Şimdi Ara

[Trabzonspor 2019/2020 Sezonu] Genel Tartışma ve Transfer Konusu (14. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
602
Cevap
3
Favori
17.982
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1213141516
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Şampiyonluk için umudum yok benim neden bilmiyorum ilerleyen haftalarda düşücez gibi hissediyorum inş yanılıyorumdur

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • ebavamqko E kullanıcısına yanıt
    Hangi pozisyonda Cüneyt kayırdı?Net faulumüz vermedi ardından gelen pozisyonla gol yedik de Allah'tan Yatabare'nin eline çarptı.

Başka hangi pozisyon var?Düşünüyorum Parmak'ın pozisyonunun penaltı ile uzaktan yakından alakası yok.Guilermenin 1 pozisyonuna sarı belki çıkabilirdi ama topa müdahele oldugundan o pozisyona sarı çıkmayadabilir.Hani düşünüyorum düşünüyorum 75 dakka pozisyon vermeden 2 gol'ün yanında 4-5 tane net kaçırdık nasıl kim kayırıyor bizi anlamak zor.Aç Gs maçına bak net penaltısi verilmedi.Böyle hangi pozisyon oldu Ts lehine şuana kadar.Fb'lilerin 1 hafta agladıgi Vedat'ın iptal edilen golünde bile yan açıdan baktığımızda Kruse'nin Uğurcana net bir müdahalesi var.Saçma sapan argümanlar ile Ts'nin başarısına gölge düşüremezsiniz.

Damat nasıl para akıtiyor ögrenebilirmiyiz?Hala Sosa ve Novak ile sözleşme yenileyemedik.10m euro'dan fazla + transfer artısı var sezon başından ama hala Sorloth'u alamadık 6m euro'ya bonservisiyle.Nasıl para akıtmaktır bu anlayamıyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Shrimp61 -- 16 Şubat 2020; 23:55:31 >

• Bırakın bu işleri damatmış her sene gs veya fb şampiyon olacak değil geçen senede aynı şey B.şehir için söyleniyordu ne oldu Trabzonsporun geçen sene devre arası transferi kapalıydı damat neredeydi, sırf muhalefet olsun diye TS üzerinden siyaset yapmayı bırakın..gidin sandıkta deneyin şansınızı..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Commodore_64_ -- 17 Şubat 2020; 10:41:22 >
  • Hayır o değil de böyle bişey olsa artık dünya takımı olurduk demek ki bu kadar zor durumda finansal açıdan en düzgünü trabzon..
  • Selam beyler,

Beşiktaş-Trabzonspor

Trabzonspor-Başakşehir

Göztepe - Trabzonspor

Alanyaspor -Trabzonspor

Galatasaray - Trabzonspor

Yeni Malatya - Trabzonspor

şu maçlarda takımınıza ortalama kaç puan çıkartıyorsunuz?
  • Fikstür les

• suturiç bey pazartesi günü idmanda gene sakatlanmış.

yeter yahu. nefes alsa sakatlanıyor herif.
  • Selamlar,

Takımım adına şahsi puan hedefim 11, tek mağlubiyet GS olur diye düşünüyorum. Başakşehir ve Alanya beraberlik ancak evinde uzun süredir kaybetmeyen bir Trabzonspor var. :)
  • Xrollann kullanıcısına yanıt
    Başakşehirde puan kaybetmezsiniz bencede, göztepe alanya gs bjk de puan kaybı bekliyorum, gerçekten çok zor fixtürünüz var.

Bizim fixtür çok rahattı ama işi oldukça zora soktuk maalesef :(

• Fikstür avantajı diye birşey çok mantıksız bişey maç sahada kazanılır. Saçma yani fikstür avantajı diye o maça 2-0 galip mi başlıyor. Kolay maç nedir neye göre kolay. Bu ligde herşey mümkün alttaki düşmemek için ölümüne oynar üstte de puanlar yakın şampiyonluk için. Yani herkes sıkıntıda herkes herkesi yenebilir.

• quote:

Orijinalden alıntı: Guest-45D13A301

Selam beyler,

Beşiktaş-Trabzonspor

Trabzonspor-Başakşehir

Göztepe - Trabzonspor

Alanyaspor -Trabzonspor

Galatasaray - Trabzonspor

Yeni Malatya - Trabzonspor

şu maçlarda takımınıza ortalama kaç puan çıkartıyorsunuz?
    16
  • nk061 kullanıcısına yanıt
    sadece gs maçına mı beraberlik verdiniz?
  • Nwakaeme yok.Bir maça bile tam kadro çıkamadık bu sezon.Takımda kondisyon sorunu var maalesef ve Bjk tempolu oynuyor aynı Fb gibi.Büyük ihtimalle yenileceğiz ama beraberlik harika olur.

• quote:

sadece gs maçına mı beraberlik verdiniz?
    Takımın kemik kadrosu bozulmaz ise evet hocam
  • nk061 kullanıcısına yanıt
    Sizin bahsettiğiniz gibi olursa şampiyon olursunuz zaten, ama ben 8 puan bekliyorum sizden bu fixtürde.. Göztepe, alanya, bjk, gs deplasmanlarında puan kaybedecektir takım.
  • quote:

Sizin bahsettiğiniz gibi olursa şampiyon olursunuz zaten, ama ben 8 puan bekliyorum sizden bu fixtürde.. Göztepe, alanya, bjk, gs deplasmanlarında puan kaybedecektir takım.
    4 yesek 5 atacak kıvamdayız. Ben o yüzden korkmuyorum. Ama dediğim gibi ; bir sakatlık vs. yaşanmaz ise.
  • Beşiktaş-Trabzon maç yayını isteyen olursa

https://justpaste.it/26ak6
  • 12 en az.

Bu akşamki maça gelince Bjk den çekinecek bir durum yok onlar bizden çekinsin maçın favorisi biziz her açıdan.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Golll golllllllllllllllll valla

• quote:

Orijinalden alıntı: Anthony Hopkins

Nwakaeme yok.Bir maça bile tam kadro çıkamadık bu sezon.Takımda kondisyon sorunu var maalesef ve Bjk tempolu oynuyor aynı Fb gibi.Büyük ihtimalle yenileceğiz ama beraberlik harika olur.
    denizlispor maçına full çıkmıştık. ve yenilmiştik
  • 
Sayfa: önceki 1213141516
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.