DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Yeni DH Mobil Uygulama herkese açık beta sürümü kullanıma açıldı. Gizle Şimdi Dene
TR'NİN EN BÜYÜK AMAZON REHBERİ [EFSANE KONU]
9 Kayıtlı Üye, 1 Mobil Kullanıcı  ( 1 Mobil Cihaz  )
251.318
Cevap
3.294
Favori
12.188.398
Tıklama
Konudaki Resimler
Mesaj Tarihine Göre En Beğenilen Son Ekleneneler
Seçimimi Hatırla
Tüm Forumlar >> Sıcak Fırsatlar >> Yurt Dışı Alışveriş Fırsatları >> TR'NİN EN BÜYÜK AMAZON REHBERİ [EFSANE KONU]
Giriş
      173 Mesaj
      17 Ocak 2017 17:26:02

Sadece form yeterli, başka bir işleme gerek yok, zaten ödeme sırasında vergisini ödemişsinizdir siz.
      |
      |
      SnavS kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

PSN ID: Pohowo
    • Yarbay
      2647 Mesaj
      17 Ocak 2017 17:30:35
      quote:

Orijinalden alıntı: rockyy

şimdi aradım sistem otomatik atıyormuş. bir müşteri temsilcisi atıyor aynı zamanda galiba, yani eski yolladığın kişiye tekrar yollarsan oluyor mu bilemiyorum. gün içinde gelir dediler. benim de pikap gümrükte :)

Bende otomatik göndermedi hocam, aradıktan sonra göndereceğiz dedi yine göndermediler ben de o eposta adresine gönderdim
      |
      |

• Yarbay
      5694 Mesaj
      17 Ocak 2017 17:33:15
      Michelin tabanlı su geçirmez ayakkabı 22 dolardan başlıyor
      https://www.amazon.com/gp/offer-listing/B01B30DC00/ref=olp_twister_all?ie=UTF8&mv_color_name=all&mv_size_name=all

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ignite -- 17 Ocak 2017; 17:49:40 >
      |
      |

Opel Astra 1.6 Classic MTA 2011
      Katılım zamanı: 15 Mart 2006
    • Binbaşı
      1008 Mesaj
      17 Ocak 2017 17:36:54
      Sn Forumdaşlar AMAZON.de beni utandırdı ama altında kalmamaya haklarının üzerimde kalmamasına çalıştım, nasıl mı?

-24 Aralık tarihinde promosyona girmiş olan iki adet north face sırt çantası sipariş ettim. 6 Ocak'ta gelmesi gereken ürün 10'u oldu gelmedi. İ-parcel e baktım sadece takip no. alınmış. Mail attım yazıştık. İ-parcel, kargo fiziksel olarak bize teslim bile edilmedi dedi. Amazon MH ni aradım durumu anlattım, kayıtlarına baktılar haklısınız beyfendi bir karışıklık olmuş dediler. Bu ürünleri istiyorum ayrıca 16 ocak gümrük değişikliği olacak ve ürünler gümrük yiyebilir, ayrıca ürün fiyatları çok yükselmiş bir daha alamam dedim. Anında yeni sipariş çıktılar, biraz geç gelebilirler ve gümrüğü sorun etmememi halledeceklerini söylediler.
      Beklemeye başladım, haftabaşı ilk çanta geldi. Diğeri de erken kargoya verilmiş ve bugünlerde bekliyordum derken, akşam eve geldiğimde birkaç kutu ve içlerinde de büyük bir kutu gördüm. Garipti. Çünkü üzerinde amazonun bandı yoktu. Etiketlerinde TNF ürünlerine ait açıklamalar yer alıyordu. Beklemediğimden ilk başta anlamadım. Kutuyu açtığımda Aralık'ta sipariş ettiğim ürünler olduğunu görünce çok şaşırdım. Hemen amazonla irtibata geçtim. Beni arayan MH'ne elimde fazla ürün olduğunu nasıl bir yol izlemem gerektiğini sordum. Bana, yolda olan ürünü kabul etmememi bu şekilde geri döneceğini ama önceden gelen ürünün kargo masrafı yüzünden astarı yüzünden pahalı olacağından 'siz de bedelsiz olarak kalabilir' dediler.
      Fazla çantaya ihtiyacım olmayışını geçtim bedelsiz olarak bu şekilde bir mala sahip olmayı kabul etmedim. İkinci olarak ürünlerin geldiği ev adresime bu aralar sürekli kargo geliyor ve kargoların ayrımını yapamayacak bir kadın olacaktı. Ona nasıl anlatacaktım şunu al şunu geri gönder diye. Sonuçta aldığım fiyattan iki ürünün bedelini ödemeyi talep ettim. İsteğiniz buysa bize uyar dediler ve ödemeyi tahsil ettiler. Vicdanım rahatladı ve çanta dükkanı açsam mı diye düşünmeye başladım.

Ülkemiz satıcılarının mantalitesine nispeten bana bir şekilde bedelsiz bir çanta vermeyi teklif eden firmayı kargo süresini aştığı ve ürünü takip edemeğim için umursamaz bulup sıkıştırmış olmaktan kendimi sorumlu hissettim. Ne alışverişe fazla kaptırmamak ne de sabırsız olmamak lazımmış!

İ7-6400K - MSI GAMING M5 - MSI GTX 970 - SAMSUNG 850 250GB SSD - 16 GB (2*8) CORSAIR DDR4 3000 - COOLERMASTER 693 KASA - COOLERMASTER 612 SOĞUTUCU- ASUS STRIX PRO CHERRY BROWN - RAZER DEATHADDER 2013 - ASUS XONAR STX - LG DVDRW- BANG OLUFSEN HEADSET
    • Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
      1 Not
      17 Ocak 2017 17:37:38
      |
      |

• Yarbay
      16715 Mesaj

Android Beta Tester
      17 Ocak 2017 17:39:05
      konuyla alakasız ama daha önce logitech support ile iletişime geçen vardır diye buraya yazıyorum, bozuk mouse için mail atmıştım baya oldu en sonunda bu cevap geldi. ürünü parçalayıp fotoğraf mı atıyoruz şimdi yenisini göndermeleri için, garip geldi bu olay

mouse'u 2015 blackfriday'de amazon.com'dan almıştım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi b0Ni -- 17 Ocak 2017; 17:45:40 >

GIGABYTE Z97-HD3 | ASUS GTX1070 ROG STRIX | Intel® Core™ i5-4690K | Hyper 212 EVO | GSKILL Ripjawsx 16GB | Samsung 850 EVO 250GB | WD Blue 1TB | EVGA 750 GQ | Corsair 400R
      AOC 24" G2460PG 144Hz 1ms G-SYNC | HyperX Cloud II | Logitech G910 Orion Spectrum RGB | Logitech G900 Chaos Spectrum | Xiaomi Metal Mouse Pad | Edifier M3200
      LG G4 | Asus X550JX-XX099D

• 17 Ocak 2017 17:44:53
      quote:

Orijinalden alıntı: b0Ni

konuyla alakasız ama daha önce logitech rma ile iletişime geçen vardır diye buraya yazıyorum, bozuk mouse için mail atmıştım baya oldu en sonunda bu cevap geldi. ürünü parçalayıp fotoğraf mı atıyoruz şimdi yenisini göndermeleri için, garip geldi bu olay

mouse'u 2015 blackfriday'de amazon.com'dan almıştım

Evet kıracaksınız. Ben de yaptıydım. Ama zaten benimkini ben yanlışlıkla kırdğım için kırmama gerek yoktu resmini çekip attım. Seri numarası gözükecek şekilde istemişlerdi benden. ÜRünüm g930'du.
      |
      |

Logitech Z506 // Logitech G910 Keyboard // Logitech G930 Headset // Logitech G9x MW3 Edition Mouse // Logitech C920 Webcam // Corsair MM300 Mouse Pad //Intel i5 2500K 3.3GHz // Asus Maksimum IV Gene-Z // Corsair 8GB (2x4)Vengeance Pro 2133MHz // Sandisk 120GB SSD Extreme // 3TB Seagate Backup Plus HDD // 3TB WD My Book HDD // AMD RX480 - 8GB // XigmaTek Tauro 600W // Windows 7 Ultimate // Samsung SA7003D 24'' Monitör // Apple Iphone 7 Plus Gri/Beyaz
    • Yüzbaşı
      532 Mesaj
      17 Ocak 2017 17:47:23

Ben iade başlattım 16 gün amazon iade isteğinde bulunmadı. 20 gün geçince gümrük el koyduğu için mecbur ödedim. 1 kere ödüyorsun o parayı.
      |
      |
      eaglemania kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

• Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
      1 Not
      17 Ocak 2017 17:47:33
      quote:

Orijinalden alıntı: hayvan arkadas

Amazom beni kafasina gore prime yapmis hesabimdan 40 lira cekmis. Neyin nesidir bu ?

Hesabiniz bolumunde prime uyeliginizi yonetin bolumune girip tum asamalarda iptali secin. Uyeliginiz iptal edilir ve paraniz kartiniza iade edilir.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
      |
      |

• Yüzbaşı
      291 Mesaj
      17 Ocak 2017 17:51:32
      quote:

Orijinalden alıntı: SnavS

Arkadaşlar viewsonic 27 inch olan monitoru aldım amazon de 'den suan türkiyeye girmiş gümrükte bekliyormus bi kadın bana mail attı o formu doldurun imzalayın bize geri atın diye ben simdi formu doldurucam imzalayıp atıcam ek para felan ödermiyim birileri notere felan gideceksin demiş

hocam fax ile mi yolluyorsunuz?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Yüzbaşı
      658 Mesaj
      17 Ocak 2017 17:53:12
      Asics ayakkabım geldi. Olmayacak diye epey çekiniyordum. Kalın çoraplarla bağcıklarını fazla gevşetmeden ayağıma oldu. Normalde 41 giyerim. Ayakkabının renginden dolayı bazı arkadaşlar almak istememişti. Sitede göründüğü gibi değil. Koyu mor renkte. Şahsen beni rahatsız etmedi.
      https://www.amazon.de/gp/product/B00ZUT0JFC/ref=oh_aui_detailpage_o01_s00?ie=UTF8&psc=1

Emsa termos fiyatına göre gayet güzel. Etrafında dönmesini sağlayan tablası var. Çok hoş düşünülmüş.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Zato1 -- 17 Ocak 2017; 18:1:7 >

Üç nokta . . .
    • Yüzbaşı
      578 Mesaj
      17 Ocak 2017 17:57:43
      Dikkat,

Geçen paylaşılan LENCO L-85 pikap gümrüğe takıldı,nedeni ise faturada belirtilen tutar gerçeği yansıtmıyormuş :),yetki belgesi v.b. işler için DHL mail attı,sizde sipaişinizi kontrol edin bence

Gözünün Yemediği Deliğe Çömelme!!
    • 17 Ocak 2017 17:59:05
      quote:

Orijinalden alıntı: zinedine_zidane

Ya şu parasını kesme olayını da gününde yapsa iyi olacak :D Bir ürün aldım 1 ay sonra dağıtıma çıkacak yazıyor, hesabı da 1.5 aya keser :D Euro olur 5 lira o zamana kadar :O

Bunun önüne geçmek için imkânınız varsa şöyle yapın.

Kendimden örnek vereyim:

Yapikredide hem normal hesap hemde kredi kartım var.

Normal hesabın altında Euro ve dolar hesapları açın bankadan da yurtdışı harcamalarınız için döviz ekstresi isteyin yani size borcunuzu dolar veya Euro olarak yansitsinlar.

Yaptığınız alışverişi de mobil şube veya internet şubesi üzerinden dolar veya Euro olarak odeyin.

Euro 3.70 iken 100 Euro aldım ve hesaba attım. Şimdi yaptığım alışverişleri oradan ödüyorum.

Tabi bu dediklerimi yapacak imkanı olanlar için.

Enparaya işlemez.

|
      |

• Yüzbaşı
      690 Mesaj
      17 Ocak 2017 18:01:06
      Amazondan aldığım sweat ve stabilo kalemler geldi 75tl tuttu

i7 7700K Gtx 1080 16Gb Ram 500gb 960 Evo
    • Yüzbaşı
      341 Mesaj
      17 Ocak 2017 18:02:32
      quote:

Orijinalden alıntı: sorusoran12

Columbia Herren Peakfreak Xcrsn Ii Mid Leather Outdry 42 numara 70 euro
      https://www.amazon.de/d...=UTF8&th=1&psc=1

Skechers çizme 33 euro
      https://www.amazon.de/S...r=1-1&th=1&psc=1

Skechers 33 iken iyiymiş ama şuan 70e çıkmış, bu durumda her türlü Columbia alınır fakat o da artmış.
      |
      |

• Yarbay
      3401 Mesaj

iOS Beta Tester
      17 Ocak 2017 18:04:05

RGB en az 2 kat fiyat farkı olur muhtemelen. Değer mi sizin tercihiniz...
      |
      |
      Yoizhik kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

• Yüzbaşı
      939 Mesaj
      17 Ocak 2017 18:04:15

ben de lenco l85 aldım ama gümrükten geçti gibi, son bırakma bekliyor diyorlardı. ama ups ile geliyordu benimki, bilemedim, takılmasa bari. 79 yazıyor bende.
      |
      |
      selimcu kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

• Yarbay
      2337 Mesaj
      17 Ocak 2017 18:04:23
      arkadaşlar sadece bass ağırlıklı kulaklık önerisi olan var mı? çok yüksek bir bass vermesi gerekiyor. sesleri çok boğuk olmasın baslar çok kuvvetli olması yeterli in ear değilde headphone şeklinde olacak.
      |
      |

İNTEL CORE İ5 4690 3.5GHZ 6MB CACHE / EVGA GTX 960 4GB FTW GAMİNG ACX 2.0+ / MSI H81M-PRO-VD / HYPER X FURY 8GB DDR3 1600MHZ / SANDİSK EXTREME 120GB / SEAGATE BARRACUDA 1 TB / EVEREST RHİNO 432 / EVEREST EPS-6600 / LOGİTECH G600 WHİTE / RAMPAGE KB R8 MECHANİCAL / STEELSERİES FLUX HEADSET / STEELSERİES QCK+ XL / RAZER KRAKEN CHROMA 7.1 HEADSET / LG G FLEX 2 - SNAPDRAGON 810, 5.5" CURVED P-OLED, 3GB RAM, 13MP, 32GB / ASUS TP200SA 2 IN 1 ULTRABOOK / ASUS K555L - İ5 4210U, 8GB RAM, 750GB HDD, GT840M
    • Yarbay
      2455 Mesaj
      17 Ocak 2017 18:04:59
      quote:

Orijinalden alıntı: trakianboy

Sn Forumdaşlar AMAZON.de beni utandırdı ama altında kalmamaya haklarının üzerimde kalmamasına çalıştım, nasıl mı?

-24 Aralık tarihinde promosyona girmiş olan iki adet north face sırt çantası sipariş ettim. 6 Ocak'ta gelmesi gereken ürün 10'u oldu gelmedi. İ-parcel e baktım sadece takip no. alınmış. Mail attım yazıştık. İ-parcel, kargo fiziksel olarak bize teslim bile edilmedi dedi. Amazon MH ni aradım durumu anlattım, kayıtlarına baktılar haklısınız beyfendi bir karışıklık olmuş dediler. Bu ürünleri istiyorum ayrıca 16 ocak gümrük değişikliği olacak ve ürünler gümrük yiyebilir, ayrıca ürün fiyatları çok yükselmiş bir daha alamam dedim. Anında yeni sipariş çıktılar, biraz geç gelebilirler ve gümrüğü sorun etmememi halledeceklerini söylediler.
      Beklemeye başladım, haftabaşı ilk çanta geldi. Diğeri de erken kargoya verilmiş ve bugünlerde bekliyordum derken, akşam eve geldiğimde birkaç kutu ve içlerinde de büyük bir kutu gördüm. Garipti. Çünkü üzerinde amazonun bandı yoktu. Etiketlerinde TNF ürünlerine ait açıklamalar yer alıyordu. Beklemediğimden ilk başta anlamadım. Kutuyu açtığımda Aralık'ta sipariş ettiğim ürünler olduğunu görünce çok şaşırdım. Hemen amazonla irtibata geçtim. Beni arayan MH'ne elimde fazla ürün olduğunu nasıl bir yol izlemem gerektiğini sordum. Bana, yolda olan ürünü kabul etmememi bu şekilde geri döneceğini ama önceden gelen ürünün kargo masrafı yüzünden astarı yüzünden pahalı olacağından 'siz de bedelsiz olarak kalabilir' dediler.
      Fazla çantaya ihtiyacım olmayışını geçtim bedelsiz olarak bu şekilde bir mala sahip olmayı kabul etmedim. İkinci olarak ürünlerin geldiği ev adresime bu aralar sürekli kargo geliyor ve kargoların ayrımını yapamayacak bir kadın olacaktı. Ona nasıl anlatacaktım şunu al şunu geri gönder diye. Sonuçta aldığım fiyattan iki ürünün bedelini ödemeyi talep ettim. İsteğiniz buysa bize uyar dediler ve ödemeyi tahsil ettiler. Vicdanım rahatladı ve çanta dükkanı açsam mı diye düşünmeye başladım.

Ülkemiz satıcılarının mantalitesine nispeten bana bir şekilde bedelsiz bir çanta vermeyi teklif eden firmayı kargo süresini aştığı ve ürünü takip edemeğim için umursamaz bulup sıkıştırmış olmaktan kendimi sorumlu hissettim. Ne alışverişe fazla kaptırmamak ne de sabırsız olmamak lazımmış!

eğer fazlalardan kurtulmayı düşünürseniz ben de iyi bir gezi çantası arıyorum. haber verin.
      |
      |

GALATASARAY

Video: Epson TW-9100W - LG TV
      Audio: Pioneer LX-85 - Monitor Audio RX Serisi
      Fotoğraf: Sony NEX-6 - 35 - 1635 - 55210
      Media: Playstation 4 - Pioneer BDP 140
    • Yüzbaşı
      578 Mesaj
      17 Ocak 2017 18:07:43

Bende anlamadım neden DHL ile gönderdiklerini beklliyoruz
      |
      |
      rockyy kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Gözünün Yemediği Deliğe Çömelme!!

Reklamlar
izmir havalimanı transfer
SEO
SEO
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Tablet sürümü
Mini Sürümü

DHBR1
2,125
1.2.122

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.