Şimdi Ara

TRNİN EN BÜYÜK ASUS MODEM REHBERİ | N16, AC750, AC51, AC55U, AC68U, AC88U[ANA KONU] (256. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
10.338
Cevap
205
Favori
522.270
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
44 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 254255256257258
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: MühendisMurat

quote:

Orijinalden alıntı: dr20mouse

Hocam Trafik Yöneticisi QoS'yi açınca 3 mbps hızda bile sorunsuz olarak 720p video izleyebiliyorum youtube'da mükünse bide bunu deneyin. En yüksek internet hızına göre ayarlayın benim gibi.

Benimde dikkatimi çekti uygulayayım dedim gerçekten fark oluyor, hızım rahat 10 mbps varken bile bazen videolar yüklenmiyordu anlamsız bir şekilde az az ilerliyordu, şimdi akıyor ilk sayfaya ekleyeyim bunu sağolasın.

Rica ederim yardımcı olduysam ne mutlu. Önceden sorun olmuyordu ama ttnet sağolsun youtube'tan para istemeye başladığından beridir videolarda sıkıntı oluyor özellikle ttnet modemlerle youtube kullanmak işkence şuanda.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi dr20mouse -- 5 Ağustos 2016; 3:09:22 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• MühendisMurat kullanıcısına yanıt
    Türkiyede Youtube ve birçok sitenin sunucularına hız kısıtlması yapılıyor 100 mbit bile olsa 720p de donan var
  • @MühendisMurat hocam rahatsız ediyorum kusura bakmayın bir sorum olacak size;

DLS-N14 U Modelini kullanıyorum.Geçenlerde brick olmuştu sizin sayenizde modemi tekrar kullanmaktayım.

Mevcut FW sürümüm 1.1.0.4 konunuzda 1.1.1.2 stabil değil yazmışsınız şuanda durum nedir hangi FW yi önerirsiniz.Teşekkürler.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Petegrus

@MühendisMurat hocam rahatsız ediyorum kusura bakmayın bir sorum olacak size;

DLS-N14 U Modelini kullanıyorum.Geçenlerde brick olmuştu sizin sayenizde modemi tekrar kullanmaktayım.

Mevcut FW sürümüm 1.1.0.4 konunuzda 1.1.1.2 stabil değil yazmışsınız şuanda durum nedir hangi FW yi önerirsiniz.Teşekkürler.

Beta sürümünü, ilk sayfaya bakın olması lazım.
    ASUS N16 aldım bugün kuracağım. Bir kaç sorum olacak?

Güncelleme yaptıktan sonra ayarlar sıfırlanıyor mu? Yani modemi kurduğum gibi mi güncelleme yapmam lazım yoksa bekleyebilir miyim?
    Hangi şifreleme türünü kullanmalıyım ve şifreyi nasıl belirlemeliyim?
    Birde Vatan'da adama sordum kurulum için ethernet kablosu lazım dedi direk ağa bağlanarak kuramaz mıyım?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi FLaMMiS -- 5 Ağustos 2016; 19:26:39 >
  • FLaMMiS F kullanıcısına yanıt
    vatandakiler hiçbirşey bilmiyor.
    Wifi İle kurulumu gerçekleştirebilirsiniz
    Zaten WPA2 hızlı kurulumda seçili olacak siz sadece ağınız için parola gireceksiniz
    her güncellemeden sonra sıfırlamak zorundasınız
  • eyvallah.
  • ne demek dostum kapımız açık emin ol Murat Hocamızla Müşteri Hizmetlerinden yada Vatan Bilgisayardan Daha İyi bir deneyim yaşatıyoruz sizlere

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-1D2149458 -- 5 Ağustos 2016; 19:46:50 >
  • modemdeki hangi ışıklar açık olmalı. dsl ışığı yanmıyor ama WiFi bağlantısı var.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi FLaMMiS -- 5 Ağustos 2016; 23:47:45 >
  • FLaMMiS Hayırlı olsun. Güle güle kullanın. Nerden aldınız fiyat nerelerde. Arayüzü basitmi. Detayları bekliyoruz.
    dsl kablosu taklılı iken dsl power ve wifi yanmalı
  • dsl yanmıyor turk. net I mı aramaliyim?

Modemin İlk Sayfasının resmini atar mısınız?
  • quote:

Orijinalden alıntı: FLaMMiS

dsl yanmıyor turk. net I mı aramaliyim?

Evet.
    tamamdır çözdüm, aceleci davranıyormuşum. İndirme hızı ve upload hızı aynı TT gibi. Ama lol de ping sorunu var acaba modemden olabilir mi? stabilite olayını felan yapmalı mıyım hocam?
    MühendisMurat sana çok teşekkür etmek istiyorum önceden de bilgisayarın işlemcisine fan alırken çok yardımın dokunmuştu. :)
    canbotek teşekkürler, yardımın için :)
    Elimizden gelen bir şeyler oluyorsa ne mutlu bana, sizde dualarınızı eksik etmezseniz sevinirim.

Modemden olacağını sanmıyorum Asus'un modemleri Ping konusunda bulup bulabileceğin en iyi modemlerden, stabilite ayarlarını mutlaka yapmalısın.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MühendisMurat -- 6 Ağustos 2016; 1:16:09 >
    Teşekkürler.
  • FLaMMiS Hat değerlerin nasıl. Bi atarmısın.
  • muratoto kullanıcısına yanıt
    Asus ac68u yada bakabilirsin bütçe yeterli ise

• Asus ac68u çıktığında forumda çok sorun olduğu yazılıyordu. Bende pek incelemedim açıkçası soğudum cihazdan.
  • 
Sayfa: önceki 254255256257258
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.