Şimdi Ara

TRNİN EN BÜYÜK ASUS MODEM REHBERİ | N16, AC750, AC51, AC55U, AC68U, AC88U[ANA KONU] (311. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
10.339
Cevap
205
Favori
522.255
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
44 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 309310311312313
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Bende ttnet fiber ve n17u var. Her portta çalışıyor.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • n16 düşünen arkadaşlar Teknosa'da 149 Tl şu anda.

http://www.teknosa.com/urunler/125430575/asus-dsl-n16-ewan-vpn-ebeyn-kontrolu-destekli-vdsl
  • quote:

Orijinalden alıntı: Michael Scofield

n16 düşünen arkadaşlar Teknosa'da 149 Tl şu anda.

http://www.teknosa.com/urunler/125430575/asus-dsl-n16-ewan-vpn-ebeyn-kontrolu-destekli-vdsl

Aynen ben aldım teknosadan fiyati görüncede şaşırdım bugün gittim rafda 239tl yaziyor gittim kasaya sordum baktı 149tl dedi aldım bir kac gün sonra net açılınca denicem guncellemelerini yapıp 3 4 ay önce xbox one kolu aldım 117tl di yurt dışı fiyati 50 dolardi teknosada arada kacan bazı ürünler çok ucuz oluyor kesinlikle arada bakmanizi tavsiye ederim tecrübelerimi yazarım fırsat bulursam

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: 0quz28

quote:

Orijinalden alıntı: Michael Scofield

n16 düşünen arkadaşlar Teknosa'da 149 Tl şu anda.

Aynen ben aldım teknosadan fiyati görüncede şaşırdım bugün gittim rafda 239tl yaziyor gittim kasaya sordum baktı 149tl dedi aldım bir kac gün sonra net açılınca denicem guncellemelerini yapıp 3 4 ay önce xbox one kolu aldım 117tl di yurt dışı fiyati 50 dolardi teknosada arada kacan bazı ürünler çok ucuz oluyor kesinlikle arada bakmanizi tavsiye ederim tecrübelerimi yazarım fırsat bulursam

Merhaba asus n16 modem 150 lira demiştiniz ama linkten baktım 209 lira yazıyor acaba sevgililer gününe özel bir indirimmiydi yada kampanya devam ediyormu dur sitede farklı bi fiyatmi yazıyor yarin teknosa ya gidip bakarım 150 liraya bulursam alırım birde bu modem vdsl2 yi destekliyormu acaba cevaplar için şimdiden teskkur ederim.

• sahannee S kullanıcısına yanıt
    Bilemdim şimdi ben alirken int fiyatı 149tl di int fiyatı doğru oluyor genelde sevgileler günü özel oldugu sanmıyorum ben almadan 2 gün öncede aynı fiyattı ürün sansiniza belli bazı ürünler indirime giriyor arasira bitmiş olabilir

• Cevap için teşekkür ederim yarin teknosa ya gidip bakarım peki kutu üzerinde falan yazmıyor ama forumda vdsl2 yi desteklediğini yazmışlar siz kullanıyorsunuz diye soruyorum vdsl2 yi destekliyormu

• quote:

Orijinalden alıntı: sahannee

Cevap için teşekkür ederim yarin teknosa ya gidip bakarım peki kutu üzerinde falan yazmıyor ama forumda vdsl2 yi desteklediğini yazmışlar siz kullanıyorsunuz diye soruyorum vdsl2 yi destekliyormu

İlk sayfada modemlerin kendi resmi siteleri var oraya bakınız.
  • sahannee S kullanıcısına yanıt
    Bütün bağlantı çeşitlerini destekler konu sahibi arkadaşın söylediği gibi asusun kendi sistesi üzerinden bakabilirsiniz vdsl2 destekliyor

• Bu gün gidip teknosa ya baktım 210 lira fiyatı 14 şubata özel düşmüş herhalde 150 liraya çok kararsız kaldım hangi modemi alsam hangisi benim daha çok isimi görür acaba ihtiyaclarim

Wifi çekim gücü iyi olmalı

Ping fazla yuksek olmamalı

Kararlı çalışmalı

Kodi üzerinden ip tv izliyorum bu modem ile rahat izleye bilirmiyim

Ve fazla kopma olmamalı

Turk net 50 mbps ye kadar hiper neti destekliyor muş bizim burda alt yapi bu modemi bunda kullanacam

Evet asusun kendi sitesin de vdsl2 yi desteklediği yazıyor

Alttaki modemler arasında kararsız kaldım ama asus al pişman olmaz sin derseniz hemen alırım ama bir hafta daha düşünmek için zamanın var

http://teknosa.com/urunler/125430575/asus-dsl-n16-ewan-vpn-ebeyn-kontrolu-destekli-vdsl

http://www.hepsiburada.com/tp-link-archer-vr200-750mbps-wireless-ac-dual-band-gigabit-adsl-vdsl2-modem-router-p-BD804582

http://www.hepsiburada.com/tp-link-td-w9970-300-mbps-n-kablosuz-4-port-2x5dbi-1xusb-wps-ewan-fiber-destekli-vdsl2-adsl2-modem-router-p-BD803594

Cevaplar için şimdiden teşekkür ederim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sahannee -- 17 Şubat 2017; 12:1:42 >

• Merhaba arkadaşlar asus dsl-n16 modem almaya çok yakınım ama başka bi yerde biri asus modemler tam bir fiyasko yazmış kafam çok karışık siz kullanıcıları memnunmusunuz

Turknet hiper net 50 mbps 150 gb akk ye baş vuru yaptım bağlantı lar yapılmadan modemi almak istiyorum

N16 benim ihtiyaçlarımı karşılar mı acaba

Wifi çekimi iyimi

Bu modem ile vdsl2 de hattı mın desteklediği 50 mbps yi gore bilirmiyim

Birde benim için önemli olan en önemli şey android tvbox um var tv e bağlı ordan kodi adlı android uygulama ile iptv izliyorum bu modem ile iptv yi izleye bilirmiyim

Birde aklıma takılan n17u nin iptv desteği varmış bu nasıl bir destek başlığı bastan sona okudum onunla ilgili birşey görmedim android tv box ile bu modemin iptv desteğinin bir alakası varmı 110 lira civarinda fazla ödeyip n17u almak mantıklı mı olur

Aslına bakarsanız bütçem var ama n16 işimi görecekse fazladan para vermek istemiyorum

Birde n17u nun ana başlığında çok problem yasayanlar var ama hemen hemen hepsininde sorunları çözülmüş n16 da ise 1. Port ile bi sıkıntı okudum o kadar yani takip sorunsuz kullanacaksam ve n16 işimi görecekse hemen alırım tabi sizin fikirleriniz benim için çok önemli cevap verenlere şimdiden çok teskkur ederim.

Not: sahannee adlı hesap benim eski hesabım dı birileri tarafından 17 şubat 2017 tarihinde bir şekilde benim hesabıma girip özel mesajlarima ve bazı başlıklara küfürler yazmışlar bu benden kaynaklanmıyor o hesap engellendi ama tamamen silinmesini istiyorum ve donanım haberin daha iyi önlemler almasını istiyorum ve eski hesabımdan kime küfür edilmişse benden kaynaklanma masına rağmen hepinizden özür dilerim.

• quote:

Orijinalden alıntı: sahanne2

Merhaba arkadaşlar asus dsl-n16 modem almaya çok yakınım ama başka bi yerde biri asus modemler tam bir fiyasko yazmış kafam çok karışık siz kullanıcıları memnunmusunuz

Turknet hiper net 50 mbps 150 gb akk ye baş vuru yaptım bağlantı lar yapılmadan modemi almak istiyorum

N16 benim ihtiyaçlarımı karşılar mı acaba

Wifi çekimi iyimi

Bu modem ile vdsl2 de hattı mın desteklediği 50 mbps yi gore bilirmiyim

Birde benim için önemli olan en önemli şey android tvbox um var tv e bağlı ordan kodi adlı android uygulama ile iptv izliyorum bu modem ile iptv yi izleye bilirmiyim

Birde aklıma takılan n17u nin iptv desteği varmış bu nasıl bir destek başlığı bastan sona okudum onunla ilgili birşey görmedim android tv box ile bu modemin iptv desteğinin bir alakası varmı 110 lira civarinda fazla ödeyip n17u almak mantıklı mı olur

Aslına bakarsanız bütçem var ama n16 işimi görecekse fazladan para vermek istemiyorum

Birde n17u nun ana başlığında çok problem yasayanlar var ama hemen hemen hepsininde sorunları çözülmüş n16 da ise 1. Port ile bi sıkıntı okudum o kadar yani takip sorunsuz kullanacaksam ve n16 işimi görecekse hemen alırım tabi sizin fikirleriniz benim için çok önemli cevap verenlere şimdiden çok teskkur ederim.

Not: sahannee adlı hesap benim eski hesabım dı birileri tarafından 17 şubat 2017 tarihinde bir şekilde benim hesabıma girip özel mesajlarima ve bazı başlıklara küfürler yazmışlar bu benden kaynaklanmıyor o hesap engellendi ama tamamen silinmesini istiyorum ve donanım haberin daha iyi önlemler almasını istiyorum ve eski hesabımdan kime küfür edilmişse benden kaynaklanma masına rağmen hepinizden özür dilerim.

İp tv desteği olarak tivibu yu kastediyorsanız yanılmış olursunuz...TİVİBU Sorununu şu ana kadar çözemediler. Bende DSL-N66U var, şu an tivibu çalışmadığı için çöp...Kullanamıyorum... TİVİBU haricinde bir çok modemde bulamayacağınız özellikleri ASUS modemlerde bulabilirsiniz... TİVİBU Kullanmayı düşünmüyorsanız tavsiye ederim.

• Cevap için çok tesekkur ederim

Yani tv me bagladığım android box ta iptv yi sorunsuz izleye bilirim tivi bu ile alakam yok zaten

Peki n16 yimi almalıyım yoksa 110 lira fazla verip n17u yumu aslında gereksiz se n16 bana yetecekse gidip yarin alırım hemen

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sahanne2 -- 18 Şubat 2017; 22:48:57 >
  • Arkadaşım ben türk net asus n16 kullanıyorum ve 60 megabit hız ping değerim 4

Battifeld 1 de ise ortalama 70 ping değeri ile oynuyorum

N16 nın 1 nolu portu router için ayrılmış

Ben modemi salı günü 1 nolu port çalışmıyor diye servise gönderdim cuma günü modem geri geldi bütün portlar çalışıyor diye her hangi bir bir sorun bulamadı diye

Hemen denedim gene 1 nolu port çalışmıyor

Bu şekilde kullanmaya devam ediyorum

Genel olarak kaiteli bir modem fazla ısınmıyor bağlantı kopmuyor 24 saat açık kullanıyorum

Özelliklerini kullanmayacaksan modeme fazla para vermene gerek yok sonuçta hepsi aynı işi yapıyor

• Cevaplar için teskkur ederim o zaman bu gün ben de n16 alıp araniza katılırım

Edit: arkadaşlar n16 alarak araniza katildim fakat içinden splitter yani telefon ile modemin bağlandığı cihaz çıkmadı bu tuhafıma gitti birde garantisini başlatmak için hic bir evrak falan düzenlemediler paketin içinden bir şey çıktı ama kapalı kutu olarak eve getirdim acaba garanti için faturamı önemli bir sorun olursa fatura ile birliktemi göndermem lazım ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sahanne2 -- 19 Şubat 2017; 17:59:43 >
  • TRNİN EN BÜYÜK ASUS MODEM REHBERİ | N16, AC750, AC51, AC55U, AC68U, AC88U[ANA KONU]

arkadaşlar modemimi güncelledim arayüzüne giricem fakat bu çıktı karşıma

önceden giriyordum fakat bişiyler yanlış bu kodları ttnetten mi öğrenicez
  • oraya en üste admin yaz alt tarafı boş bırak giriş yap

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • :)

admin

admin

admin

password

eğer sen kendin değiştirmediysen.

• quote:

Orijinalden alıntı: MühendisMurat

:)

admin

admin

admin

password

eğer sen kendin değiştirmediysen.

Degistirmisim ttnetten mi ogrenicez bunu

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hayır, alakası yok.

Hatırlamıyorsanız arkasındaki ufak tuşa en az 20 sn nasılı tutarak resetleyeceksiniz. (baştan kurulum gerektirir)

• quote:

Orijinalden alıntı: MühendisMurat

Hayır, alakası yok.

Hatırlamıyorsanız arkasındaki ufak tuşa en az 20 sn nasılı tutarak resetleyeceksiniz. (baştan kurulum gerektirir)

Tamam teşekkürler

Ttnetin fiberine gecicem 14u 1 port tan ayarlar ile yapabiliyoruz 1 nci sayfada var dimi

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 309310311312313
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.