Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara

TR'nin En Büyük Amazon Rehberi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir Kullanıcı
258.550
Cevap
3.111
Favori
13.054.108
Tıklama
Giriş
      6 Mesaj
      26 Aralık 2016 20:02:28
      quote:

Orijinalden alıntı: Ken Block43

Kargo ayın 26'sı olarak görünüyo fakat hala kargoya verilmemiş. Amazona yazsam mı napsam

Yazmanız bir şeyi değiştirmez hocam. 1-2 gün sonra gönderirler.
      |
      |

• Binbaşı
      1297 Mesaj
      26 Aralık 2016 20:02:31
      quote:

Orijinalden alıntı: MB-DH

quote:

Orijinalden alıntı: cfe

Seagate Expansion 2TB USB 3.0 Portable 2.5 inch External Hard Drive for PC, Xbox One & Xbox 360
      64€https://www.amazon.de/S...TEA1000400/dp/B00TKFEE5S

Merhaba ile beraber enparadan 203TL ye aldım. Sepette 54Euro idi. Gayet uygun tavsiye ederim

54 euro mu 203 tl mi ? sepette nasıl 54 euro geldi hocam ?

Sanırım enparayı eklerken kuru TL olarak girmişim EURO yerine ya da 64Euroya denk geldi. Tam anlamadım ucuza gelince de dikkat etmemişim

• Yarbay
      4707 Mesaj
      26 Aralık 2016 20:03:52
      arkadaş bu sayfa düzeni bir bende mi bozuk yoksa herkeste mi var? sayfa numaraları yazıyor aşağı indikçe ve birbirine girmiş durumda 1 sayfada 2 kere aynı mesajı okuyorum baska bu durumu yasayan var mı?

Bizi birbirimizden ayırabilirler ama kalbimizden asla söküp atamazlar.
    • Yüzbaşı
      507 Mesaj
      26 Aralık 2016 20:05:06

üzdü :D
      |
      |
      Brskcr kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

• Yüzbaşı
      552 Mesaj
      26 Aralık 2016 20:05:11

Muhtemelen ülkemizdeki internet problemleri yüzünden vpn kullanırken sipariş verdi ve Amazon güvenlik için hesabı kilitledi ve açık tüm siparişleri sildi. Tabi sebebi farklıda olabilir ama muhtemelen sebep budur.

1: İptal edilen siparişleri tekrardan oluşturamıyorlar, 100% net bilgi arayıp boşuna sorup rica etmeyin.
      2: Aynı ürünleri istiyorsanız sıfırdan sipariş oluşturması gerekiyor hesap açıldıktan sonra.
      3: Eğer ürünlerin fiyatı arttıysa, imkanı yok birşey yapamıyorlar eski fiyattan vermiyorlar. Boşuna sormayın.

Bizzat yaşandı, uğraşıldı ama çözülemedi. Yukarıda yazdıklarım tecrübe ile sabittir. Size de farklı bir muamele olmayacaktır, tekrardan sipariş versin arkadaşınız.

Yapılacak şey ise email ile size yollayacakları telefon numarasına kredi kartı ekstresini fakslamak. İlk sayfada anlatılmıştı oradan okuyup bakın.
      |
      |
      travers kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

• Yarbay
      9184 Mesaj
      26 Aralık 2016 20:08:15
      Arkadaşlar 2015 yılındaki fırsatlardan yararlanarak Amazon.com'dan aldığım 128gb pny usb flash bozuldu acaba bunun garantisi var mıdır ? iletişime geçmeli miyim ?
      |
      |

• Binbaşı
      1355 Mesaj
      26 Aralık 2016 20:08:23
      Az önce youtubeda Xiaomi laptop tanıtımı yapan bir videoyu izledim.

600 dolara yakın bir fiyatı var ve gümrükten vergisiz geçmiş.

Bunun bir sistemi yok mu ? Memurlarla mi alakalı yoksa kargo şekliyle mi ?
      |
      |

• Teğmen
      111 Mesaj
      26 Aralık 2016 20:10:31
      Amazon.com'dan alışveriş yapmıştım 1 hafta önce şu anda prepearing for shipment aşamasında normal midir?

• Yarbay
      6367 Mesaj
      26 Aralık 2016 20:10:44
      quote:

Kargo ayın 26'sı olarak görünüyo fakat hala kargoya verilmemiş. Amazona yazsam mı napsam

benimde iki kargom bekliyor gönderim için. neakdara aldınız mug'ı ?

Yurt dışından alışveriş hakkında merak ettiğiniz herşey ! Link
    • Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
      2 Not
      26 Aralık 2016 20:11:49
      quote:

Orijinalden alıntı: Mr.Mezarci

quote:

Orijinalden alıntı: pastdreamer

Fred Perry Polo Yaka Tshirt. Sepette 30 euro. Türkiyede +200TL genelde. İndirimi kullanın yazısına tıklamalısınız. Renklerde bedenler var. S beden bu fiyata.https://www.amazon.de/PERRY-Herren-T-Shirt-Mahogany-Herstellergr%C3%B6%C3%9Fe/dp/B01EKBK4IM/ref=as_li_ss_tl?s=apparel&ie=UTF8&qid=1482766292&sr=1-1&keywords=Fred+Perry+Herren+T-Shirt+Fp+Plain+Shirt&th=1&psc=1&linkCode=ll1&linkId=04272284ef23917cba9a93dc152f1ebd

bu markayı Türkiye vb ülkelerde çok büyütülüyor oysaki ingilterede pazarda bulacağın tarzda bir marka
      hatta indirim günlerde 5 10 pounda bolca polo tshirtlerini almıştım
      çok dayanıklı değil paranıza yazık

Sen (nikine bağlı kalarak söylüyorum) mezarcı olduğundan ingilterede sahte fredleri almışsındır 5-10 pounda pazardan.
      Al Fred Perry orjinal sitesindeki fiyatlar:https://www.fredperry.com/shop/men/the-fred-perry-shirt/ Cidden 5-10 luk ürünler. Tabi, evet, hı hı, haklısın.
      http://www.asos.com/men/a-to-z-of-brands/fred-perry/cat/?cid=4562http://www.very.co.uk/fred-perry/e/b/4294958606.end

Mezarcılık bunu gerektirir sanırım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bigbaboll -- 26 Aralık 2016; 20:13:58 >

• Yarbay
      6367 Mesaj
      26 Aralık 2016 20:12:13
      quote:

Orijinalden alıntı: AvriL<3

arkadaş bu sayfa düzeni bir bende mi bozuk yoksa herkeste mi var? sayfa numaraları yazıyor aşağı indikçe ve birbirine girmiş durumda 1 sayfada 2 kere aynı mesajı okuyorum baska bu durumu yasayan var mı?

bende de var. bellemişler yine forumu
      |
      |

• Binbaşı
      1138 Mesaj
      26 Aralık 2016 20:13:04
      Arkadas bir hafta once .de'den 52€luk sepet yapmistim ayni saticidan. kargolayan amazon fakat hala hicbir hareket yok siparisle ilgili biraz daha zamana ihtiyacimiz var tarzi birsey yaziyor. Urun suan stok disi ama aldigimda stokta var gozukuyordu. Konu hakkinda danismali miyim bazi arayanlarin genelde vu sekildeki siparislero iptal edilmis hic aramayin falan diyen oldu. Urun kac gun daha bu sekilde bekleyebilir?
      |
      |

• Yarbay
      6367 Mesaj
      26 Aralık 2016 20:13:27
      quote:

Orijinalden alıntı: travers

Arkadaşlar merhabalar. Bir problemimiz var. Yardımcı olmanızı bekliyorum sizden. Ancak peşinen söylüyorum abuk sabuk yorumlarda bulunacak kimseler işine baksın.

Dün iş yerimden bir arkadaşıma bin bir çaba ikna sonucu amazondan alışveriş yapmaya ikna ettim. .com'dan 3 skechers ayakkabı .de'den bir bot siparişi verdik. Hesabıda kredi kartı bilgileride harfiyen doğruydu. Siparişler verildi sabah işe gittiğimde hesaplarının kapandığını söyledi. Acaba bi yerde yanlış mı yaptık diye düşündüm. Çünkü bütün alışverişlerimi amazondan yapıyorum ve en az 15 arkadaşımın amazonla buluşmanasına vesile oldum. Biraz daha düşünürken iş yeri bilgisayarındaki chrome uygulamasında browsec adlı vpn eklentisi kuruluydu ve aktifti. Dün sipariş verirkende aktifti. Çünkü kurum bilgisayarları alışveriş-oyun-sosyal medya gibi sitelerin girişine izin vermiyor.

Şimdi arkadaşım mail atacak eşi ingilizce öğretmeni ingilizce kısmında sorunumuz yok. Ama verdiği siparişleri dün verdiği gibi sipariş etmek istiyor(aynı fiyata) ve hesabının açılmasını istiyor. Bu işe sen bulaştırdın sen çözeceksin diyor haklı olarak. Şimdi beyler help me (:

vpn ben de kullanıyorum, vpnle alakası olacağını sanmıyorum
      |
      |

• Yüzbaşı
      909 Mesaj
      26 Aralık 2016 20:16:01
      Nintendo 2ds yokai watch almıştım ayın 20 sinde bugün hareketlenme var hayırlısı 28 inde kargoya verilecek 30 unda da teslim edilecek diyor herhalde hızlı kargoya falan çevirdiler. Dedikleri gibi olur umarım
      |
      |

• Teğmen
      220 Mesaj
      26 Aralık 2016 20:18:13
      quote:

quote:

Orijinalden alıntı: MB-DH

quote:

Seagate Expansion 2TB USB 3.0 Portable 2.5 inch External Hard Drive for PC, Xbox One & Xbox 360
      64€https://www.amazon.de/S...TEA1000400/dp/B00TKFEE5S

Merhaba ile beraber enparadan 203TL ye aldım. Sepette 54Euro idi. Gayet uygun tavsiye ederim

54 euro mu 203 tl mi ? sepette nasıl 54 euro geldi hocam ?

Sanırım enparayı eklerken kuru TL olarak girmişim EURO yerine ya da 64Euroya denk geldi. Tam anlamadım ucuza gelince de dikkat etmemişim

Bizde nere o sans

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
      |
      |

• Binbaşı
      1271 Mesaj
      26 Aralık 2016 20:18:16
      quote:

Orijinalden alıntı: BadBoy89

Faturalı bir şekilde satmadigina göre, evet suç.

arabanızı satarken de fatura kesmiyorsunuz bu da suç oluyor demek ki, ya da ikinci el ekran kartını bir yıl sonra satarsan ona da fatura kesmeniz gerekiyor... hocam faturayı belirli bir kesim keser.. kanunda fatura kimler tarafından kesilir ayrıntılı bir şekilde anlatılıyor.. öncelikle tüccar denilen kavram var.. tüccar bir malın satışını meslek haline getirmiş olmalıdır.. oda kaydı olmalıdır vs.. yani biri kalkıp eski paltosunu satarsa buna fatura kesemez.. eğer bir işi meslek haline getirmemişse yine tüccar ve dolayısıyla fatura kesme ehliyeti sahibi olmaz..
      yarın vergi dairesine gidip vergi mükellefi olmak istediğinizi söyleyin yada fatura bastırmaya gidin bakalım ne cevap alacaksınız..
      (NOT: ben amazondan ürün alıp satmıyorum..)

EVGA 1080ti FTW3 / İntel i7 6700k / Asus z270 a prime / AOC U3277PWQU /Gskill TridentZ 3200 (4*8)Memory/ Phanteks Eclipse P400 Midi Siyah/ Enermax ELC-LMR240-BS Liqmax /Logitech G502 Proteus/ SteelSeries QcK Gaming fare pad / Logitech Z333 multimedya hoparlör / Corsair Raptor Gaming Klavye k30 / Samsung 970 EVO M.2 NVMe 1 Tb / Seagate 4TB BarraCuda/EVGA SuperNOVA 750 G3

• Yarbay
      3884 Mesaj
      26 Aralık 2016 20:19:44
      quote:

Orijinalden alıntı: Mr.Loney

quote:

benimde iki kargom bekliyor gönderim için. neakdara aldınız mug'ı ?

63 tlye aldım hocam

• Yüzbaşı
      325 Mesaj
      26 Aralık 2016 20:20:34
      quote:

Orijinalden alıntı: RnQ_520

Çok kaliteli bir markadır. Ben 3 tane montunu aldım, softshell, 3ın1 ve jacket modelını. Softshellerın beden tablosu yazıyor zaten orada ölçülere bakarak alabilirsin ama ben normalde ne giyiyorsam onu aldım, S beden aldım tam oldu. Slim fıt gibi oldu ve hakikaten kaltesi mükemmel, tahmin ettiğimden daha kalteli çıktı ve ilk giydiğim gün çevremde kim varsa(bana montun rengi iyi değil alma diyenlerde dahil) hayran kaldı. Almış oldugum model şu;

35euro'ya aldım

[link=]https://www.amazon.de/gp/css/summary/edit.html/ref=dp_iou_view_this_order?ie=UTF8&orderID=305-9488052-2959520
      22 Aralıkta 20Euro'ya aldım bunu da çok uzun zaman bekledim ve indirime girince yapıştırdım bir tane daha gelmedi ama

hocam rengi çok hoş ama tr ye gönderilmiyor diyor

• Çavuş
      66 Mesaj
      26 Aralık 2016 20:23:24
      bu duyumları kamuda çalışan bir memur arkadaşımdan aylar öncesinde alıp, elimi hızlı tutup toplamıştım pc'mi. size konunun kısaca iç yüzünden bahsedeyim.

çıbanın başı; vestel ( zorlu grup )

ülkedeki ithal cep telefonlarının pahalılanması zaten bunların geçen sene hükümete yaptığı baskı -mı dersiniz yalakalık mı dersiniz- dan kaynaklanıyor. saçma sapan bir ek vergi talebinde bulunup, birim maliyeti yükseltip fiyatları insanların alım gücünü zorlayacak seviyelere çektirmişlerdi. kendileri bunu yaparken piyasaya bir sürü dandik vestel venüs sürüp satışlarını arttıracaklarını düşündüler. ya adamlar kaliteli ürün üretmedikleri gibi, üreten adamlarla rekabet edemeyeceklerini anladıklarından, 2017'nin global dünyasında böyle ilkel bir yöntemle ekonomiye ket vuruyorlar. bu konuda yapılacak şey belli; bu durumu çevrenizde;

1-serbest piyasa ekonomisine inanan,
      2-kazıklanmak istemeyen,
      3-verdiği parayla kaliteli hizmet alıp,
      4-"insan muamelesi" görmek isteyen herkese anlatacaksınız.

ve vestel'den değil bir ürün, kumanda bile almayacaksınız. çık adam gibi teknoloji üret, ar-ge yatırımı yap yarış destekleyelim yerli malı diye. ama böyle işi yokuşa sürersen cevabı bilinçli insanlardan alırsın.

• Yüzbaşı
      618 Mesaj
      26 Aralık 2016 20:24:03

Kendi sitesinden 75$ üstü kargo beleş. Türkiye'de tişörtleri 250 TL kendi sitesinde 50 TL &#128513;

|
      |
      yibo90 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Hızlı Cevap

Reklamlar
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Tablet sürümü
Mini Sürümü

BR4
1,187
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.