Şimdi Ara

TR Serveri Nerden Nereye Konusu

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
55
Cevap
0
Favori
1.137
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Sonra Resimler
    Aldıgım Gün

2Gün Sonra

5Gün Sonra

2Hafta Sonra (yani şimdi)

Çıkma Hikayem:
    tam 5kere q ya bastım hero kendisi yaptı herşeyi zaten

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Pead -- 20 Mayıs 2013; 18:15:12 >

• Smurf hesabımı support oynayarak çıkarmaya çalışıyorum.Arkadaşım main hesabını türkiyeye geçirdiği günden beri her gün deli gibi lol oynayan çocuk şimdi yüzüne bakmıyor bronz5 e attı westteki gold 5 hesabı.Bu arada seni tanıyorum başarılarının devamını dilerim :)
  • 163 oyun master yi
  • quote:

Orijinalden alıntı: eruser123

Smurf hesabımı support oynayarak çıkarmaya çalışıyorum.Arkadaşım main hesabını türkiyeye geçirdiği günden beri her gün deli gibi lol oynayan çocuk şimdi yüzüne bakmıyor bronz5 e attı westteki gold 5 hesabı.Bu arada seni tanıyorum başarılarının devamını dilerim :)

eyvallah, teşekkürler
  • quote:

Orijinalden alıntı: LLoncept

163 oyun master yi

sen daha main acc ve 2.smurf accyi görmedin rahat 1kyı geçik ranked yi var :)
  • Helal kardo !

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • midi alamıyorum alsam bende aynısını yapıcamda
  • "Potoşok beyler inanmayın adama afk'ler, feeder'lar, nabşit'ler gelmemiş (!) nasıl bronz oyunlarını kazanabilirki bana hep 4 tane feeder geliyorrrrrr (!)"

Tebrikler.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Volkancım Tebrik Ederim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Pead

quote:

Orijinalden alıntı: LLoncept

163 oyun master yi

sen daha main acc ve 2.smurf accyi görmedin rahat 1kyı geçik ranked yi var :)

bende nida lee sin oynuyomda hiç smurfte most played a çıkmıyolar

• 2 günde 44 oyun mu attın
    yav he he .gif

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi iBest -- 20 Mayıs 2013; 18:58:50 >
  • Anlaşılan bizimde usta yi alma zamanımız gelmiş.
  • quote:

Orijinalden alıntı: 1mpossible

midi alamıyorum alsam bende aynısını yapıcamda

en son midi saldıgımda 1/12 oynayınca mid insta troll falan farketmez plata kadar böyle yaptım bıraktım ama şimdi support bile oynuyorm
  • quote:

Orijinalden alıntı: GnyMade

Volkancım Tebrik Ederim.

adım kadir ama sağol genede
  • Adam oynuyor. Helal olsun ben yapamadım sen yapmışsın.
  • Master Yi de master-doktora ne varsa yapmış adam

Helal olsun ne diyek 2-3 ay önce gectim tr ye bronze v ye attı şu anda anca bronze 1 deyim
  • Bir insan 2 haftada o kadar oyun atamaz

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 14 günde master yi ile sadece 163 maç yapmışsın yani günde master yi ile sadece 11.6 kere oynamışsın ya sosyal ortama karışma sorunların var ya da 2 hafta diyerek bizi yiyorsun
  • quote:

Orijinalden alıntı: GuardsmanBob

14 günde master yi ile sadece 163 maç yapmışsın yani günde master yi ile sadece 11.6 kere oynamışsın ya sosyal ortama karışma sorunların var ya da 2 hafta diyerek bizi yiyorsun

sosyal ortamla aram fena degil arkadaşlarla yüzmeye gittik bu sabah geldigimde direk plat yaptım ama iyi hikaye yazıyosun seni yesem bana faydası ne? üstte biri 2günde 44 oyun atmış yazmış eet kardeşim 20dakkada surr atıyolar bronz 5de 1günde 30 oyun bile kzanabilirsin ama senin gümüş 2maçların 210 dakka sürüyosa bilemem mesaj kirliliği olmasın 2nizde okuyun burdan
  • yaş ufak olunca oluyor tabi böyle şeyler
  • 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.