Şimdi Ara

TR'nin En Büyük ve İlk Guildi: SÜRGÜN YERİ (4. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
406
Cevap
3
Favori
25.573
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: ZİkriTalan

beyler 4 veya 5L maul arıyorum, Ziksuz nickim. Oyunda yardımcı olursak daha iyi olur, sürekli tek oynuyorum. daha 1 ay oldu başlayalı, doğru düzgün item düşmüyor. nerden bulucaz itemleri?

İtemleri orblar ile geliştiriyorlar benim bildiğim.

Edit:Sayfa başı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Lady Sylvanas Windrunner -- 30 Ekim 2013; 12:49:27 >
  • Bende yeni basliyorum poe ye eger yardimci olabilecek arkadaslar varsa guilde kayilabilirmiyim.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Herkese merhaba;
    Şu an işteyim ama akşam eve gittiğim de guilde katılmak isterim.31 lvl ranger,act3,dominion lig.İsim Siswan.
    Ayrıca bir de oyun her ne kadar ''parayı verenin bir avantajı olmayacak dese de ''Extra Stash Tab'' ile sözlerinde durmadıklarını benim nazarımda kanıtlamış oldular.
    Gerçi bu büyük bir ölçüde üstünlük sağlamaz ama eşya stok konusunda sizi iyice ileri taşır.Ama tabi adamlarından bir yerden gelir elde etmeleri gerektiği içinde hak veriyorum(bari biraz daha ucuz yapsaydınız insafsızlar,6 slot için 20 dolar nedir?).

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi YordleKing -- 30 Ekim 2013; 17:53:11 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: YordleKing

Herkese merhaba;
    Şu an işteyim ama akşam eve gittiğim de guilde katılmak isterim.31 lvl ranger,act3,dominion lig.İsim Siswan.
    Ayrıca bir de oyun her ne kadar ''parayı verenin bir avantajı olmayacak dese de ''Extra Stash Tab'' ile sözlerinde durmadıklarını benim nazarımda kanıtlamış oldular.
    Gerçi bu büyük bir ölçüde üstünlük sağlamaz ama eşya stok konusunda sizi iyice ileri taşır.Ama tabi adamlarından bir yerden gelir elde etmeleri gerektiği içinde hak veriyorum(bari biraz daha ucuz yapsaydınız insafsızlar,6 slot için 20 dolar nedir?).

indirim geliyor herseye, ona indirim gelmesini bekle extra 6 slot olayına.
  • quote:

Orijinalden alıntı: druen

quote:

Orijinalden alıntı: YordleKing

Herkese merhaba;

indirim geliyor herseye, ona indirim gelmesini bekle extra 6 slot olayına.

Onu beklicem zaten.Şöyle 6 slota 5 dolar deseler yeterli.
  • BitchPleasse

Ben de yeni başladım oyuna guilde katılmak isterim.
  • europa
    yenı basladım
    Dreamshow ekleyin

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Burgerkral -- 31 Ekim 2013; 23:00:56 >
  • Guild varsa benide alın qnq lar yeni başladım HacknSlah a biraz uzağım sadece Torchlight 1 ve 2 yi bitirdim. O yüzden bilmediğim bir çok şey var. Yardım olarak arada sadece soru sorar cevap ararım o kadar. İtem mitem istemiyom
  • Oyun içindeki isminiz nedir :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: MRT*

Oyun içindeki isminiz nedir :)

IcyTeaLemon
  • Yolladım davet şimdiden hoşgeldiniz hehe
  • MRT* kullanıcısına yanıt
    GW2 accountumu Diablo3 ile takaslamak istiyodum elemanın teki şimdi pm attı takas için. Sanırım path of exile biraz askıda kalıcak
  • Siz kaybedersiniz hehe :P
  • standart lig deyim 37 ranger var nick:Orrospu

yeni başladım oyunda hiç türk e rastlamadım beraber oynarsak daha keyifli olur guild e alırsanız sevinirim
  • arkadaşlar guildte değilim onun için arkadaş olarak ekleyin yardımcı olmaya çalışırım;standart ligte 82 lvl shadow ve 72 lvl witch var nick; sNaP_TR
  • quote:

Orijinalden alıntı: Fevkalade

standart lig deyim 37 ranger var nick:Orrospu

yeni başladım oyunda hiç türk e rastlamadım beraber oynarsak daha keyifli olur guild e alırsanız sevinirim

Nick
  • bnde yeni başladım 15 lvl shadow daha önce bu tarz oynamadım öğrenmeye çalışıyorum

standart lig nick : Tyrosse

şu skill ağacından gidiyorum nasıl sizce

http://www.pathofexile.com/passive-skill-tree/AAAAAgYABX0FtQzyDkgQexEvEZYV1xa_GNsa2xutHhohYCSdJP0oKii1KjgrCiy_L28wVDvhPeI-z0CgRwZI7kxgUEJRR1ZjVupW9Vb6W69famJaY0NtGXBScFZwu3DVdPF4rn3jf8aGrofbiEKMNo2_kAqQG5fQmVeZmpoTnaOeuaIuoqOly6Z_pyunNLGztMW1SLb3t9O5Pr3mvjrAUcEAwcXB88Lsw23TftUA14bXy9kT2xrbbtvU3Q3i9-OE51TrFOtj7BjtQe4O707y4fPq9Uv5Y_yr_MX_kw==

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Stanley-Kubrick -- 1 Kasım 2013; 22:20:50 >
  • Oyunda yeniyim nick XoPeD guild ve arkadaş ortamı arıyorum oyun içi veya forumdan iletişime geçebilirsiniz saygılar :)
  • Merhabalar.Bende Yeni Başladım Sayılır.47 Levelim Domination League 'deyim.Eklerseniz sevinirim iki muhabbet edelim (:

Oyundaki Nick : UcanHamsi
  • Nick: Kuru_Fasulye_Pilav ekleyin benide guilde arkadaşlar

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi y_efendi -- 4 Kasım 2013; 17:46:02 >
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.