Şimdi Ara

TR'nin En Büyük Amazon Rehberi [EFSANE KONU] (10553. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
260.704
Cevap
2.702
Favori
13.890.096
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
634 oy
Öne Çıkar
Giriş
  • MSI Radeon RX 480 GAMING X 4GB DDR5 256bit 1xDVI 2xHDMI 2xDP
    Dip fiyat: 236.43€

https://www.amazon.de/MSI-Radeon-RX-480-GAMING/dp/B01KF91GJO

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • carpenokte kullanıcısına yanıt
    Siyaset le ne alakası var buradaki konuşmanın. Hep mi mağdur u oynayacaksınız ya.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Guhong01

quote:

Orijinalden alıntı: Frécoß

HD7870xt'den rx460'a geçmeye değer mi sizce ? Kartı 2.elden sattığımı varsayarsak üzerine 150 TL ekleyerek almış olacağım. Monitörüm FreeSync destekli fakat 7870xt ile bu özellikten yararlanamıyorum. Bunun dışında güç tüketimi ve bellek konusunda da (2 GB vs 4 GB) rx460 daha avantajlı. Karşılaştırmak için performans testleri bulamadım pek.

Ben de R9 280 var, aşağı yukarı aynı kartlar hd7870xt ile. Rx460 a geçmeye değmez, en az rx470 e geç derim ben

460'tan vazgeçip kurun düşmesini bekleyerek direk 480'e geçmeye karar verdim hocam , belki dip fiyat görürse 470 de düşünebilirim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: StartPy

quote:

Orijinalden alıntı: hebelehubele

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: :S

Normal vekaletnameyi kabul ettirtmeye çalışın. Ürün toplamları 1500 euro yu geçti mi ?

Hayır. 50 euro 1 kilo bile yoktur

Daha önceden normal verdiyseniz şimdi bunu istiyor olabilirler, kısaca fişlenmişsiniz.

Neden böyle birsey yapsınlar?

Daha önceden vekalet vermeden sadece kağıt gönderdiyseniz ve şimdi böyle isteniyorsa bir şekilde daha önceki yöntemin artık size uygulanmadığını varsayabiliriz. Buna ulaşmak için illa ki gümrük bir kayıt sistemi tutuyordur. Artık herkesten böyle mi isteniyor bilmiyorum ama herkesten istenmiyor sadece sizden isteniyorsa fişlenmişsiniz demektir. Ona göre dedim =)
  • Gonderilen mailde noter onayli vekaletname isteniyor zaten ezelden beri.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Nike Spor Ayakkabı: 42-43-44-44.5-45 numara sepette 20eu - 42.5 numara sepette 24eu. Mavi renginin 43 ve 44.5 numarası da dip fiyat.
    https://www.amazon.de/N...erren&th=1&psc=1
  • quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: :S

Normal vekaletnameyi kabul ettirtmeye çalışın. Ürün toplamları 1500 euro yu geçti mi ?

Hayır. 50 euro 1 kilo bile yoktur

Daha önceden normal verdiyseniz şimdi bunu istiyor olabilirler, kısaca fişlenmişsiniz.

Neden böyle birsey yapsınlar?

Daha önceden vekalet vermeden sadece kağıt gönderdiyseniz ve şimdi böyle isteniyorsa bir şekilde daha önceki yöntemin artık size uygulanmadığını varsayabiliriz. Buna ulaşmak için illa ki gümrük bir kayıt sistemi tutuyordur. Artık herkesten böyle mi isteniyor bilmiyorum ama herkesten istenmiyor sadece sizden isteniyorsa fişlenmişsiniz demektir. Ona göre dedim =)

Biraz önce farkettim :D 40 euroluk ürün için 200 liralık vekaletname istiyorlar :Dd
  • Bugün merken bankasının kararı açıklanacak büyük ihtimalle faiz artırımına gidecek cuma gününe kadar piyasada etki gösterebilir.Sonra yine artış olur gibi bende gtx 1060 alıcam 3.75 3.85 arası gördümü alıcam daha da düşüş olmaz gibi bunu öngörerek alışveriş yapmanızı tavsiye ederim.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Acer Aspire S 13 (S5-371-56VE) 33,8 cm (13,3 inç Full HD IPS) Dizüstü Bilgisayar (8GB RAM, Intel HD Graphics 520, Win 10 Home)
    Dip fiyat: 769 €

https://www.amazon.de/Acer-S5-371-56VE-Notebook-i5-6200U-Graphics/dp/B01EZTSEJA

• Yoizhik kullanıcısına yanıt
    Kredi kartı kısmına gelince kapattım ilerisinde ne yazıyor bilmiyorum. İlk sayfada %18 kdv birşeyli yazı vardı da hızlıca okuyunca o kalmış aklımda. Şimdi bu ürünü alırsam sadece 125 euro mu ödeyeceğim?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • StartPy kullanıcısına yanıt
    40 euro diyorsunuz. 40 euro için neden vekalet istiyolar allah aşkına. sistemmi değişti acaba ? sipariş vermeye korkuyorum şimdide he
  • quote:

Orijinalden alıntı: xymox

Acer monitörü önermem oyun oynamak isteyenler için.. 21.5 inç ini aldım onun aşırı derece ghosting var. idareten almıştım pc den soğudum resmen :D

5 ms TN paneli gören birisi bunu anlayabilmeli zaten, ucuz buna mukabil ofis gibi yerlerde kullanmak için.
  • JackWondo kullanıcısına yanıt
    onu şöyle düzeltelim "Bugün merkez bankasının kararı açıklanacak büyük ihtimalle faiz arttırımına gitmeyecek cuma gününe kadar piyasada etki gösterebilir. Sonra yine artış olur"
    Merkez bankası daha önce örtülü bir faiz arttırımı yaptı zaten. Özellikle faiz arttırımı yapmaktan kaçınıyorlar.
    http://www.sozcu.com.tr/2017/ekonomi/merkez-bankasindan-flas-hamle-1626640/
  • quote:

Orijinalden alıntı: blackteam1

Hocam garantinin olmadığını biliyorum (sadece 1 ay veriyolar herhalde) ancak amazon.com a amazon.de den daha çok güvendiğim için 100$ gift kart aldım.Sırf hepsiburada vs den almamak için.470 ya da 480 alıcam sen böyle diyince napıyım bilemedim.

Tamam güven de 30 günden başka garanti yok bunu bilin yani.
  • Zytrec kullanıcısına yanıt
    ekran kartı nerde hocam ?

tamam gördüm :D

performans testlerinizi bekliyoruz :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi anywar -- 24 Ocak 2017; 13:17:53 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: bosunaokuma21karakter

Hocam merhabalar ufak kardeşime bu monitörü alsak oyun oynarken sıkıntı yaşar mı gamer değil sadece oyun oynuyor profesyonel bi çalışma içinde değil:)

Yaşar, almasın.

1-2ms TN panel fırsatı beklesin.
  • MSI Radeon RX 460 2GB DDR5 OC 1xDVI 1xHDMI 1xDP 128bit PCI-E x16
    Dip fiyat: 117.89 €

https://www.amazon.de/MSI-Radeon-1xDVI-1xHDMI-128bit/dp/B01N3KYJK8

• benden de noter onaylı vekalet isteyecekler sanırım...yetki belgesi göndermiştim şimdi eksik yazıyor.

gelen de bilgisayar faresi, hey allahım ya.
  • Yoizhik kullanıcısına yanıt
    Hayırlısi

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 5 dolarlık code göndermeniz mümkün müdür. Şimdiden Teşekkürler.
  • 
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.