Şimdi Ara

.

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
0
Favori
299
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-D7B950238 -- 25 Aralık 2020; 1:31:34 >

• Draven mid mi

Keşke dodge atsaydınız, bu arada ben sup leonayla daha fazla vururum 50 dk da o ne öyle

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Sensei İtachi -- 18 Nisan 2018; 22:59:33 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Sensei İtachi kullanıcısına yanıt
    Bende sıkıldım artık uzun bir süre, en azından TR sunucusunda oynamam. Oyunu taşıyabilmek için haritada tavaf yaptım resmen.. Hatta alacaktık eli ama hepsi tek tek öldü. Sanırsam şu ana kadar gördüğüm en yeteneksiz insanlar bunlardı.. Adamlar kulelere vuramamış doğru düzgün baksana.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-D7B950238 -- 18 Nisan 2018; 23:4:43 >
  • Özellikle dk 40 tan sonra 1v5 yapmaya çalışıyolar ya klavyeyi kırasım geliyo. Gelmişin plata ama hala oyunun mantığını bilmiyosun(1v5 atmaya çalışanlara bu sözüm) sen bir de silveri gör, bronzdan daha kanser. Sadece TR de değil bir süre tamamen bırakın bence. Ben de haftada attığım oyun sayısını yarıya düşürdüm

• Sensei İtachi kullanıcısına yanıt
    Oyunlara tek başıma girdiğim için yerleştirmelerde de bronz 3 te başlamıştım.. Zarla zorla altın 1 yapıp serilere çıkardım ancak daha fazla stres olmak istemiyorum.. Baya uzun bir süre girmem.
  • Aga draven midi bilmemde sivir midi metaya sokun artık ya

• Hocam özel mesaj atamıyorum telefon numaramı forumla paylaşmadım. Artık oynamıyorum uzun sürede oynamam heralde. Tekrar başlamayı bile düşünmüyorum oyuna. Çekilecek dert değil valla..
  • Maksat muhabbet olur, takılırız, eğleniriz.
  • Surfing with the Alien kullanıcısına yanıt
    Hocam bilgisayarsan sildim bile çoktan oyunu :D
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.