Şimdi Ara

TR'nin En Büyük Amazon Rehberi [EFSANE KONU] (9917. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
11 Misafir - 11 Masaüstü
5 sn
260.707
Cevap
2.701
Favori
13.892.163
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
634 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 99159916991799189919
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: xXHeLLXx

4 gündür bugün gönderiliyor ibaresi var ama sonuç yok iletişime geçmelimiyim yoksa akışınamı bırakayım

Benim 26sında bugün gönderiliyor ibaresi vardı. 27 sinde yola çıktı.
  • quote:

Orijinalden alıntı: pastdreamer

quote:

Orijinalden alıntı: travers

Beyler beyler skechers ayakkabıları ne çabuk unuttunuz. Yazıklar olsun sizlere :)
    https://www.amazon.de/d...yb872G58H?th=1&psc=1

Bi merhabayla çok fena olur.

Skechers unutulur mu yahu :) Hep aklımızda aslında ama bazen dile getirmiyoruz sadece.

Rengi çok cırtlak geldi hocam.

Hakkaten skechers paylaşımları da yapılabilirse çok seviniriz.

• unicornek kullanıcısına yanıt
    niye parasını aldılar ozmn bende bekliyorum hala kargolanmasını

21 aralıktan beri böyle

TR'nin En Büyük Amazon Rehberi [EFSANE KONU]

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi helll_599 -- 27 Aralık 2016; 17:6:3 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: MühendisMurat

quote:

Orijinalden alıntı: osiosborn

4 farklı siparişim zamanında kargoya verilmediği için gümrüğe takılacak. Amazon öder herhalde gümrük vergisini. Kendi kabahati sonuçta.

Vergi çıkmaz korkmayın.

ya yarın sabah yeni yasa yürürlüğe girerse
  • quote:

Orijinalden alıntı: xXHeLLXx

4 gündür bugün gönderiliyor ibaresi var ama sonuç yok iletişime geçmelimiyim yoksa akışınamı bırakayım

Aynı durum bende de var eğer dener ve sonuç alırsanız bana da yazın lütfen
  • MühendisMurat kullanıcısına yanıt
    Doğru diyo iletişime geçerseniz herşey karışır ramler için iletişime geçtim geçtiğime acayip pişmanım 11 aralıktan beri gelmesini bekliyorum geçmem iletişime falan
  • Geçen aylarda boş boş konuşup amazondan satın aldığı ürünleri türkiyede satmaya çalışan sivri zekalılar vardı ve üsteklik kendilerini savunuyorlardı böyle bir yanıt geldi bakalım şimdi neler olacak bazı kişileri net bir şekilde bildirdim zaten gümrüğün 30 euroya düşürülmeside böyle tipler yüzünden!

• Amazon.de ilk alisverisimi bu hafta yaptım daha önce Amazon.com dan yapıyordum neyse ürün kargoya verilmemisti ve ben ürünu iptal ettim aradım mail attım donus yaptılar tamamdir hallediyoruz diye bundan 2 gün sonra kargoya verilmis.Amazon.com ile Cat pat anlasiyorduk Amazon.de kendi dilimizde ama anlaşamıyoruz :)
  • Arkadaşlar merhaba, amazon.de üzerinden sipariş vermek üzereyim. 50 euro üzeri kargo bedava dediler geldik :) ancak checkout son sayfasına geldim ödeme yap kısmında halen sevkiyat paketleme masrafı 20 euro olarak kesecek gözüküyor. Neden böyle acaba, bitti mi bu olay ?
  • arkadaşlar vergiyi çok kafaya takıyorsunuz, büyük ihtimal resmi gazetede 1 ocaktan tarihten itibaren tüm siparişleri kapsayacaklar çünkü bu yasayı yapanlar düşünmüştür 1 ayda gelen ürünlerin olduklarını biliyorlardır yasayı çıkartanlar
    diğer şekilde olsaydı bakan açıkladığı gibi resmi gazeteden yayınlanırdı

bu kadar kötümsel olmayın 31 aralığa kadar alışveriş yapın sıkıntı olmaycaktır en kötü senaryo amazona iade yaparsınız ürünü vergi çıkınca ürün cazip gelmezse

aslında en iyisi susup beklemek ama bazıları çok kötümsel

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Patren -- 27 Aralık 2016; 17:14:42 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: helll_599

niye parasını aldılar ozmn bende bekliyorum hala kargolanmasını

21 aralıktan beri böyle

benim de 1 hafta kadar böyle bekledi. ürün Türkiye'ye giriş yapınca durum güncellendi. mail geldi ayrıca.

• TylerD. kullanıcısına yanıt
    evet 2.el olduğunu biliyorum bir kaç logo ilanı daha var fakat sitenin solundaki ship to turkey i tıkladığımda neredeyse aracıma ait aksesuar ürünlerinden hiç ilan kalmıyor amazon türkiye ye kargolama konularda baya bi sıkıntılı sanırım benim açımdan işe yaramaz bir siteymiş amazonun kendi satmadığı ürünlerin de çoğunda turkey e tıkladımmı lincoln ile ilgili almam gereken tüm parça ve ilanlar yok oluyor çok enteresan
  • ridvanselcuk R kullanıcısına yanıt
    1. sayfayı oku

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • WallacE McKarT W kullanıcısına yanıt
    Aynen hocam bende öyle düşünmüştüm daha çok bekleyecekmişiz gibi bir hava var ama hayırlısı.Bende yarın bir amazona yazarım ne olacak bu kargolar diye

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 2 ayakkabı arasında kaldım yorumlarınıza ihtiyacım var arkadaşlar
    ilki herkesin aldığı Columbia Herren North Plains Ii Wp Mid Trekking-& Wanderschuhe
    https://www.amazon.de/gp/product/B018511UEK/ref=oh_aui_detailpage_o00_s00?ie=UTF8&psc=1
    uzun bot ve waterproof fakat bilindiği üzere su geçirmez değil bir süre sonra geçirebiliyor. diğeri de Columbia Herren Ventrailia Ii Outdry,https://www.amazon.de/dp/B01G7DG73W/ref=wl_it_dp_o_pd_nS_ttl?_encoding=UTF8&colid=2RX31CEGKUNO9&coliid=I3M414WLP3DQSF&psc=1 ve bu yanlış bilmiyorsam su geçirmez. outdry dışı. fiyatlarında da sadece 13 € oynuyor.2. linkteki 13€ daha pahalı olacak. sizce ne yapmalıyım ? fikir beyan edecek var mı ?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• bilgilendirme için sağol hocam
  • skysoblue85 S kullanıcısına yanıt
    Hocam baktım da göremedim, sadece 50 euro üzeri ücretsiz olduğu yazıyor
  • Xbox One S 1TB Konsol - Gears of War 4 Bundle + 2 Kontrolcü: Herşey dahil 332 euro. Muhtemelen bir kısım gümrük vergisi iade olur, 46 euro gibi bir gümrük çıkması lazımken 97 olarak hesaplıyor sistem. Ona rağmen ülkemizden oldukça uygun. https://www.amazon.de/Xbox-One-1TB-Konsole-Controller/dp/B01M9GUL7K/

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Blizzard1905 -- 16 Şubat 2017; 16:33:17 >
  • bu tr gümrüğü oluyor değil mi? mail bu aşamada mı geliyor

• g900lerin dağıtalacağı depo almanya da degilmiş Türkiye'ye gönderim yapılamayabilirmiş.Ürünüm depolarında hazır paketlenmiş bir şekilde bekliyormuş kargo şirketine verilmesini fakat gelemeyebilir denildi.
  • 
Sayfa: önceki 99159916991799189919
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.