Şimdi Ara

TRNİN EN BÜYÜK ASUS MODEM REHBERİ | N16, AC750, AC51, AC55U, AC68U, AC88U[ANA KONU] (462. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
10.337
Cevap
205
Favori
521.519
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
44 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 460461462463464
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Selam, switch'ten şüpheleniyorum, modemin normal halinde bir sorun yok sanırım? olmaması gerek en azından.

Aktarımı şöyle dener misin?

Modem > (internet) > AP > wifi ile TV

• Bu Asus n16 modem bu gidişle beni deli edecek heralde ! 50mb fiber kullanıcıyım aldığım hız 10 MB lerde sürünüyor. Önceden bu kadar değildi ama son iki gün rezalet. Telekom’u arıyorum hersey normal diyor kaç defa aradım hat kontrolü normal çıkıyor en sonunda şu hepsi buradada 1. Sırada olan 5ghz destekli kenetic marka modemi alacağım herhalde

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • amazonda indirimde olduğu için n16 modelini almayı düşünüyorum fiber henüz yok vdsl kullanacağım yarın öbür gün fiber gelirse diye bu modeli almayı düşünüyorum sizce almalı mıyım?

• Ya hocam bak bir üste daha yeni yazdım hiç mi okumuyorsunuz:)

• Arkadaşlar 50mb fiber kullanıcısıyim. Gün içerisinde eğer modemi açıp kapatmaz isem hızım 10mb lere kadar düşüyor , tekrar kapatıp açarsam hızım düzeliyor . Bu olay sizce modem kaynaklı mı yoksa hat ile ilgili bir şey mi ? Modemim Asus n16 u .

• AC68U modem içini açıp temizleyen oldumu. İlk çıktıgından beri bende cihaz

• quote:

Orijinalden alıntı: Turbetfurzey

Arkadaşlar 50mb fiber kullanıcısıyim. Gün içerisinde eğer modemi açıp kapatmaz isem hızım 10mb lere kadar düşüyor , tekrar kapatıp açarsam hızım düzeliyor . Bu olay sizce modem kaynaklı mı yoksa hat ile ilgili bir şey mi ? Modemim Asus n16 u .

Birde arkadaşlar modem ayarlarına girince modemin ADSL modda olduğunu gördüm onu vdsl ayara cektim , sizce birsey fark eder mi ? (Fiber kullanıcısıyım)

• Resetledim, 790 update yaptım ama yok düzelmedi.. İlginiz için teşekkür ederim

• @muhendismurat hocam cezalımıyım benim hiç bir soruma cevap vermiyorsun :)

• Yok be dostum mention atamamışsın ki bildirim gelmemiş. 😂 pcye geçince bakayım.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Arkadaşlar merhaba turktelekom hipernete geçtim yeni geldi altyapı yaklaşık 82 mbps hız alıyorum elimdeki modem tenda v1200 yoğun kullanımda aşırı ısınıyor ve yavaşlamaya başlıyor. Modem değiştirmek istiyorum ASUS DSL-AC750 bakıyorum. Bu modemi tavsiye edermisiniz yoğun indirme ve online oyun için ideal midir yoksa telekomun verdiği modemi mi alayım.

• Arkadaşlar 2 DSL AC68U' dan birisini Router'e çevirip AİMESH olarak kullanılabilir mi veya DSL AC68U başka bir Asus AİMESH Destekleyen DSL Cihaz'a Router modunda bağlanıp AİMESH olarak kullanılabilir mi bilgi ve tecrübesi olan var mı ?

• Asus modemde DSL ayarlarında kararlılık ayarını devre dışı bıraksak bir sıkıntı olur mu ? Bazı yerlerde hıza olumlu etkisi olduğu yazıyor
  • Merhaba, Asus DSL-AC68VG routerını Gpon sisteminde kullanabilir miyim sorunsuz? Ben aynı zamanda ev telefonu da kullanmaktayım.

• En son başarıyla denemeden geçen ayarları ilk sayfaya ekledim ve stabilite kısmını en üste çıkardım çünkü çok önemli, ayarlarınızı doğru ve düzgün yapın ondan sonra sorun varsa ya hattınızdadır yada modemin kendisinde.

Gereksiz bilgileri de bir ara temizlerim.

Bu arada AC51 satıyorum, lazım olan pm ile ulaşabilir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MühendisMurat -- 30 Kasım 2020; 14:19:51 >
  • Arkadaşlar fiber kullananlar modem ayarlarında vdsl2 yimi seçecek ?
  • Arkadaşlar ASUS DSL-AC750 modemini alma niyetindeyim. araştırırken ASUS DSL-AC51 modemide dikkatimi çekti ama bir fark göremedim arada. Bu ikisi arasında bir fark var mı yoksa sadece isim değişikliği mi var? Birde ac750 nin wifi kalitesi nasıldır. Cihaz evde kullanılacak. Ev yaklaşım 160m2 büyüklüğüne sahip. Benim için çekim gücü biraz daha önemli şuan. bu konuda bilgi rica ediyorum sizlerden.

• Ac68U'yu router olarak kullanıyorum. Ac55U'ya bağladığım da sıkıntı yok ama farklı bir modeme bağladığım da aynı ayarlar ile "ISS'nızın DHCP sunucusu düzgün çalışmıyor." bu hata geliyor. Ac68U Ethernet ışığı yanmıyor internet gelmiyor bilgisi olan var mı ?

• DSL-AC51 veya benzer modelleri kullananlar bilgi verebilirse sevinirim.

5ghz wifi'da modemin dibinde 81-83 mbps hızı geçemiyorum. laptop wireless kartı ile ilgili problem yok intel wireless-ac 9560 160mhz var.

kablolu olarak 95mbps civarına çıkıyorum.

Wifi ile daha fazla çıkabilen var mı acaba merak ettim.

• xander__ X kullanıcısına yanıt
    Bu sizin eve gelen hatla ilgili bir şey bana 100mb verdiler 59 MB den fazlasını beni hat desteklemiyormuş
  • 
Sayfa: önceki 460461462463464
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.