Şimdi Ara

TRNİN EN BÜYÜK ASUS MODEM REHBERİ | N16, AC750, AC51, AC55U, AC68U, AC88U[ANA KONU] (257. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
10.339
Cevap
205
Favori
522.228
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
44 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 255256257258259
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    İlk ciktiginda öyle idi sorun filan yok asus devamli yazılım çıkarıyor kendim ve kuzenimde kullanıyor 1 kere bile kopma veya başka birseyy olmadi sen önce hızı 8 düşür dene modem alacaksan öyle al

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlat modemin internet dsl ışığı felan yanoyor ama bazen ne pcden nede wifiden bağlanamıyorm internete sepwb nedir?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Murt82 kullanıcısına yanıt
    Modem hangi model hocam Wireless olarakmi

• N17u hocam internetim birden kesiliyor modemi yeniden başlatmadan giremiyorm internet ama tüm ışıkları yanıyor oluyor internet kesildiği zaman

Hat değerlerini rica etsem SSS olarak yukleyebilirmisiniz

• TRNİN EN BÜYÜK ASUS MODEM REHBERİ | N16, AC750, AC51, AC55U, AC68U, AC88U[ANA KONU]
    Bu kopma sık araklilami oluyor kopma olunca isiklar sonuyor mu kontrol ettiniz mi birde cihazın firmware guncelmi fabrika ayarlarına alıp denediniz mi

Hat değerleri iyi hat zayıflama yüksek

• yok hocam ısıkları kesinlikle sönmüyor.fabrikaayarlarına çevirdim firmwareyi felan yeniden yükledim düzelmedi 2 kere arıza kaydı bıraktım adamlar geri dönüş bile yapmadı
    Hımm donanımsal arıza da olabilir başka Modem ile denendimi

• İdda ediyorum bu forumda benim gibi internete her ay 70 TL verip te bu hızı alan bir insan evladı yoktur. Bakın, bu kablosuz ağ falan değil, TTnet ile anlaştığım, güya bana 16 MBPS internet (!) sağladıkları Sabit hat, ADSL.

İnternet kopma problemlerini Arkadaşın dediği gibi modemi resetliyerek çözdüm sağolsun.
    Ancak dün akşam ne olduysa, internetin hızı 3mbps iken, bir anda şu hale geldi ;

[simage]http://www.speedtest.net/result/5534616467.png [/simage]

Evet yanlış görmediniz. Hatta az önce hız 0.38 mbps di ancak forumdan bir arkadaşın bahsettiği Trafik Yöneticisi QoS ayarları aklıma geldi, Yükleme Bant Genişliği 1MBPS, İndirme Bant Genişliğini de 16MBPS'ye sabitleyerek hızımı 0.42 mbps arttırabildim. Dün akşam da ttneti arayarak durumu beyan ettim ancak sistemleri şuan güncelleme altında olduğu için arıza kaydı oluşturamıyorlarmış. Yani ne yapacağım hakkında hiç bir fikrim yok.

• The_Flozzie kullanıcısına yanıt
    Rezillik gerçekten, ee ölümüne özelleştirirsen firmayı adam seni ayağın alışana kadar iyi karşılar sonra umrunda bile olmaz Şekil A, bunun gibi yüzlercesi binlercesi var, denetleme de olmayınca o kadar rahatlarki, bunu dış ülkede yapacaksın anında dava açılır ve büyük ihtimalle kullanıcının lehine karar çıkar.

Sana 8 veya 16mbps verme vaadinde bulunuyor, vermiyor ama parasını tıkır tıkır alıyor e bunun soygundan farkı yok ki.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MühendisMurat -- 7 Ağustos 2016; 12:43:35 >
  • Diğer konuya yazmıştım, burası daha aktif diye buraya da kopyalıyorum arkadaşlar.

Arkadaşlar aktif olarak AC56U kullanan var mı şuan?
    Varsa wireless menzil durumu nasıldır biraz yorum yapabilir mi? Antenleri içeride olması biraz endişelendiriyor.
    Şu an N12E kullanıyorum, wireless menzili olarak ondan daha iyi bir modem bakıyorum. AC52U ya baktım, çok beğenmedim şahsen.
    Almışken daha iyi bir şey alayım diyorum. AC68'in de fiyatı bir harika. Bütçe yetmiyor.

Bu arada ilk sayfadaki resimler uçmuş sanırım.
  • M!R4G3 kullanıcısına yanıt
    Resimlerde sorun yok, yüklenene kadar F5'leyin forumun sorunu.
  • MühendisMurat kullanıcısına yanıt
    Aynen hocam sayfayı yenileyince geldi bu sefer.
    yaw internet varken küçük boşluğa iğne sokup sıfırlamışlar bizimkiler, şuan bütün ışıkları yanıyor fakat WiFi de ünlem var ve uzak sunucudan yanit yok diyor. bağlanamıyorum

• FLaMMiS F kullanıcısına yanıt
    Yeniden modem kurulumu gerekmekte, o da ilk sayfada anlatılıyor tabi Kullanıcı adı ve şifreni bilmen lazım bunu da ISS'den alabilirsin arayıp.
    baştan kurulumu yaptım ama olmuyor

Kullanıcı adı ve şifre doğru girildimi ne gibi bir hata aliyorsun

• önceki modem şifresi vardı zaten şuan arayüze ulaşabiliyorum modemin 4 ışığında yanıyor fakat WiFi de ünlem işareti var ve İnternete bağlanmıyor

İss verdiğini diyorum ben wifide ünlem işareti unlem varsa ip çakışması olabilir sadece pc mi baglanmiyor telefon filan baglanan cihaz var mı

• 
Sayfa: önceki 255256257258259
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.