Şimdi Ara

TR'nin En Büyük Amazon Rehberi [EFSANE KONU] (13032. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
6 Misafir - 6 Masaüstü
5 sn
260.706
Cevap
2.701
Favori
13.891.682
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
634 oy
Öne Çıkar
Giriş
  • arkadaşlar amazon amerikadan bir ürün alacağım ancak tr'ye gönderimi yok, nasıl alabiliriz, amerikadan iste amerika postam tarzı siteler güvenilir midir?

• Merhaba yurtdısı adresim var amazon.com dan vergi kargo ücretsiz istediğiniz ürün varsa getirebilirim. Veya türkiyeye gelmeyen ürünler

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi TheLastMan -- 29 Temmuz 2023; 10:59:46 >
    < Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • konu artık ölü ama yine de yazayım. ben bir ayakkabı almak istiyorum 111 dolar. 3000 küsür e e geliyor. ancak vergi ve kargoyla 5000 ini buluyor. vergi dahil oldugu icin. bu ürün gümrüğe takılır mı? 150 euro yu geçtiği icin. normalde satış fiyatı geçmiyor ama vergi ve kargo yuzunden 5000 tl yi buluyor.

• Esnaf_TV kullanıcısına yanıt
    TR'nin En Büyük Amazon Rehberi [EFSANE KONU]
  • Halikarnas Şakşakçısı kullanıcısına yanıt

geldi yine benimki.

• Redamazhri R kullanıcısına yanıt

Şimdi bakıyorum 150 euro üstü ürünlerde ithalat vergisi tahmini 1-2k'lara ulaşıyor. Oyle sanıyorum ki gumrukteki tum vergileri hesaplayıp onden tahsil ediyor Amazon diye dusunuyorum ama satın almayı gerceklestiren birisi varsa tecrubelerini paylasabilir mi? Youtube videolarına baktıgımda sahıslar gumrukle iletisim kuruyor cozuyor oduyor vs, Amazon tum bu sureci kendi mi hallediyor acaba?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi prens_ipsiz -- 31 Ağustos 2023; 18:59:35 >
  • prens_ipsiz kullanıcısına yanıt

valla o zaman amazon biz hallediyoruz sizin bir şey yapmanıza gerek yok falan demişti de ben o siparişi iptal ettim o yüzden kesin bir şey söyleyemiyorum.

• < Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi CoolSnow -- 27 Eylül 2023; 13:0:3 >

• CoolSnow kullanıcısına yanıt
    Kardeşim 20.000tl işleme parası vermek mi istiyorsun? yeni türkiye yüzyılında böyle oldu eskisi halk için daha iyiydi bize yaramayan kime yaramış ola ki? :)

not, telefon gelmez yurtdışı alışverişinin ilk maddesidir bu.

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • MühendisMurat kullanıcısına yanıt

o ilanda amazon gönderiyor şeklindeydi ve önden vergi alıyordu. Satın almayı denesem ne olurdu bilmiyorum ama amazon paketlerinin çoğu geçiyor gibi.

• 3 kasımda aldığım ürünün fiyatı düştü para iadesi yapılır ?

• CoolSnow kullanıcısına yanıt

Telefon asla geçmez boşuna almaTR'nin En Büyük Amazon Rehberi [EFSANE KONU] Bırak telefonu geçen ürünler bile 150 EURO yu geçerse dolu prosedür çıkıyor ek ücret mali müşavir falan

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mito1172 -- 19 Kasım 2023; 19:29:15 >
  • TR'nin En Büyük Amazon Rehberi [EFSANE KONU]

bu ürünü sipariş vermeyi düşünüyoruz arkadaşlar gümrükte bir sıkıntı cıkarmı acaba?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BlacK SeA StorM 61 -- 29 Kasım 2023; 17:48:36 >
  • digi_boy2006 D kullanıcısına yanıt

glocalzone uygulamasını inceleyin geri amerikadan seyehat edenler biraz az ama olsun

• BlacK SeA StorM 61 kullanıcısına yanıt

150 euro yu geçmiyorsa takılmaması lazım geçiyorsa uğraşırsın gümrük mali müşavir falan bir de varsa hızlı kargoyu seçin deniyor daha sorunsuz geçiyormuş

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mito1172 -- 30 Kasım 2023; 2:42:20 >
  • mito1172 kullanıcısına yanıt

kargo parası hariç oluyor değilmi hocam? 111 euro sadece kargo istiyor. acaba gümrüge takılırmı ona göre sipariş vermek istiyoruz birde para dilimini değiştirdiğimiz zaman fiyatlarda oynama oluyor .

• BlacK SeA StorM 61 kullanıcısına yanıt

Açıkçası hiç limiti aşan siparişim olmadı yanlış bilgi vermek istemem ama kargo hariç diyenler okumuştum tavsiyem alt linkteki amazon tr konusuna yaz çünkü bu konuyu açanda bıraktı yazmıyor TR'nin En Büyük Amazon Rehberi [EFSANE KONU]  AMAZON USA dan alırsan para birimini kartı eklerken de sayfada da usd yapTR'nin En Büyük Amazon Rehberi [EFSANE KONU] 

Amazon Türkiye İndirimleri, Fırsatları ve Kampanyaları [ANA KONU] | DonanımHaber Forum » Sayfa 15190 (donanimhaber.com)

• Merhaba 160 dolar tutarında bir alışveriş yapmak istiyorum diyelim 147 Euro ya denk geliyo herhangi bir sıkıntı çıkar mı

• mito1172 kullanıcısına yanıt

Hocam bu ürünün türkiyeye gönderimi varmı acaba yarın alacagımda

• spencermilass kullanıcısına yanıt

Yok maalesef

• 
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.