Şimdi Ara

TR'nin En Büyük Amazon Rehberi [EFSANE KONU] (9928. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
260.707
Cevap
2.701
Favori
13.891.993
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
634 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 99269927992899299930
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

• gözümüz aydın kirveler g900ler yola çıkmış
  • Paralar çekildi kargolar bekliyor madem yılbaşı sıkışıksın sende kargonu arkadaş ona göre ayarlayacaksın sık sık göndereceksin koskoca amazonsun.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Cango69 -- 27 Aralık 2016; 21:1:10 >
  • PC Kasası önerisi olan var mı? fiyat abartmadan...
  • Absinthe. A kullanıcısına yanıt
    Aynen hocam satici ve gönderici amazon.

Ups ile gümrük sınırı uzeri ürünümü vekâletname doldurup gondererek halletmistik ama iparcel olan ürün yurtiçi kargoda gözüküyor yani sanki gümrükten geçti gibi ama iparcel benden belge imza va istemedi nasıl hallediyorlar acaba?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • daha öncede yazmıştım ama finallerle falan uğraştığım unuttum gitti .g900 almıştım amazondan daha kullanmadım bile öylece kutusunda duruyor geçen açığ baktığımda kablodaki sleeve in ucundan açılmaya başladığını gördüm bu bir sorun yaratır mı ? yada daha fazla açılır mı daha önce hiç kaplamalı kablo kullanmadım.öyle ise amazonla iletişme geçmelimiyim ? geçersem yardımcı olurlar mı 1 ay süresi dolmadı daha aldığımdan beri.

• arkadaslar cumartesi gunu bir urun aldim amazon.de adresinden ancak siparis durumunda soyle yaziyor

Henüz gönderilmedi (Gönderi 2)
    TAHMINI TESLIMAT:
    Tahmini teslimat tarihi belirlendiğinde sizi e-posta ile bilgilendireceğiz.

kartimdan odeme de cekilmedi henuz. ancak urunu alirken baktim stokta var gorunuyordu su anda da oyle gorunuyor. neden gonderlmiyor acaba?
  • Arkadaşlar vakumlu saç traş makinesi fiyatı uygun gibi geldi bunu kullanan var mı? Ne dersiniz?

https://secure.link/zITvXJEh
  • quote:

Orijinalden alıntı: pharm4vita

ben de arıyorum kaliteli bir ürün.hangi modeli alacaksınız?

Hala karar veremedim hocam.
  • Omara kullanıcısına yanıt
    denemek için derken zaten siparişi verdikten sonra para çekildiğinde gönderim için hazırlanıyor aşamasına geçmesi lazım ondan sonra para çekilmemesi gerek şu an sipariş ne aşamada ?

onun dışında sorunuzun cevabı provizyondan düşmesi bankadan bankaya değişebilir genelde 10 gün sürüyor ama
  • 3in 1 mont önerirmisiniz uygun fiyatlı.1.75 boy 75 kiloyum
  • quote:

Orijinalden alıntı: lycantrophic

Yok isteyerek yapiyorsunuz demedim de ben de siparisi verince buradaki yorumlara bakip ay basi anca yollarlar diyordum 3 saatte yollaninca sasirdim. En hizli yollanan kargo oldu simdiye kadar.

hocam bazı ürünler hızlı kargolanır.. bazı ürünler geç.. stok ile ilgili bir durumm sanırım..
  • Lasvegaswings kullanıcısına yanıt
    https://www.amazon.de/dp/B01LDDH8S4/ref=wl_it_dp_o_pC_S_ttl?_encoding=UTF8&colid=3585ZSVVRJWW7&coliid=I2I0O4K4MV4YJR&psc=1

forumdan bir arkadaş almıştı incelemesinide yapmıştı bir bak hocam istersen
  • Şikayetvara döndü burası.

Başlığa kocaman yazılmalı artık.

23 ünde sipariş vermiş kargoya verilmemiş. Of olaya bak ! Nasıl olmuş !

Çöplüğe dönmek üzere konu!
  • Arkadaşlar
    north face -> 42.5 EU -> 27.5 cm
    columbia -> 42.5 EU -> 27.5 cm giyiyorum. Acaba Jack Wolfsinde de 42.5 alsam ayağıma tam olur mu ? yardımcı olursanız çok sevinirim :)))
    Tşkler..
  • Aerosol 34 kullanıcısına yanıt
    hocam yok kargoya verince bi çekiyolar parayı sanırım denemek için. kargoya verilirken de sonra tam çekimi yapıyolar. g900 için kargo maili attım "out of stock, we haven't charged you yet" gibi bi şey dediler ama kartımın limiti azaldı. bi daha çekerlerse şimdi kargoya verince "payment decline" hatası vericek

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Lyzard kullanıcısına yanıt
    stokta olmayan ürünler için bu durum olabiliyor. onun dışında şu an Noel tatili olduğu için de böyle bir bilgi girilmiş olabilir. tam net bilgiyi müşteri hizmetlerinden öğrenebilirsiniz. ama %100 noel tatili olduğu içindir
  • patren kullanıcısına yanıt
    Diyene bakarmısın :)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar bir durumu sormak istiyorum; PS4 Slim Alman vergisi dahil 214 Euro, vergisiz çıplak fiyat 180 euro. Normalde 180*0,18=32,4 euro vergi çıkarması gerekirken ben de yazan fiyat 74,81 euro. Diğer PS4'lerde böyle bir durum yok, aradım arayınca da geri ödenir eğer o kadar çekilmezse dendi ama içim rahat etmedi. Daha önce böyle bir durumla karşılaşan oldu mu?
  • Arkadaşlar G900 için demin müşteri temsilcisiyle bağlantıya geçtim, aradılar. Sağolsun her arayanla 30-40 dakika (yanlış duymadınız :) ) muhabbet ediyorum :). Sorun yok depoda 29 undan itibaren gönderilecektir dedi ama sonra siparişe baktım ve aniden aslında 27 Aralık 18:05 'te UPS ile yola çıktığını gördüm. Yani müşteri hizmetlerini arayınca sanki ekran güncellendi gibime geldi. Hem arayan kişiden hemde kargomun yola çıkmasından çok mutlu oldum :) Teslimat 4 Ocak.

• 
Sayfa: önceki 99269927992899299930
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.