmaya devam ediliyor masa basi oyunlari devrede Allah yardimcimiz olsun Allah dogru olanin hakli olanin hak edenin yaninda olsun...

• Beyler başak maçında iy 3 gol olur ku yüklü girilecek.

• Yorgun başakşehiri, ev sahibi olmamızın avantajıyla maçı alırız sonrasında tek zorlayacak gs maçı kalıyor hüseyin hoca taktiksel anlamda takıma birşey kattığını düşünmüyorum bu iki maçı kayıpsız atlatırsak şampiyonuz, kayseriye son maça kutlamalara gideriz inşallah
  • 
Sayfa: önceki 1617181920
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.