Şimdi Ara

TR'nin En Büyük Amazon Rehberi [EFSANE KONU] (8. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
8 Misafir - 8 Masaüstü
5 sn
260.707
Cevap
2.701
Favori
13.891.978
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
634 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bizim gibi acemiler için çok güzel bir anlatım olmuş. Çok teşekkür ederim.
    Birde gift card olayı nedir, nasıl alınır ve nasıl kullanılır? açıklarsanız çok sevinirim.
  • Ben şuan xbox one alıcam toplam 465$ tutuyor bu toplam fiyat 136$ gümrük parasıda dahil fakat aklımda bi soru var normal ucuz kargo ile alıyorum gümrük ile ilgilş bi sıkıntı olur mu?Belge vs yollamam gerekicek mi?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: sfr+10

hocam bi elektronik ürün aldık 2 gün sonra bozuldu diyelim garanti durumu nasıl olacak. irde ürünü satanın amazon mu yoksa şahıs mı olduğunu nasıl anları. kusura bakmayın acemiyim

güzel bir soru, amazona geri yolluyorsun onlar değerlendiriyor hep amazonla muhattap oluyorsunuz siz.

quote:

Orijinalden alıntı: avcı001

Bizim gibi acemiler için çok güzel bir anlatım olmuş. Çok teşekkür ederim.
    Birde gift card olayı nedir, nasıl alınır ve nasıl kullanılır? açıklarsanız çok sevinirim.

rica ederim.

gift card olayını eklemek için araştırmam gerekiyor daha.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MühendisMurat -- 1 Aralık 2014; 20:52:31 >

• quote:

Orijinalden alıntı: osmanak

çok teşekkürler elinize sağlık...

kargo ücreti; genelde ufak şeylerde "mouse gibi" 15 dolar mı oluyor yoksa değişken midir?

mouse, kulaklık, saat gibi şeyler 15 20 dolar arası oluyor.

ağırlık ve büyüklük arttıkça bu değer yükselebiliyor.

quote:

Orijinalden alıntı: ysn61

Ben şuan xbox one alıcam toplam 465$ tutuyor bu toplam fiyat 136$ gümrük parasıda dahil fakat aklımda bi soru var normal ucuz kargo ile alıyorum gümrük ile ilgilş bi sıkıntı olur mu?Belge vs yollamam gerekicek mi?

ilk sayfada detaylı yazdık ama söyleyeyim gene sıkıntı felan olmaz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MühendisMurat -- 1 Aralık 2014; 20:53:15 >

• Hocam 120 dolarlık bir ürün alsak ve 40 dolarını gift card ile ödesek vergiden muaf olur mu ürün ?
  • MühendisMurat kullanıcısına yanıt
    hocam siz bu koonuda çok deneyimlisiniz galiba

http://www.amazon.com/gp/product/B00LF10KNA/ref=ox_sc_act_title_1?ie=UTF8&psc=1&smid=ATVPDKIKX0DER

ben bu ürünü almak istiyorum ama pek anlayamadım bu ürünü satan amazon mu yoksa şahıs mı. dün üye oldum 30 gün prime denemek ister misiniz dedi evet dedim onun bana ne katkısı olacak bu ürünü almak istiyorum indirimlerden faydalanabilirmiyim bi yardımcı olabilirseniz çok memnun olurum hocam

• Arkadaslar yurtdışından ürün almanin amaci nedir? Amazondan alinan bir malın toplam maliyeti ile ayni ürünü yurtiçinden almanin maliyeti farkli oluyormu. Yoksa sadece ülkemizde bulunmayan ürünleri alma imkani olduğundan mı tercih ediyoruz.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

http://www.amazon.com/gp/product/B00LF10KNA/ref=ox_sc_act_title_1?ie=UTF8&psc=1&smid=ATVPDKIKX0DER

ben bu ürünü almak istiyorum ama pek anlayamadım bu ürünü satan amazon mu yoksa şahıs mı. dün üye oldum 30 gün prime denemek ister misiniz dedi evet dedim onun bana ne katkısı olacak bu ürünü almak istiyorum indirimlerden faydalanabilirmiyim bi yardımcı olabilirseniz çok memnun olurum hocam

ama bunları ilk sayfada boy boy anlattık resimlerle bakıp yorum yazınız lütfen.

amazon tarafından satılıyor.

prime sana ne katar bilmiyorum eğer bir indirim yapacaksa adımları yavaş geç orada görürsün zaten 10$ off 20$ off gibi ve total miktardanda düştüğünü görürsün.

• quote:

Orijinalden alıntı: yybayrak

Arkadaslar yurtdışından ürün almanin amaci nedir? Amazondan alinan bir malın toplam maliyeti ile ayni ürünü yurtiçinden almanin maliyeti farkli oluyormu. Yoksa sadece ülkemizde bulunmayan ürünleri alma imkani olduğundan mı tercih ediyoruz.

hem ülkemizde bulunmayanları özellikle tercih ediyoruz hemde maliyet açısından inanılmaz farklar var mesela Logitech G930 ' un vatanda 700 lira olması amazonda bunun 69 dolara satılması gibi :)

quote:

Orijinalden alıntı: Chiqarito

Hocam 120 dolarlık bir ürün alsak ve 40 dolarını gift card ile ödesek vergiden muaf olur mu ürün ?

hayır, açıkladık bunları resimlere bakınız ama lütfen ilk sayfayı incelemeden yazmayınız.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MühendisMurat -- 1 Aralık 2014; 21:34:52 >

• 69 dolara o kulaklığı sipariş verdigimizde kargo harici baska masraf olmuyor değilmi.

• quote:

Orijinalden alıntı: MühendisMurat

quote:

ama bunları ilk sayfada boy boy anlattık resimlerle bakıp yorum yazınız lütfen.

amazon tarafından satılıyor.

prime sana ne katar bilmiyorum eğer bir indirim yapacaksa adımları yavaş geç orada görürsün zaten 10$ off 20$ off gibi ve total miktardanda düştüğünü görürsün.

ilk sayfayı tam okudum ama garanti olsun diye sorayım dedim

• Xbox one aldım az önce hadi bakalım inşallah sorunsuz olur..

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: yybayrak

69 dolara o kulaklığı sipariş verdigimizde kargo harici baska masraf olmuyor değilmi.

hayır hocam lütfen ilk sayfayı tamamen okuyunuz.

quote:

ilk sayfayı tam okudum ama garanti olsun diye sorayım dedim

peki tamam bu seferlik affettik.

quote:

Orijinalden alıntı: ysn61

Xbox one aldım az önce hadi bakalım inşallah sorunsuz olur..

hayırlı olsun, sonuçları paylaşırsınız.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MühendisMurat -- 1 Aralık 2014; 21:43:27 >

• Çok güzel çalışma ellerine sağlık. Bu arada amazonun deposuna ve çalışma sistemine hayran kaldım. Sistem dedikleri şey bu olsa gerek..
  • 10 numara 5 yıldız.
  • quote:

Orijinalden alıntı: BlıtzKrıeg

Çok güzel çalışma ellerine sağlık. Bu arada amazonun deposuna ve çalışma sistemine hayran kaldım. Sistem dedikleri şey bu olsa gerek..

teşekkürler, ohoo madem beğendiniz daha neler var eklerim müsait oldukça :)

quote:

Orijinalden alıntı: Gırtlak

10 numara 5 yıldız.

teşekkürler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MühendisMurat -- 1 Aralık 2014; 23:56:13 >
  • 2 adet Zippo siparişi verdim, sonuçlarını yazacağım.

Geçen aylarda DX'ten şarj aleti aldım, 2 ay sonunda geldi tracking number olmaksızın.
  • Amazondan çakmak almak istiyorum.Çakmak getirmek serbest midir?Yasaklı ürün müdür?

Almak istediğim ürün bu
    http://www.amazon.com/gp/product/B00937NZXU?ie=UTF8&at=&force-full-site=1&ref_=aw_bottom_links

Türkiye'ye gönderdim yapıp yapmadıklarını anlayamadım.Gönderiyorlar mı kargo ücreti ne kadar?

Birisi yardımcı olursa çok iyi olur.

• bu ürün gönderilmiyor
  • 
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.