Şimdi Ara

TR'NİN EN BÜYÜK SAMSUNG ROM YÜKLEME REHBERİ + FAYDALI BİLGİLER, İPUÇLARI [DEV KONU!] (8. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
11.873
Cevap
237
Favori
779.784
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
51 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Googy'nin 2.06a kernelinde lag olayına denk geldiğim için 2.04'e geri döndüm gayet memnunum. Bu arada pil olayıda bende sıkıntı yaratmıyor pek fazla, belkide çok fazla telefonu kullanmadığımdandır. Bu arada yine XDA üzerinde bir programa denk geldim. Google Play üzerinden indiriliyor. Root yetkisi istiyor program. Adı "LagFix (fstrim) Free" GooglePlay'de aratın. Cihazdaki takılmaları azaltıyor yaptığı iş ise silinmiş programların gereksiz data ve cachelerini yok etmek anladığım kadarıyla. Cihazda sabahtan beri tekleme vardı arada bir. Şuan hiç sorun çıkarmadı. Belki işinize yarar.

Kolay gelsin.
  • Sirf şu ışık efekti icin yuklemeyi dusunuyorum ama bikac kisi isik efektinin calismadigini soylemis. Yukleyen arkadaslar yardimci olabilir mi s4 minideki 4.2.2 romunda da olan isik efekti varmidir/calisir mi ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: seymamirze

Sirf şu ışık efekti icin yuklemeyi dusunuyorum ama bikac kisi isik efektinin calismadigini soylemis. Yukleyen arkadaslar yardimci olabilir mi s4 minideki 4.2.2 romunda da olan isik efekti varmidir/calisir mi ?

ışık efekti çalışmıyor
  • quote:

Sirf şu ışık efekti icin yuklemeyi dusunuyorum ama bikac kisi isik efektinin calismadigini soylemis. Yukleyen arkadaslar yardimci olabilir mi s4 minideki 4.2.2 romunda da olan isik efekti varmidir/calisir mi ?

Işık efektinden kastınız nedir acaba ?
  • Hani bizim kilit ekranimizda dalga efekti oluyor ya yeni modellerde de isik efekti var.

• quote:

Orijinalden alıntı: Me[S]uT

quote:

Işık efektinden kastınız nedir acaba ?

1.30 dan sonra izle.
  • Samsung tarafından verilecek güncelleme anında buraya yansıtılacaktır bu konu sürekli güncel kalacaktır.

• "Galaxy S III on US Cellular receiving Android 4.3 (R530UVXUBMJA)

The Android 4.3 update for the Galaxy S4 on US Cellular is unfortunately on hold, but the carrier isn’t willing to present the same disappointment to Galaxy S III owners, and is now rolling out the 4.3 update for the device. The update carries build number R530UVXUBMJA, and brings support for the Galaxy Gear, new camera features, improved visual look, KNOX security suite, faster filesystem performance, improved RAM management, and more.

You’ll get a notification in the status bar once the update reaches your phone, though it can take a couple of days as the process is gradual. Don’t forget to do a manual check in the Settings » About phone » Software updates menu though, just in case.
    "
    Sammobile dan aldım haberi amerika telefonlarına güncelleme gelecekmiş. Sürüm kodu bile değişik ciddi değişiklikler yazıyor birde pil yazsaymış iyi olacakmış bu çıktığında direk yüklerim ben güzelse burayada koyarım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MühendisMurat -- 24 Kasım 2013; 1:13:50 >
  • süper inşallah uyum sağlar sıkıntı olmazsa yükler misler gibi kullanırız iyi olur cidden :)
  • Bir güncelleme veriyorlar bir geri çekiyorlar. Adam gibi yapsınlar şu işi artık yav. Telefonun özelliklerinden daha çok rom kurma, kernel flashlama, ayar yapma ile uğraşıyoruz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: carlitoss

Bir güncelleme veriyorlar bir geri çekiyorlar. Adam gibi yapsınlar şu işi artık yav. Telefonun özelliklerinden daha çok rom kurma, kernel flashlama, ayar yapma ile uğraşıyoruz.

evet maalesef can sıkıyor bu durumlar bir çözülürse harika olacak.
  • Googymax linki çalışmıyor sanırım artık. 2.0.4 versiyonunu bir yerlerden paylaşma şansın var mı acaba?
  • quote:

Orijinalden alıntı: bravado13

Googymax linki çalışmıyor sanırım artık. 2.0.4 versiyonunu bir yerlerden paylaşma şansın var mı acaba?

2.0.7 linkini koyacağım. bende yükleyeceğim çünkü güzel yorumları var. Laptopumdaki usbler sağlıklı çalışmadığı için yüklemeyedim perşembe günü yüklerim en erken denemek isterseniz buyrun

"2.0.7 is awesome, no more lag! Only problem now is battery life, but changing the governor to SmartassV2 seems to help it a bit. I think this is the best version so far. "

Direct Download' a TIKLA & İNDİR

Arkadaşlar denemek isterseniz sizde deneyebilirsiniz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MühendisMurat -- 26 Kasım 2013; 18:20:33 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: bjk__murat

quote:

Orijinalden alıntı: bravado13

Googymax linki çalışmıyor sanırım artık. 2.0.4 versiyonunu bir yerlerden paylaşma şansın var mı acaba?

2.0.7 linkini koyacağım. bende yükleyeceğim çünkü güzel yorumları var. Laptopumdaki usbler sağlıklı çalışmadığı için yüklemeyedim perşembe günü yüklerim en erken denemek isterseniz buyrun

"2.0.7 is awesome, no more lag! Only problem now is battery life, but changing the governor to SmartassV2 seems to help it a bit. I think this is the best version so far. "

Direct Download' a TIKLA & İNDİR

Arkadaşlar denemek isterseniz sizde deneyebilirsiniz.

bizdeki sürüm 2.0.4 se yükleyip deneyelim np :)

edit : şu anda yüklüyorum

edit 2 : yükledim şu anda 2.0.7 olarak gözüküyor bakalım batarya ile ilgili ne diyor anlamadım orasını ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi DarkGathering -- 26 Kasım 2013; 19:16:28 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: DarkGathering

edit 2 : yükledim şu anda 2.0.7 olarak gözüküyor bakalım batarya ile ilgili ne diyor anlamadım orasını ?

bataryayla ilgili hala sorun var diyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: bjk__murat

quote:

Orijinalden alıntı: DarkGathering

bataryayla ilgili hala sorun var diyor.

iyi akşamlar yeri değil biliyorum ama telefona cygenmod 10.2 yükledim ama telefonda google play yok uygulama kuramıyorum telefona sebeke olmadıgı için arıza patch yüklemem lazım nasıl çözebilirim fikrin var mı?
  • googy max 'i de yükledim. peki cihazı nasıl rootlayacağım?
  • quote:

Orijinalden alıntı: bychass

iyi akşamlar yeri değil biliyorum ama telefona cygenmod 10.2 yükledim ama telefonda google play yok uygulama kuramıyorum telefona sebeke olmadıgı için arıza patch yüklemem lazım nasıl çözebilirim fikrin var mı?

cm 10.2 ye uygun gapps.zip i bulup cwm den yüklemen lazım.

• ~~ 5) ★★ GOOGYMAX2 Kernel 2.0.7 CWM (23/11/2013) Ekran , Batarya , Wifi Sorunlarına Çözüm !! ★★ ~~

Konu güncellendi.

Denedim test ettim 2.0.7 daha serii ve güzel özellikle kilit ekranı çok rahat olmuş sıfır lag var öneririm.
  • S4 Revulation v10.0 kurdum ve icindeki googymax 2.0.7 kernelide kurdum ama kamera çalışmıyor arkadaşlar daha önce başına böyle bişey gelen oldumu?

• 
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.