Şimdi Ara

TRNİN EN BÜYÜK ASUS MODEM REHBERİ | N16, AC750, AC51, AC55U, AC68U, AC88U[ANA KONU] (3. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
10.337
Cevap
205
Favori
521.519
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
44 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: bjk__murat

e tabiki N55U daha iyidir hocam

Hocam Sizin bu konuyu görene kadar N55U ya karar vermiştim.

Sizin konuyu görünce ikisini bir karşılaştırayım dedim kafam allak bullak oldu :) En basiti N14U DA 16 mb flash var N55U da 8 mb flash var. Ve ikiside benim istediğim özelliği destekliyormu desteklemiyormu emin değilim. Bu gün vatana uğradım ürünü incelemek için. Elemanın dediği "abi sen bilmiyorsan ben nerden bileyim oldu" :(
  • quote:

Orijinalden alıntı: kissofdeath4@

Sizin konuyu görünce ikisini bir karşılaştırayım dedim kafam allak bullak oldu :) En basiti N14U DA 16 mb flash var N55U da 8 mb flash var. Ve ikiside benim istediğim özelliği destekliyormu desteklemiyormu emin değilim. Bu gün vatana uğradım ürünü incelemek için. Elemanın dediği "abi sen bilmiyorsan ben nerden bileyim oldu" :(

vatandakilerin pek bir şeyden haberi yok dostum.

16 MB Flash olmasıyla ne yapacaksın sen ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MühendisMurat -- 7 Ağustos 2016; 15:17:12 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: bjk__murat

quote:

vatandakilerin bir halttan haberi yok dostum.

16 MB Flash olmasıyla ne yapacaksın sen ?

N55U daha iyidir hocam seriiye bakarsan zaten N66U , N55U , N14U diye gider. sen sadece flashı örnek vermişsin hemen geri döneyim sana 3x5dbi anten nerde 2x2 dbi nerde ?

N55U konusu zaten açıldığı için açmadım onu yoksa döktürürdüm o konuda.

N14U nasip oldu bize.

Vallahi benim için aslolan NAS diskime ağ üzerinden usb kullanmadan. Pc yi devre dışı bırakarak hem adam gibi kendi bulutumu yapmak hemde torrentlerimi kesintisiz up/down yapmak istiyorum.

genele vurduğumuzda dediğinzi gibi N55U ezici üstünlükte. Ama Torrent downloadını sadece usb den yapıyorsa bana bir faydası dokunmayacak.

Bir diğer konu N55U 2012 - 2013 arası bir model. N14U ise 2014.

Vallahi sen N55U Tam senin istediğin cihaz de yarın gidip alacağım. (ayırttım bekliyor bu gün % 30 a girecek hatta girdi. Şuanda 230 tl)

Yada kısaca şöyle söyliim. N55U yu Seagate central 4 tb a direkt bağlayabilirmiyiz ağ üzerinden ve torrent için kullanabilirmiyim ?

16 mb flash konusuna gelince. Aldığımda tam olarak arayüzden istediğim performansı alamaz isem DD-wrt veya benzeri custom firmware çakmayı düşünüyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kissofdeath4@ -- 16 Mayıs 2014; 0:34:49 >
  • quote:

Vallahi benim için aslolan NAS diskime ağ üzerinden usb kullanmadan. Pc yi devre dışı bırakarak hem adam gibi kendi bulutumu yapmak hemde torrentlerimi kesintisiz up/down yapmak istiyorum.

genele vurduğumuzda dediğinzi gibi N55U ezici üstünlükte. Ama Torrent downloadını sadece usb den yapıyorsa bana bir faydası dokunmayacak.

Bir diğer konu N55U 2012 - 2013 arası bir model. N14U ise 2014.

Vallahi sen N55U Tam senin istediğin cihaz de yarın gidip alacağım. (ayırttım bekliyor bu gün % 30 a girecek hatta girdi. Şuanda 230 tl)

Yada kısaca şöyle söyliim. N55U yu Seagate central 4 tb a direkt bağlayabilirmiyiz ağ üzerinden ve torrent için kullanabilirmiyim ?

kesin birşey deyip seni yanıltmak istemem.

N55U konusuna da yazıp bir bilgi al NAS diske bağlamadım daha önce ve en son torrent downloadında sıkıntı yaşamıştım ben sağlıklı olmamıştı sonra denemedim.

http://forum.donanimhaber.com/m_74842767/mpage_7/tm.htm
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: connaught

quote:

Merhaba arkadaşlar.

Bir kaç gündür Asus DSL-N55U yu araştırıyorum. Bu esnada da bu cihazı gördüm.

Hangisini almak daha mantıklı ? Yarın Vatandan almayı düşünüyorum. (Eski modemi patlattım).

Benim modemden beklentilerim
    - Torrent desteği (4 tb lık ethernet destekli hdd yi bağlamak istiyorum)
    - Dlna özelliği olmalı (Gerek pc mi gerekse harici diskimi direk paylaştırayım)
    - seagate central 4 tb kullanıyorum onun kendi arayüzü berbat olduğu ve hiç bir desteği olmadığı için bu işi modem üzerinden gerçekleştirmek istiyorum.

Bu şartlarda bana en uygun cihaz DSL-N55U Mu olur yoksa DSL-N14U MU ? Asusun sitesinden pek bir anlam çıkartamadım hangisi daha iyidir diye.

N14 u nun 2 tb ye kadar destegi var sanirim

http://event.asus.com/2009/networks/disksupport/ Burada yazdığı kadarıyla N55u nunda 3 tb. ama bu usb disk için geçerli. Ağ üzerinde bu durum farkedermi ? Kaldıki Torrent uygulamasını bu şekilde kullanabilirmiyim :S

Tam olarak istediğim özellikleri tek başına üzerinde toplayan bir cihaz kalmamış piyasada. :S

bu işler maliyete bakar ne kadar ekmek o kadar köfte
    usb disk veya usb bellek mantığında indirme yapıyor cihaz senin mantığında çalışırmı o şekilde diskine dosyaları yazarmı deneyip tepkiye bakmak gerek

dsl n55 ile n 14 u arasında kalmışsın
    modemlerde donanım önemlidir az client varsa çok dert etmeye gerek yok ama client çoğaldıkça ve yüklenme oldukça cpu ram rom vs bunlar hep öne çıkar
    modeme 2 kişi ile bağlanmak ile 15 kişi bağlanmak arasında çok fark var cihaz kendini burda belli eder zaten
  • quote:

Orijinalden alıntı: fatihto

@connaught dostum vpn'i kurdun mu ? VPN sunucusu bölümünde PPTP Sunucusunu Etkinleştir'i aktif ettim, bir user ve password tanımladım..

ama telefonumdaki vpn anyconnect client ile yeni bir vpn hesabı eklemek istediğimde (kullanıcıadı.asuscomm.com ile de, vpn sunucusu menüsünde yazan ip ile de denedim) bağlantı reddediliyor..

yapabilen var mı uzaktan modem arayüzüne erişmeyi ?

vpn tarafında bi denemem olmadı ama ilk fırsatta bir deneme yapıp sonuuc yazarım
  • quote:

quote:

quote:

quote:

Merhaba arkadaşlar.

Hangisini almak daha mantıklı ? Yarın Vatandan almayı düşünüyorum. (Eski modemi patlattım).

- seagate central 4 tb kullanıyorum onun kendi arayüzü berbat olduğu ve hiç bir desteği olmadığı için bu işi modem üzerinden gerçekleştirmek istiyorum.

Bu şartlarda bana en uygun cihaz DSL-N55U Mu olur yoksa DSL-N14U MU ? Asusun sitesinden pek bir anlam çıkartamadım hangisi daha iyidir diye.

http://event.asus.com/2009/networks/disksupport/ Burada yazdığı kadarıyla N55u nunda 3 tb. ama bu usb disk için geçerli. Ağ üzerinde bu durum farkedermi ? Kaldıki Torrent uygulamasını bu şekilde kullanabilirmiyim :S

Tam olarak istediğim özellikleri tek başına üzerinde toplayan bir cihaz kalmamış piyasada. :S

usb disk veya usb bellek mantığında indirme yapıyor cihaz senin mantığında çalışırmı o şekilde diskine dosyaları yazarmı deneyip tepkiye bakmak gerek

modemlerde donanım önemlidir az client varsa çok dert etmeye gerek yok ama client çoğaldıkça ve yüklenme oldukça cpu ram rom vs bunlar hep öne çıkar
    modeme 2 kişi ile bağlanmak ile 15 kişi bağlanmak arasında çok fark var cihaz kendini burda belli eder zaten

client larla ilgili bir sıkıntı yok hocam. Tek niyetim benim mantığımda bilgisayardan bağımsız torrent indirebilmek + bu dosyalara heryerden erişebilmek. (nas diskim bu konuda tam bir hayal kırıklığı oldu gerçi dahili disk parasına harici aldım fazlasını beklemek hata olur.)

Bu işin tamamını modeme yükleyeceğim. Ve 7/24 çalıştırmayı planlıyorum.

Otomatik işleride seven bir adam olduğum için ısrarla böyle birşey istiyorum. Yani flash diske yükliim oradan ona aktarayım ondan paylaştırayım oraya alaım diye uğraşmak istemiyorum.

Modemi kuracağım - Nas hdd yi bağlayacağım - Gigabit ethernet üzerinden (bu arada N14U nınki 100 mbit miş yeni farkettim).

Evimdeki TV ye telefonuma, notebooka paylaştırıp. İş yerine gittiğimde evimdeki (ofis dosyalarına) vb. kolayca erişebileyim beni fazladan uğraştırmasın.
  • quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

Merhaba arkadaşlar.

client larla ilgili bir sıkıntı yok hocam. Tek niyetim benim mantığımda bilgisayardan bağımsız torrent indirebilmek + bu dosyalara heryerden erişebilmek. (nas diskim bu konuda tam bir hayal kırıklığı oldu gerçi dahili disk parasına harici aldım fazlasını beklemek hata olur.)

Otomatik işleride seven bir adam olduğum için ısrarla böyle birşey istiyorum. Yani flash diske yükliim oradan ona aktarayım ondan paylaştırayım oraya alaım diye uğraşmak istemiyorum.

Modemi kuracağım - Nas hdd yi bağlayacağım - Gigabit ethernet üzerinden (bu arada N14U nınki 100 mbit miş yeni farkettim).

Evimdeki TV ye telefonuma, notebooka paylaştırıp. İş yerine gittiğimde evimdeki (ofis dosyalarına) vb. kolayca erişebileyim beni fazladan uğraştırmasın.

nas olayını elersek düz mantıkla cihaz istediklerini karşılayacak kapasitede olduğunu düşünüyorum
    pc siz torrent indirmek bu dosyalara uzaktan erişmek düzenlemek cihaz zaten bunun için
    iş yüzünden çok fazla kurcalama şansım olmuyor ama çalışmasında ve ve stabilesinde sorun yok 15 kişi var cihazda şu an genelde 10 ila 20 arasında değişiyor sorun yokhttps://store.donanimhaber.com/2e/c7/cc/2ec7cc662af92855c6f5ee6257dc03eb.png
    TRNİN EN BÜYÜK ASUS MODEM REHBERİ | N16, AC750, AC51, AC55U, AC68U, AC88U[ANA KONU]
  • arkadaşlar alıntı mesajlarınızın arasındakileri silerek sadece o mesajı alıntılasanız daha iyi olur yoksa konu okunmaz hal alacak.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MühendisMurat -- 16 Mayıs 2014; 1:15:03 >
  • quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

Merhaba arkadaşlar.

nas olayını elersek düz mantıkla cihaz istediklerini karşılayacak kapasitede olduğunu düşünüyorum
    pc siz torrent indirmek bu dosyalara uzaktan erişmek düzenlemek cihaz zaten bunun için
    iş yüzünden çok fazla kurcalama şansım olmuyor ama çalışmasında ve ve stabilesinde sorun yok 15 kişi var cihazda şu an genelde 10 ila 20 arasında değişiyor sorun yokhttps://store.donanimhaber.com/2e/c7/cc/2ec7cc662af92855c6f5ee6257dc03eb.png
    TRNİN EN BÜYÜK ASUS MODEM REHBERİ | N16, AC750, AC51, AC55U, AC68U, AC88U[ANA KONU]

Hocam gördüğüm kadarıyla siz N55U kullanıyorsunuz.

Ve benim bu modeme bakmaktaki tek amacım NAS olayı. En basit yönüyle Torrent dosyasını indirirken Tıpkı pc de utorrentte olduğu gibi istediğim yolu verebiliyormuyum ? Misal \\kissofdeath-nas-disk\torrent diyerek ağdaki bir yolu gösterme şansım olabilirmi ? Yoksa download master kafadan kendisi usb ye basıp geçiyor mu ?
  • resmi tam alamamışım menü dsl n 14 u dan
    torrent konusunda sadece torrenti gösteriyorsun indirme dizinini seçme şansı yok sanırım
    ilerde çıkacak firmwareler ile gelebilir

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi yücel52 -- 16 Mayıs 2014; 1:59:15 >
  • quote:

connaught, kissofdeath4@

Dizini seçme şansınız var. Usb uygulamaları altında download yöneticisine girdiğinizde soldaki genel ayarlar menüsüne girip menüler içerisinde yüklediğiniz torrent vd. Aracılar sayesinde indireceğiniz dosyanın tam dizinini belirtebiliyorsunuz..

Ayrıca uzaktan, xxxxxx.asuscomm.com adresinden dosya dizininize secure (ssl) bağlantı yapabiliyorsunuz.. Ekran görüntülerini pc başına geçince atacağım..

Evet hocam varmis goremedim veya gozden kacirdigim bir nokta duzeltme icin sagolun

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

quote:

quote:

connaught, kissofdeath4@

Dizini seçme şansınız var. Usb uygulamaları altında download yöneticisine girdiğinizde soldaki genel ayarlar menüsüne girip menüler içerisinde yüklediğiniz torrent vd. Aracılar sayesinde indireceğiniz dosyanın tam dizinini belirtebiliyorsunuz..

Ayrıca uzaktan, xxxxxx.asuscomm.com adresinden dosya dizininize secure (ssl) bağlantı yapabiliyorsunuz.. Ekran görüntülerini pc başına geçince atacağım..

Evet hocam varmis goremedim veya gozden kacirdigim bir nokta duzeltme icin sagolun

rica ederim

bu arada dosyaları bahsettiğim kullanici.asuscomm.com adresinden görebiliyor ve indirebiliyorsunuz ama, kes-kopyala-yapıştır mevzu yok dizinler arasında bu erişim sayesinde.. ama onu da zaten ftp ile yapabilrisiniz..

yani istediğiniz dizine indirebildiğiniz dosyaları ftp ile istediğiniz yere taşıyabileceğinizi düşünürsek, tam kontrol var diyebiliriz bence uzaktan erişimde takılı diske..

edit : geriye bir tek benim henüz çözemediğim vpn mevzu kaldı, vpn ile ev networküne bağlanıp, modem arayüzünü de açabiliyorsak, torrent de gömebiliriz demektir ki, bu da NAS'la yapabileceğimiz hemen hemen herşeyi yapabileceğimiz anlamına geliyor.. VPN'i çözmem lazım.. :)

Fiyatina ve ozelliklerine gore asus bu kadar yonetilebilirlik yeter diyor sanirim
    Belki zamanla gelecek firmwareler ile 3. parti programlara gerek kalmadan bu islemler yapilabilir

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi yücel52 -- 16 Mayıs 2014; 9:42:26 >
  • Konudaki vatandakiler bir şey bilmiyor genellemesi bence hoş değil. Mesela konu sahibi n14 u modemi almış evde incelemiş vatanbilgisayarda çalışan biri bu modemi alıp evde inceleyen biriyle nasıl aynı bilgiye noktası noktasına sahip olsun ki ? Yeni işe başlayan birine denk gelipte her sorduğunuz fantastik soruya anında cevap veremediğinde bu lafı söyleyemezsiniz. Bende forumda herşeyi biliyorum diye geziyordum zamanında ama vatanbilgisayara başladıktan sonra bi oemde kaç parça var ve her parça hakkında ne kadar abuk subuk sorular geliyor ne kadar kendini akıllı bilgili sanan ama 5 para etmeyen insanlar var gördüm.

bjk__murat nickli arkadaşım şuana kadar bir kere muhabbet etmedim seninle ama ne zaman bir mesajına denk gelsem ben bilirim havaların beni rahatsız ediyor ve bir çok kez yanlış bilgi verdiğine şahit oldum bence bu huyunu bırakmalısın.
  • quote:

Orijinalden alıntı: JeaLeusy

Konudaki vatandakiler bir şey bilmiyor genellemesi bence hoş değil. Mesela konu sahibi n14 u modemi almış evde incelemiş vatanbilgisayarda çalışan biri bu modemi alıp evde inceleyen biriyle nasıl aynı bilgiye noktası noktasına sahip olsun ki ? Yeni işe başlayan birine denk gelipte her sorduğunuz fantastik soruya anında cevap veremediğinde bu lafı söyleyemezsiniz. Bende forumda herşeyi biliyorum diye geziyordum zamanında ama vatanbilgisayara başladıktan sonra bi oemde kaç parça var ve her parça hakkında ne kadar abuk subuk sorular geliyor ne kadar kendini akıllı bilgili sanan ama 5 para etmeyen insanlar var gördüm.

sen bir ara dahili bileşenler bölümüne uğrada orada vatan çalışanlarına yönelik yorumları başka kullanıcılarının ağızlarından dinle.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MühendisMurat -- 7 Ağustos 2016; 15:15:57 >
  • Bu modemden bugun ben de aldim. Gayet sorunsuz kurulum yaptim, ilk denemede adsl baglandi. Yaklasik 5 saattir kullaniyorum hic kopma da yok, wifi de de problem yok. Mediaserver ozelligi de oldukca basarili. Iphone uygulamasi uzerinden fullhd bir film actim, gayet rahatlikla oynatiyor. Atlatma yapinca biraz takiliyor 1-2 sn de o kadar olsun artik yani, bu aletin eti ne budu ne. Koca bilgisayarla mukayese etmemek lazim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: xargs

Bu modemden bugun ben de aldim. Gayet sorunsuz kurulum yaptim, ilk denemede adsl baglandi. Yaklasik 5 saattir kullaniyorum hic kopma da yok, wifi de de problem yok. Mediaserver ozelligi de oldukca basarili. Iphone uygulamasi uzerinden fullhd bir film actim, gayet rahatlikla oynatiyor. Atlatma yapinca biraz takiliyor 1-2 sn de o kadar olsun artik yani, bu aletin eti ne budu ne. Koca bilgisayarla mukayese etmemek lazim.

Hayirli olsun son firmwareyi kurmayi ihmal etmeyin

• son firmware'i kurdum ilk acildiginda. Neredeyse 22 saattir cihaz hic problemsiz calisiyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: tolga164

son firmware i kurunca ne gibi değişiklik oluyor hocam ? Diğer modemimde son firmware kurduktan sonra kaç kere resetlememe rağmen bağlantı kopmaları ve hız sorunu çıkmıştı. O yüzden çalışıyorsa kurcalama mantığı ile düşünüyorum şu an

kablolama spliter hat değerlerinde ve windowsta sorun yoksa kopma yapmaz (kronik sorunlu ve miadı dolmuş ürünler hariç)
    son güncellemede baya düzeltme var

ASUS DSL-N14U Firmware version 1.0.7.0 (This product supports both Annex A and Annex B)
    Notice: After upgraded with 1.0.7.0 please press the hardware reset button of DSL-N14U over 8 seconds to reset the DSL modem router.

Security related issues:
    1. Added notification to help avoid security risks.
    2. Modified descriptions of WiFi security.
    3. Fixed Network Tools pages vulnerability.
    4. Ensure http session indeed terminated once Logout.
    5. Remove cgi file from the unauthorized list. Now authorization needed.
    6. Fixed lighthttpd vulnerability.
    7. Fixed Network place(samba) and FTP vulnerability.
    8. Modified AiDisk setup wizard to prevent a potential security issue.
    9. Force changing FTP from anonymous to account mode after firmware upgraded.

New features, Enhancements and Bug fixes:
    1. Network map now will show notification when detected newer firmware available.
    2. Now Authentication Method supports HTTPS.
    3. Supports SIP Passthrough feature.
    4. Supports H.323 Passthrough feature.
    5. Fixed Guest Network after WiFi turn off then on, still remains to be off issue.
    6. Fixed WiFi turn off then system reboot, PIN code could not be obtained issue, which leads to ASUS DDNS service update failure.
    7. Fine tune GuestNetwork hint message when WiFi turn off.
    8. Now supports custom System login name(do not allow most of special characters).
    9. Add re-try mechanism for retrieving IP of DDNS server.
    10. Fixed possible Virtual Server / Port Forwarding entry been added leads to abnormal system behavior issue.
    11. Fixed System log > General Log, log gets cleared issue.
    12. Fixed Internet connection lost, in some cases Internet LED still light up issue.
    13. Fixed service port range invalid validation in port forwarding page.
    14. Fixed remote access from WAN can not work issue, due to a PREROUTING rule is not added properly occasionally.
    15. Change default system boot up time to "Jan 1 00:00:00 GMT 2011".
    16. Fixed cannot Telnet to device from WAN side after setting port forwarding rule issue.
    17. Fixed Device Discovery utility related issue.
    18. Fine tune service list limit as follows,
    Port Trigger - Trigger Port List(list limit:14)
    VPN Server - Username and Password(list limit:8)
    Virtual Server / Port Forwarding - Port Forwarding List(list limit:8)
    Route - Static Route List(list limit:10)
    Network Services Filter - Network Services Filter Table(list limit:8)
    URL Filter - URL Filter List(list limit:27)
    Wireless MAC Filter - MAC filter list(list limit:31)
    19. DSL Feedback feature enhancement,
    Now includes ASUS Privacy Policy link and additional note.
    Add 'Extra information' field, including Syslog, Setting file, and Iptable setting options for debugging purpose(default unchecked).
    Comments / Suggestions textarea now supports up to 2000 characters.
    Add "Name of the Subscribed Plan/Service/Package*" field.
    20. ADSL WAN (ATM) QIS manual setting list updated.
    Add Greece ISP, Otenet - 24 adsl.
    Add Greece ISP, Forthnet - ADSL 24.
    Add United Kingdom ISP, Virgin Media - National (ADSL).
    Add Slovakia ISP, T-COM - František Fábry.
    Add Portugal ISP, CLIX - Optimus.
    Add Netherlands ISP, Telfort - Std.20Mb broadband.
    Add Belarus ISP, ByFly - Domosed Ultra.
    Add Norway ISP, Nextgentel - Bredband.
    Add Australia ISP - Internode (PPPoA).
    Add United Kingdom ISP, Plusnet - Broadband.
    21. ADSL WAN (ATM) QIS auto detection list updated.
    22. Add Ukraine ISP - Ukrtelecom OGO (MER) setting into ADSL WAN (ATM) QIS auto detection list.
    23. Fixed possible access Client status that leads to cfg_manager crash and then system rebooted as a fail-safe issue.
    24. Now sync with NTP server more frequently, in order to maintain accurate system time.
    25. Remove some route debug messages.
    26. Fixed UI issues with French, caused by JavaScript error.
    27. Now adopt boa web server monitor mechanism.
    28. Fixed some special characters set as System password, then later UI cannot login issue(thus need to restore to default).
    29. Fixed various UI issues.
    30. Fixed various AiDisk/Network place(samba)/FTP related issues.
    31. Fixed in some cases after change System login name/password then Download Master/Media Server cannot login issue.
    32. Fixed lighttpd-arp(for AiCloud) occupies 6x% of system memory in some cases issue, which caused by lighttpd-arp memory leak.
    33. Update AiCloud to v2.0.0.2.
    34. Update Smartsync to v1.0.0.6.
    35. Fixed WDS/WPS related issues.
  • murat arkadaşımızın konularına abone oldum resmen,daha önce önerileriyle masaüstü pc için kasa toplamıştık sıfırdan.şimdide bu ürün için kargo dahil 160tl şeklinde hepsiburada.com üzerinden sipariş geçtim bende :)

şuan kulandıgım modem oldukca eskidi,yenisini alma vakti gelmişti.loopcom un LP-AL2014P e veda hazırlıkları başlamıştır :D

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi fatihbaz -- 18 Mayıs 2014; 5:47:43 >
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.