Şimdi Ara

TRNİN EN BÜYÜK ASUS MODEM REHBERİ | N16, AC750, AC51, AC55U, AC68U, AC88U[ANA KONU] (318. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
10.339
Cevap
205
Favori
522.123
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
44 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 316317318319320
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Kullanıcı şifre nasıl değişebilirim. WiFi değil diğeri modem arayüz şifre değişim yerini bulamadım

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: TimeBoy

Kullanıcı şifre nasıl değişebilirim. WiFi değil diğeri modem arayüz şifre değişim yerini bulamadım

Yönetim bölümünde olmalı.
  • quote:

Orijinalden alıntı: TimeBoy

Kullanıcı şifre nasıl değişebilirim. WiFi değil diğeri modem arayüz şifre değişim yerini bulamadım

Yönetim menüsünden

TRNİN EN BÜYÜK ASUS MODEM REHBERİ | N16, AC750, AC51, AC55U, AC68U, AC88U[ANA KONU]

• n17u modelini aldım dsl ışığı yanmıyor,eski modemi takıyorum sorun yok,ekstra ayarmı var
    edit:arkadan resetledim,sonra dsl ışığı geldi anlamadım gitti,sıfır açılmamış ürün
    şuan sorun yok,tek sorun modemi yeniden başlatınca internetin gelmesi 4 dk falan sürüyor,normalmidir,en son fw de yüklü,değil ise direk iade edeceğim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cogman -- 28 Mart 2017; 21:47:17 >
  • Ayarlari yapip deneyin.

• quote:

Orijinalden alıntı: Tornavidaİsmail

n17u modelini aldım dsl ışığı yanmıyor,eski modemi takıyorum sorun yok,ekstra ayarmı var
    edit:arkadan resetledim,sonra dsl ışığı geldi anlamadım gitti,sıfır açılmamış ürün
    şuan sorun yok,tek sorun modemi yeniden başlatınca internetin gelmesi 4 dk falan sürüyor,normalmidir,en son fw de yüklü,değil ise direk iade edeceğim

Normaldir biraz geç geliyor.
  • MühendisMurat kullanıcısına yanıt
    Bugun test ettim kapatıp açtım 4.45 dakika sürdü

Birde bu ddns ayari yaptim isim falan verdim ama dışarıdan baglanmiyor 3g den yada baska kablosuzdan modem arayüzüne girilmiyor ayni agda isem verdigim isim ile giriliyor :8080 8081 de denedim girmedi

Ek bir ayarmı gerekiyor

• Ayarlarında dışardan erişime açma gibi bir yeri var wan access gibisinden muhtemelen bu cihazda da vardır.
  • Michael Scofield M kullanıcısına yanıt
    İşten çıkınca bakarim

• quote:

Birde bu ddns ayari yaptim isim falan verdim ama dışarıdan baglanmiyor 3g den yada baska kablosuzdan modem arayüzüne girilmiyor ayni agda isem verdigim isim ile giriliyor :8080 8081 de denedim girmedi

Ek bir ayarmı gerekiyor

Bu ASUS'un serverlarına bağlı olan bir şey o yüzden bazen sizden değil onlardan da sorun olabilir, ben ilk sayfada anlattığım gibi sorunsuz telefondan 4.5G ile bağlanmıştım.
  • Asus DSL-AC52U için yeni FW yayınladı.

Version 1.1.2.2_36
    ASUS DSL-AC52U Firmware version 1.1.2.2_36 (This product supports both Annex A and Annex B)
    DSL: - Enhanced G.INP control for UK ISP Sky Broadband.

https://www.asus.com/Networking/DSL-AC52U/HelpDesk_Download/
  • quote:

Ek bir ayarmı gerekiyor

Modem arayüzünde gördüğünüz ip ile whatsmyip.com dan baktiginiz ip ayni degilse internet saglayiciniz size havuz ip si veriyor demektir bu durumda ddns calismaz

• hey kullanıcısına yanıt
    vallah n11den iade talebi başlattım,böyle stabilize sıfır olan ürün görmedim,ya arızalı yada hep böyle,5 dakikada açılan modemmi olur.,telefonda ve laptopta kopmalar oluyor,bir 3gye geçiyor bir wifi,laptopta sayfalar açılmıyor,arayüze bile giremedim,modem dediğinin takarsın çalışıyor ellemeden,yok wifi kanal yok hz yok şu,alt tarafı modem 300 tl para vermişim uğraş dur,eski ttnet modemi taktım bunuda yarın paket ederim kargo ile

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cogman -- 29 Mart 2017; 21:13:53 >
  • Merhaba Tornavidaİsmail,

Konu ile ilgili sizinle görüşmek ve yardımcı olmak isteriz. İrtibat bilginizi, PM olarak iletmeniz halinde ilgili ekibimiz en kısa sürede sizinle iletişime geçecektir.

n11.com
  • Arkadaşlar tp link modemini kullanıyorum yaklaşık 3 senedir ama hiç memnun değilim hep bağlantı kopuyor ve 2 oda yan tarafta çekmiyor modem değiştirmeyi duşunuyorum asus modem daha önce hiç denemedim kullanan arkadaşlardan rica etsem bana modem önerebilirmisiniz her odada çekmesini istiyorum wifinin bütçem 200 lira civarı
  • Anlatım N14U modeline göre yapılmıştır neredeyse hepsinde yöntem aynidir, Firmware yerine cihazınıza göre daha eski stabil bir firmware dosyasını Asus'un sitesinden indireceksiniz o kadar.
  • Arkadaşlar modemin ayarlarındaki kararlılık ayarını +10 yapınca snr margin ancak normal modemlerin gibi oluyor,disable veya daha düşük yapınca snr margin çakılıyor.

Sizce iade etmelimiyim? kararlılık +10 kullanmak bir sorun yaratırmı?

-Şöyle anlatayım; Elimdeki diğer tüm modemlerde SNR margin 10db iken Asus N16da kararlılık disable iken 8.1 db. +10 kararlılık yapınca 9.9db oluyor ve dahada yükselmiyor.

Çok garip valla anlayamadım.
  • Yardımcı olabilecek yokmu arkadaşlar,bu durum normal mi?
  • Arkadaşlar modeme bağlıyken telefondan twitter'daki fotoları göremiyorum. Ayrıca imgur da gözükmüyor. Ama 3g'ye geçince fotolar hemen açılıyor. Sorun wifi'den belli, eskiden de yoktu. N-16 kullanıyorum sizce ne yapmalıym? Son güncelleme yüklü.
  • üç f Ü kullanıcısına yanıt
    Telin wifi ayarlarından modemin üzerine basılı tutup DNS'yi değiştirin.
  • 
Sayfa: önceki 316317318319320
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.