Şimdi Ara

TR'nin En Büyük Amazon Rehberi [EFSANE KONU] (9996. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
9 Misafir - 9 Masaüstü
5 sn
260.704
Cevap
2.702
Favori
13.890.086
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
634 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 99949995999699979998
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    kendi kullandığım outdry columbia var hocam. daha su geçirmedi kar ve yağmurda.
    ayrıca bu modeli gidip buyaka ve özdilek mağazasında denedim. oradakilerde kar ve yağmuru geçirmez bilgisi verdiler.
    ayrıca 1 sene garantisi mevcutmuş, sanıyorum ki bu garanti amazon.de için de geçerlidir.

yakın bir model daha var, turunculu olanı. onu da alacağım kısmetse:) 55euroya geliyor. kışın siyah-kahve-koyu gri ayakkabıdan gına geldi vallahi.
    su geçirmez olsun ve renkli olsun zaten içimiz kararıyor havalardan:)
  • b0Ni kullanıcısına yanıt
    onun 1 haftası var daha hocam
  • quote:

Orijinalden alıntı: patren

onun 1 haftası var daha hocam

deme öyle
  • İhtiyacı olan varsa banyo için duş seti günün fırsatında 23€'a geliyor.Çok satanlarda da 1.sırada

https://www.amazon.de/gp/product/B00I1NFJ86/ref=od_aui_detailpages00?ie=UTF8&psc=1

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • hebelehubele H kullanıcısına yanıt
    peki neden 4 gün antrepoda bekletiyor bunuda açıkla
  • m2 ssd arıyorum varsa biri yeşilendirsin
  • my_xomatosis M kullanıcısına yanıt
    Satıcıların klasik atmasyonu hocam hiçbir tekstil ürünü kar suyunu dışarıda tutamaz. Kar botları bu yüzden oldukça farklıdır ve günlül hayatta kullanımı zordur.

Columbia ayakkabı bir kez aldım bir daha almıyorum, tabanı 1 senede dümdüz oldu (içten, bastığım kısım) hiçbir ortopedik sorunum yok ve ilk ve son kez başıma geldi ç.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: lazukan

quote:

Orijinalden alıntı: UNDYING

36 euroya aldığım Philips Eake Up Light geldi, detaylı inceleyememe rağmen memnun kaldım,

https://www.amazon.de/gp/aw/d/B00VAA1IRS/ref=mp_s_a_1_1?__mk_de_DE=%C3%85M%C3%85Z%C3%95%C3%91&qid=1483008240&sr=8-1&pi=AC_SX236_SY340_QL65&keywords=philips+wake+up+light+3506%2F05&dpPl=1&dpID=31OBJdqpUaL&ref=plSrch

TR'nin En Büyük Amazon Rehberi [EFSANE KONU]

Hayirli olsn hocam
    O fiyata nasil aldnz

Teşekkür ederim...

Bitmeden Yakala fırsatı olmuştu, burda da paylaşılmıştı..10 eur da MERHABA indirim eklenince bu fiyata geldi...

• quote:

Orijinalden alıntı: Deleted User

[Deleted from big topics]

Ne ayak bu anlamadım sürekli çıkıyor...

• amazon ücretsiz ürün yolluyorsa üstünde ücret yazmaz
    ben onu sormuştum cevap burda
    soru gümrük vergisi 30 euroya düşerse ek vergi ödeyecekmiyim ? di

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Patren -- 29 Aralık 2016; 14:37:27 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: yigit+

74eur'e hf3520 aldım çok kullanışlı bir alet özellikle yatarken 15dk'da yavaşça kapanması çok işe yarıyor uykuya dalmayı kolaylaştırıyor

O biraz daha özellikli herhalde, kırmızı ışıkla başlıyor falan.. peki radyo kanalı kaydedilebiliyor mu? Benimkine bakmadım henüz...

Uyurken sorun yok yeter ki uyandırsın zıplatmadan

• quote:

Orijinalden alıntı: yigit+

Satıcıların klasik atmasyonu hocam hiçbir tekstil ürünü kar suyunu dışarıda tutamaz. Kar botları bu yüzden oldukça farklıdır ve günlül hayatta kullanımı zordur.

Columbia ayakkabı bir kez aldım bir daha almıyorum, tabanı 1 senede dümdüz oldu (içten, bastığım kısım) hiçbir ortopedik sorunum yok ve ilk ve son kez başıma geldi ç.

valla hocam istanbuldaki kar'ı dışarda tutsun yeter zaten:)

daha önceki aldığım modelden memnun kaldığımdan yine aldım. herkesin ayağı farklı sonuçta, siz de rahatsızlık vermiş olabilir gayet olası bir durum.
    ben de sadece kendi tecrübemi aktardım

istanbul şartlarında hem (bana göre) güzel duran hem de su almayan bir model.
  • b0Ni kullanıcısına yanıt
    valla hocam ben 12 aralıkta sipariş verdim daha yeni türkiye giriş yaptı inşallah az beklersiniz
  • quote:

Orijinalden alıntı: Donanımcı Aras

quote:

Orijinalden alıntı: salih3466

quote:

Orijinalden alıntı: Donanımcı Aras

Cümleten selam arkadaşlar,

Aranızda mimar ya da inşaat mühendisi olan varmı?

Bana duvar tarama detektörü lazım, duvar içindeki demirlerden taşıyıcı kolonu ve perde betonu tespit ettirecek bir cihaz bakmaktayım.

Bir kaç tane buldum ama hem fiyat olarak hem de ürün olarak tavsiyesi olan lütfen mesajımı alıntılayıp cevap yazabilir mi?

Başta Murat Bey olmak üzere herkese keyifli alışverişler.

Şantiyede bosch dtect 150 kullanıyoruz. Sayesinde az adam kovmadık

Adam kovmak? Konuyu anlamadım hocam

dtect 150 ile gms 120 arasında çok fark var mı?

Amazon.com'da 120yi buldum, amerikadan gelen arkadaşımın evine gönderticem. ne dersiniz?

B@R!$ hocam üstteki arkadaşın mesajına bakabilirsiniz (salih beyin)

Dtect biraz daha profesyonel kaçıyor eğer çok üst seviyede kontrol yapılmayacaksa gms'de çok raht iş görür.

Kovma konusuda 2 gün önce saha gezimde kolonda terslik farkettim bir baktım etriye yok Taşeron firmayı anında tekmeledik

Ancak makineyi kullanmak için biraz çalışmak şart çünkü çok fazla şeyi algılıyor ve kafanız karışabiliyor.
  • arkadaşlar benim kargo durumu bu şekilde bunlar ne anlama geliyor şuan ne yapmışlar

• waredealstan kulaklık almak istiyorum durumu çok iyi yazıyor amazon fullfield güvenebilirmiyim ki ?
  • pts'den takip edebilirsin artık, türkiye'ye gönderilmiş.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi b0Ni -- 29 Aralık 2016; 14:45:57 >
  • Ürünler elime ulaştı. Yurtdışı alışverişlerim ilk değil fakat amazon alışverişim 4-5 kere olmuştur. Öncelikle @MühendisMurat'a teşekkür ederim sayesinde görüp aldığım bir ürün oldu. :)

Şu fotoğrafta cüzdanla seagate boyutunun karşılaştırması :D

• Bayan olduğunu bile bile aldığım calumbia spor ayakkabılarım geldi. Gerçekten kalite kokuyor. Cinsiyet ile alakalı aklında soru işareti olanlar bence gözü kapalı alabilirler. şuan kampanya yok fiyatı pahalı ben 33 euro ya almıştım. Numara olarak normalde 41,5 giyiyodum. Bu ayakkabı da 41,5 ve tam geldi. Ama yarım numara büyük almanız daha iyi olur. Linkler altta
    https://www.amazon.de/gp/product/B01015NE7E/ref=oh_aui_detailpage_o00_s00?ie=UTF8&psc=1
    https://www.1v1y.com/urun/columbia-54-bl6010-dakota-drifter-waterproof-gri-11451229?gclid=Cj0KEQiAhZPDBRCz642XqYOCpb8BEiQANUcwT7763xktKURYdjUA45PJVdV8UVOJZBCb6uVhHzUoaboaAm598P8HAQ

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ersind3 -- 29 Aralık 2016; 14:49:31 >
  • amazon.de den aldığım g900 ingiltereden kargolanmıştı. faturaya 72 euro yerine 72 gbp yazmışlar nasıl bi saçmalıktır bu anlamadım.
  • 
Sayfa: önceki 99949995999699979998
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.