Şimdi Ara

TR PSN PLUS OYUNLARI HAKKINDA YARDIM

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
849
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • İYİ AKSAMLAR ARKADASLAR. vitamı denemek icin demo oyunlarla alıştırdım kendimi psn plus gecmek istiyorum. bilgisayarda plus oyunlarına baktım fakat ücretsiz olarak 3 tane oyun verdigini gördum onceki aylardan verilen oyunları siliyolarmı zamanı gecti diye anlayamadım. suan bilgisayardan sony psn bölümünden baktıgımda oyle gozukuyor gravity var liminies diye bisi var 3. de storm:apocalype miydi oyle bişi little big planet street fighter ve bicok oyun vardı gecen aylardan boyle olursa eğer almayı düsünmüyorum 3 aylık alınca 3 aylıklarımı veriyorlar yıllık alsam mesela 1 yıldaki ücretsiz oyunları oyle veriyorlarsa oyle alıyım diyorum beni bu konu hakkında bilgilendirirseniz sevinirim tesekkürler..

• önceden aldığın oyunlar silinmiyor. ama cihazdan silersen ve psn+ tan kalktıysa tekrar yükleyemiyorsun anladığım kadarıyla. bence çok avantajlı. şu anda cihazımda free olarak, mortal combat, uncharted, gravity rush, wipeout var. indirimdeyken 75 tl ye almıştım 1 yıllığı. bu kadar oyunu bu fiyata almak kesinlikle imkansız. tek sorun yeni hafıza kartı almak gerekiyor :D. ya da kıyıp oyunu sileceksin.
  • quote:

Orijinalden alıntı: whoops

önceden aldığın oyunlar silinmiyor. ama cihazdan silersen ve psn+ tan kalktıysa tekrar yükleyemiyorsun anladığım kadarıyla. bence çok avantajlı. şu anda cihazımda free olarak, mortal combat, uncharted, gravity rush, wipeout var. indirimdeyken 75 tl ye almıştım 1 yıllığı. bu kadar oyunu bu fiyata almak kesinlikle imkansız. tek sorun yeni hafıza kartı almak gerekiyor :D. ya da kıyıp oyunu sileceksin.

anladım kardesim bende 32 gb hafiza kartı var demek istedigim yazdıgın 4 oyunun dısında vardı bedava sadece onlarmı vardı demek istemiştim 3 aylıkta alsam 1 yıllıkta alsam bedava oyun sayısı gene 4 mü
  • Evet 4 tane oyun.Daha önce verilenleri kaçırdın.Ama her ay genelde 2 tanesi değişiyor.3 ya da 1 senelik alman farketmiyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi deleteextra -- 19 Mart 2013; 8:23:56 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: llOuSll

quote:

Orijinalden alıntı: whoops

önceden aldığın oyunlar silinmiyor. ama cihazdan silersen ve psn+ tan kalktıysa tekrar yükleyemiyorsun anladığım kadarıyla. bence çok avantajlı. şu anda cihazımda free olarak, mortal combat, uncharted, gravity rush, wipeout var. indirimdeyken 75 tl ye almıştım 1 yıllığı. bu kadar oyunu bu fiyata almak kesinlikle imkansız. tek sorun yeni hafıza kartı almak gerekiyor :D. ya da kıyıp oyunu sileceksin.

anladım kardesim bende 32 gb hafiza kartı var demek istedigim yazdıgın 4 oyunun dısında vardı bedava sadece onlarmı vardı demek istemiştim 3 aylıkta alsam 1 yıllıkta alsam bedava oyun sayısı gene 4 mü

3 aylıkla 1 yıllığın farkı yok. ancak üyeliği yenilemezsen yeni oyunları yükleyemiyorsun eskileri de oynamayamıyorsun galiba. yani sürekli üyelik istiyor. o yüzden 1 yıllık iyi gibi. az önce kontrol ettim metal gear solid hd collection da bedava olmuş :) indiriyorum şimdi.. adamlar bolca kart sattıracaklar anlaşılan :).
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.