Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara

TR'NİN EN BÜYÜK ASUS MODEM REHBERİ - AC51, N17U, N16, AC55U, AC68U, AC88U vs.

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir Kullanıcı
8.312
Cevap
195
Favori
312.914
Tıklama
Tüm Forumlar >> Donanım / Hardware >> Harici Bileşenler >> Modem >> TR'NİN EN BÜYÜK ASUS MODEM REHBERİ - AC51, N17U, N16, AC55U, AC68U, AC88U vs.
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
      4404 Mesaj
      11 Temmuz 2016 17:23:09

Nasıl güncellenmeyecek derken ? Geliştirmeler devam etmeyecek mi
      |
      |
      canbotek kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

• Yarbay
      72045 Mesaj
      11 Temmuz 2016 17:30:11 Konu Sahibi
      quote:

Orijinalden alıntı: SteveGates

Hocam bir bakabilir misiniz tt aradım ancak halen daha aynı 10 mbps alabiliyorum

Normal gibi, başka modem denedin mi ?

TTNET'in 16 mbps tarifesiyse normal bence bizde aynısını alıyoruz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MühendisMurat -- 11 Temmuz 2016; 17:30:29 >
      |
      |

• Yarbay
      5319 Mesaj
      11 Temmuz 2016 17:31:59

hat değerlerin kötü zayıflama değeri vasat.....bina içi yada ev içi testisat yenile bak yada evdeki hat kutucğunda çok kısa kablo ile modemi tak bak değerlerde iyileşme varmı...
      |
      |
      SteveGates kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

• Yüzbaşı
      949 Mesaj
      11 Temmuz 2016 18:12:01

hat değerlerin günümüze göre gayet makul eski oturduğum binadada seninkine çok benziyordu. Hızın Santralden kısıtlanmış hattın 20 mbps'ye kadar kaldırır.
      |
      |
      SteveGates kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

• Çavuş
      61 Mesaj
      11 Temmuz 2016 18:59:24

Yazmayı unutmuştum. Reset atıp tüm ayarları en baştan yapmıştım zaten. USB den önceden gördüğü HDD yi bir türlü görmüyor hala...
      |
      |
      kerimcem kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

• Yarbay
      5319 Mesaj
      11 Temmuz 2016 19:25:12

ilginç cidden..acaba usb portumu zarar gördü takıp çıkarma esnasında ....
      |
      |
      kadirergun kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

• Çavuş
      61 Mesaj
      11 Temmuz 2016 20:47:54

Pek takıp çıkarmadım HDD'yi. Bir defa taktım uzun zaman öylece çalışıyordu. Ayrıca altındaki ikinci portta da HDD yi görmeme sorunu yaşadım. Porttan diil bence. Ama çözemedim de... 1,1,2,0 ı mı yüklesem diycem ama... Bilemedim... Bu feedback bölümünden sorsam cevap veriyorlar mı İngilizce yazsam?
      |
      |
      kerimcem kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

• Binbaşı
      1292 Mesaj
      11 Temmuz 2016 21:11:24

Canon Mx 925
      |
      |
      Bahsedilenler: FreeRun

• Çavuş
      61 Mesaj
      12 Temmuz 2016 14:36:37

Ya artık sabrım da taştı yani!!!! Artık ASUS'un donanımı iyi olsa bile yazılımla tüm bu avantaj ve cazibesini sıfırladığını düşünmeye başladım. Ya ne kadar çok bug var yazılımında. Bir türlü bitmez mi bu hata ayıklama işi kardeşim. Gına geldi artık!!!! Aylarca Samsung TV mi nasıl gösterebilirizi araştırmak için resmen bedava beta testerlık yaptım. Artık dayanamıyorum kardeşim!!! VAzgeçtim aylar önce. Bu ne ya! Yazılım hataları bir türlü bitmiyor! Sürekli yeni firmware çıkarıp durmalarından belli. Kardeşim hardware sabit. Bitmez mi hiç bu hata ayıklama bir gün yahu???!!!

En son 1.1.1.2 ye çıkardım. Şimdi de USB de onca ay takılı HDD yi görmemeye başladı. Bir hatayı düzelitirken başka yeri bozuyorlar bir de. Bu işin sonu yok!! Çok pişman oldum.

Her zamanki gibi karşılaştığım hataları kendim deneme yanılma ile çözüyorum. USBnin HDD yi görmemesini de az önce çözdüm: İki tane sda1 klasörü gördüm TV de. Yazılım hatası diyip HDD deki DM ve Media Server klasörlerini sildim. Bu sefer HDD yi gördü Haşmetmahapları!!!! DM ve MS yi tekrar yükledim. Kahrolasıca ASUS!!!!

Önce modemi yapalım bir satalım geri bildirimlere göre hataları ayıklarız mantığıyla satış yaptıklarına inanmaya başladım. Çalışır durumda olmuyor yani modemler!!!! Yeni alacaklara duyurulur!!!!!
      |
      |
      kadirergun kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

• Yarbay
      4602 Mesaj
      13 Temmuz 2016 01:39:03
      Bende bugun vatandan n16 modelini aldim.Hersey guzel yan odadan pencere kenarindayken hiz testi yaptim kablolu baglandigim masaustu ile ayni hizi verdi.Bu da zaten yeterli benim icin ev villa degil :) Tek sorunum ise modemin arkasindaki wifi on off tusuna bastigimda wifi kapanmiyor.Kullanmadigim zamanlar wifi modunu kapatim kablolu kullanmaya devam etmek istiyorum ama ne modem arayuzunde nede tusa basarak kapatamadim.Kullanan varsa nasil kullanmadigim zaman wifi modunu kapatabilecegimi soylerse sevinirim.
      |
      |

İntel E8400/Asus P5K SE/Asus Hd5670/3gb Kingston 800mhz ram/Seagate 320gb hdd/Asus Vento A9 Chassis//\\İntel i5 4690k/Asus z97-A/Asus gtx 760/Seasonic X-750 80+Gold/Corsair Carbide 400r/Corsair Vengeance Pro 2x4 2133mhz Red/Corsair H100i/Samsung 850Evo 250gb/Seagate Barracuda 1tb/Samsung 2232BW/Logitech g402/
    • Yüzbaşı
      497 Mesaj
      13 Temmuz 2016 19:03:06

DSL-N14U da telnet i nasıl açıcaz port konusunda baya özürlü bi modem
      |
      |
      Bahsedilenler: MühendisMurat

• Xtreme
      4044 Mesaj
      13 Temmuz 2016 19:43:25
      quote:

Orijinalden alıntı: Petegrus

DSL-N14U da telnet i nasıl açıcaz port konusunda baya özürlü bi modem

Yönetim-Sistem-Telnet etkinlestirilsin mi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Yüzbaşı
      497 Mesaj
      13 Temmuz 2016 20:01:24

Tşk
      |
      |
      hey kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

• Yüzbaşı
      634 Mesaj
      13 Temmuz 2016 21:06:30

Arkadaşlar sizce beta sürüme güncellemeli miyim ? Dün gün boyu sürekli kopmalar yaşadım, türk telekomu arayıp konuştum arıza kaydı açtılar fakat bazı değerlerim değişmiş,
      birde yukarı da sarı ünlem işareti var onda da Your DSL line appears to be unstable. We strongly recommend that you submit a feedback form for our analysis. yazıyor.. Arada bir internetim düşecekmiş gibi olup geri toparlıyor..
      |
      |

Helgisiðir
    • Er
      2 Mesaj
      14 Temmuz 2016 14:05:12
      İyi Günler ben dsl n14u kullanıcısıyım Bende şuan 2 tane modem var tplink modeminden aldığım hız 6mbps ama asus modeminden 3mbps hız alıyorum bunun nedeni nedir .

• Yarbay
      4309 Mesaj
      14 Temmuz 2016 14:13:15

|
      |
      Bahsedilenler: Dehr. , xled58
    • Yarbay
      72045 Mesaj
      14 Temmuz 2016 14:14:02 Konu Sahibi

Son sürüme güncelleyin.
      |
      |
      xled58 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

• Er
      3 Mesaj
      14 Temmuz 2016 14:26:10
      Benim yazılımım 1.0.7.6 dir. Otomatik güncellmede güncelleme yok uyarısı veriyor. Asus'un sitesinde en eski güncelleme 1.0.7.8 olarak gözüküyor. Ben buradaki güncellmeleri sırası ile indirip yuklemem mi gerekiyor. Yoksa en son sürüm olan 1.1.2.0 paylaşmış oldugunuz beta sürümünü yuklemmem yeterli midir ?

Teşekkürler

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Yarbay
      72045 Mesaj
      14 Temmuz 2016 14:32:35 Konu Sahibi
      quote:

Orijinalden alıntı: ekremtkan

Benim yazılımım 1.0.7.6 dir. Otomatik güncellmede güncelleme yok uyarısı veriyor. Asus'un sitesinde en eski güncelleme 1.0.7.8 olarak gözüküyor. Ben buradaki güncellmeleri sırası ile indirip yuklemem mi gerekiyor. Yoksa en son sürüm olan 1.1.2.0 paylaşmış oldugunuz beta sürümünü yuklemmem yeterli midir ?

Teşekkürler

El ile yükleyeceksin zaten otomatiği önermiyoruz kardeşim.
      |
      |

• Yüzbaşı
      634 Mesaj
      14 Temmuz 2016 17:47:51

Ayarlar gösterdiğiniz gibi hocam ilk kurulumdan sonra bu sayfanın tanıtımında murat hocam stabilite ayarı altında paylaşmıştı 3 görsel.. şu an crc sıkıntısı olmadan 8 saattir çalışıyor, işten geldiğimde modem arayüzünden baktım bir sıkıntı yok gibi.. akşamı bekliyorum 2 gündür gece dengesizleşmeye başlıyor. bu arada sarı ünlem işareti de kalkmış.. ek olarak bir de beta sürüme güncellemeli miyim ? her hangi bir uygulamasını kullandığım yok, tek istediğim stabil çalışsın oyun oynarken lag yapmasın..
      |
      |
      Bahsedilenler: FreeRun , MühendisMurat

Helgisiðir
    Hızlı Cevap

Reklamlar
haberler
Paykasa
Ankara Web Tasarım
Veri Merkezi;Metro Ethernet;Cloud Sunucu
Kurumsal Web Tasarım Şirketi
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Tablet sürümü
Mini Sürümü

BR3
0,484
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.