Şimdi Ara

TR'nin En Büyük Amazon Rehberi [EFSANE KONU] (9923. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
11 Misafir - 11 Masaüstü
5 sn
260.707
Cevap
2.701
Favori
13.892.148
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
634 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 99219922992399249925
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • madem yoğun ilgi var 10k mesaja katkımız olsun
  • Macellantr35 kullanıcısına yanıt
    Yıl başı yoğunluğundandır hocam

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 10.000 hayırlı olsun
  • https://www.amazon.com/gp/aw/d/B003VANOFY/ref=ox_sc_act_image_1?smid=ATVPDKIKX0DER&psc=1 G930 şuan 59$ ihtiyacı olan kaçırmasın.

• BeyazZenci01 kullanıcısına yanıt
    Amazonda çevirdi parayı ben euro seçtiğim halde hatta * koyup kendi çevirdiği miktarı da yazmıştı alta tl cinsinden. Sistemsel hata falan dediler iptal edip tekrar siparişimi verdim fakat euro seçtiğime emindim.
  • çok yararlı bir konu. e hadi 200.000'ci cevapda ben olayım
  • 10k dan kapamadık mı.

• quote:

Orijinalden alıntı: m4j3st1x

https://www.amazon.de/gp/product/B008C1BSZ0/ref=ox_sc_act_title_1?ie=UTF8&psc=1&smid=A3JWKAKR8XB7XF
    bu ürünü sipraiş eden oldumu türkiyeye gönderimi yok sanırım sipariş ekranında hata veriyor

Şuan stok yok olarak gözüküyor belki o yüzdendir, takibe alabilirsiniz indirim oranı gayet iyi bu ürün için.

• quote:

Orijinalden alıntı: f@ithline

yukarda bir arkadaş çok sorunlu kırdım bıraktım gibi birşey yazmıştı gözüm korktu tavsiye eder misiniz siz?

Hocam ben kullanmadığım için bilemiyorum. Kullananlar kulubü var forumda ordaki arkadaşlara sorarsanız yardımcı olacaklardır. Fiyat olarak çok uygun şuan o yüzden bildirdim size.

• tuncmanx T kullanıcısına yanıt
    hocam bu pilli mi otomatik mi
  • Arkadaşlar, benim gibi teslimat tarihi süresinde sorun yaşayan arkadaşlar varsa Amazon'a mail atsınlar. Fakat basit cümleler kurun. "Siparişim nerede","Ne zaman gelecek" gibi. Ben bu şekilde yazdım. Bir müşteri temsilcisi "stokta yok" dedi. Ben de "ama Amazon'da ürün sayfasında stokta gözüküyor" dedim. Başka bir müş.tem.,depoyu bir daha kontrol etti ve bu andan itibaren benim sipairşimin onlar için öncelikli olduğunu belirtti.

10 dk kadar sonra mail geldi,ürün Ups aracılığıyla bana gelecek.

İnşallah hızlı kargo seçeneği devreye girmemiştir.

TR'nin En Büyük Amazon Rehberi [EFSANE KONU]

• Benim pc kasası da ocak 2 de teslim edilecek diye görünüyor neden hızlı kargo seçeneği devreye girmemiştir dediniz ki standart kargo zaten
  • Amazondan ürün alıpta para birimi farklı yazılan oldumu başka? Yukarda ki arkadaşın durumu nasıl çözülecek.
  • quote:

Orijinalden alıntı: pastdreamer

quote:

Orijinalden alıntı: m4j3st1x

https://www.amazon.de/gp/product/B008C1BSZ0/ref=ox_sc_act_title_1?ie=UTF8&psc=1&smid=A3JWKAKR8XB7XF
    bu ürünü sipraiş eden oldumu türkiyeye gönderimi yok sanırım sipariş ekranında hata veriyor

Şuan stok yok olarak gözüküyor belki o yüzdendir, takibe alabilirsiniz indirim oranı gayet iyi bu ürün için.

Düne kadar 39 Euro

Artmış fiyatı.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• Neden hızlı kargo olmasını istemiyorsunuz anlamadım

• quote:

Orijinalden alıntı: Brskcr

quote:

Orijinalden alıntı: Erdo4

quote:

Orijinalden alıntı: arasmustafaoglu

Geçen aylarda boş boş konuşup amazondan satın aldığı ürünleri türkiyede satmaya çalışan sivri zekalılar vardı ve üsteklik kendilerini savunuyorlardı böyle bir yanıt geldi bakalım şimdi neler olacak bazı kişileri net bir şekilde bildirdim zaten gümrüğün 30 euroya düşürülmeside böyle tipler yüzünden!

İlk sayfada en üste konmalı bu resim bence

Böyle bir yorum yapmanız biraz manidar olmuş hocam:) Zira sizde çok sık olmasa da yapıyorsunuz al-sat.

Evet yapıyorum insancıl boyutta 1 tane alarak yapıyorum, hesabımaki promosyonları eritmek için. 3-5 tane alıp alıp dükkan açmıyorum. Ve sattıklarım genelde denemek için aldığım yada 2.el olmuş ürünler oluyor. Açıklama zorunluluğum yoktu ama bu seferlik yazmış oldum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Erdo4 -- 27 Aralık 2016; 19:11:54 >

• quote:

Orijinalden alıntı: bozoto

Bu HyperX Beast 16 gb ddr3 ramler stokta yok gözüküyor uzun süredir . Ne zaman geleceği ile ilgili bir bilgi var mı ? Satın alan var mı?
    https://www.amazon.de/gp/product/B00A771ZLO

10 aralıkta aldım :D hala stokta yok diyor benim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SirCourage -- 27 Aralık 2016; 19:11:33 >

• Herkese iyi forumlar.

PS4 oyunu sipariş edeceğim. Tatillerinde oynasın ufaklıklar. Herhangi bir ülke veya bölge sınırlaması yok değil mi? Dil ingilizce olsun yeter.

Özelden de yazabilirsiniz yer işgal etmeyelim okurlara.
  • Konu başında standart kargonun i-Parcel ile gönderildiği yazıyor. Ups hızlı kargo. Ben standart kargo seçmiştim.
    Amazon da benim kargomun Ups ile gönderildiğini söylüyor. O yüzden işkillendim.

• 
Sayfa: önceki 99219922992399249925
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.