DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Yeni DH Mobil Uygulama herkese açık beta sürümü kullanıma açıldı. Gizle Şimdi Dene
TR'NİN EN BÜYÜK AMAZON REHBERİ [EFSANE KONU]
20 Kayıtlı Üye, 10 Misafir Kullanıcı, 6 Mobil Kullanıcı  ( 6 Mobil Cihaz  )
253.781
Cevap
3.420
Favori
11.756.081
Tıklama
Tüm Forumlar >> Sıcak Fırsatlar >> Yurt Dışı Alışveriş Fırsatları >> TR'NİN EN BÜYÜK AMAZON REHBERİ [EFSANE KONU]
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
      489 Mesaj

iOS Beta Tester
      çok fazla aktif olarak konuyu takip eden birisi olarak ne hikmetse daha önce en ufak bir mesajını dahi görmediğim üye adını ilk defa gördüğüm birçok kişi yönetimi destekliyor.Forumun bu başlığındaki daimi üyelerinin , sık sık mesaj ve ürün paylaşanların çoğu ise aramızda yoklar, banlılar.

çok garip bir tesadüf
      < Bu mesaj bir yönetici tarafından değiştirilmiştir >
      |
      |

Intel I7 7700K / Asus Rog Strix GTX1080TI / MSI Z270 M7 Motherboard / 2x8 DDR4 Corsair Vengeance / Corsair RM850X / Thermaltake Water 3.0 360mm / Corsair 460x / ASUS PG279Q IPS / Corsair K70 Lux RGB / Razer Deathadder Elite / Audio-Technica M50x
    • Yarbay
      12861 Mesaj
      quote:

Orijinalden alıntı: OnderT

Olayı başından sonuna sadece okuyarak takip ediyorum. Sizlere bir zararı olmayan birsey için olayı çok saçma boyutlara çekiyorsunuz. Öncelikle DH'ye helal olsun. Murat'ı işe alarak muhteşem bir şey yapmışlar. Bu ne demek? Murat para kazanacak demek. Ben bir emekçi olarak çok mutlu oluyorum. Emek karşılık bulmalıdır. Bu şekilde bulacaktır. DH kendi bünyesinde işi az olan bir elemana bu ref işini sen hallet diyebilirdi. Linkleri sen ekle diye birilerinin yükünün arttırabilirdi ama onlar bir kişiye daha emeğinin karşılığını vermeyi uygun görmüş. Ben kendi adıma teşekkür ediyorum. Ayrıca murat işe alınarak dolaylı olarak vergi de vermiş oluyorlar. Ayrıca amazon fatura kesmeden ödeme yapmayacağı için zaten gelir vergisi de ödenecektir. Çok cahil konuşmalar olmuş. DH vergi kaçıracakmış. Arkadaşlar DH Mahalle bakkalı değil. Her giren çıkan istemeseler bile kayıt altına alınır. Adamlar altın yumurtlayan tavuğu neden sakat bıraksın? İster yalaka diyin ister haklı bulun. Ben henüz Murat'ın linklerinden 1 tane bile ürün almadım. Sadece hobi olarak takip ediyordum. Lütfen köstek olmak yerine destek olalım. Amazon DH'yi muhattap alsın. İleriki dönemde belki DH'ye özel avantajlar eklenir mutlu oluruz.

Her ne kadar süreç şeffaf olmasa bile Mesut ÇEVİK hatalarını kabul etti. Bu bile erdemdir. Lütfen ama lütfen artık bu olay sona ersin. Para kazanmak isteyen BLOG sayfası açsın orayı da takip edelim. O arkadaşta para kazansın. Ama aslen şirket olan DH para kazandı ve hatta 1 kişiye istihdam sağladı diye bu kadar olayı anlamsız hale getirmeyin.

birisi de şöyle bir şey demiş. "Şu dh yi savunan tayfada zeka kırıntısı yok."

kardeş sen şirket kur. işçi çalıştır. sonra biz seni de savunuruz.

Başka birisi de yukarıda davarlar diyor konu sahibinden taraf yazılara. Olayın en başından beri iftiralar, hakaretler, küfürler, tehditler, şantajlar, montajlar havada uçuşuyor. Bakın şimdi dikkat edin o davarlar diyen şahıs ceza aldıktan sonra yeni bir hesap açacak hiçbir hakeret etmememe rağmen beni banladınız diye yaygara koparacak. Başka birisinde gelip diyecek ki falancayı niye banladınız. Hakaret etti kardeşim adam işte gözlerimizle görüyoruz. Hakaret edenler, iftira atanlar sonuçlarına da katlanmalıdırlar. Yavaş yavaş azalarak bitecekler. Hakaretle, iftirayla, tehditle, argoyla bir yere varamayacakları ortada.

Alışmışlar meyve veren ağacı taşlamayı, paylaşım yapan, insanlara yardımı dokunan insanları harcamaya, linç etmeye, sindirmeye. Her istedikleri olacak sanıyorlar. Bunu da yalanla, hakaretle yapacaklarını sanıyorlar. Çok yanılıyorlar.
      < Bu mesaj bir yönetici tarafından değiştirilmiştir >
      |
      |

Microsoft 950 XL

❤ [Deleted from big topics] ❤
Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.