Şimdi Ara

TR'nin En Büyük Amazon Rehberi [EFSANE KONU] (9861. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
12 Misafir - 12 Masaüstü
5 sn
260.707
Cevap
2.701
Favori
13.892.177
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
634 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 98599860986198629863
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: glamours

12 Aralık'ta 1 ayakkabı 2 adet ürün almıştım ayakkabı geldi resimdeki ürünler gelmedi :(

Kargo durumu

ne yapmalıyım arkadaşlar bilgisi olan var mı?

Benim de durum böyle daha gelmedi.

• deepgreen1 D kullanıcısına yanıt
    Fiyat güzel fakat ürün yorumları pek iç açıcı değil
  • arkadaşlar 2 adet trust marka hoparlör aldım 1 adet alınca aldığım ürün kadar kargo çıkıyor bende 2 adet aldım bedava kargo oldu hayırlısı olsun bakalm.gelince birini satarım
  • selami023 kullanıcısına yanıt
    10euro luk bişey ekle septe ücretsiz olsun gönderim

• quote:

Orijinalden alıntı: Polis3373

ürünü tr kurundan almıştım euro çevirmek mümkünmüdür

ödeme alınmadıysa ve ürünün fiyatı değişmediyse. siparişi iptal edip ödeme kısmında kartın birimi euro yapıp işlemi tamamlayabilrsinz
  • EczDarkJackal kullanıcısına yanıt
    Biliyoruz bizde ps store da daha ucuz olduğunu Herkes sizin gibi store oyun almak istemeyebilir. Kutulu oyun tercih edende vardır
  • quote:

Orijinalden alıntı: FKILIC

quote:

ödeme alınmadıysa ve ürünün fiyatı değişmediyse. siparişi iptal edip ödeme kısmında kartın birimi euro yapıp işlemi tamamlayabilrsinz

hocam merhaba indirimini kullanmıştım iptal olurmu

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: glamours

12 Aralık'ta 1 ayakkabı 2 adet ürün almıştım ayakkabı geldi resimdeki ürünler gelmedi :(

Kargo durumu

ne yapmalıyım arkadaşlar bilgisi olan var mı?

23 aralıkta tatite girdiler eğer hareket olursa yarın güncellenir çünkü 27 si iş başı

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: FKILIC

quote:

hocam merhaba indirimini kullanmıştım iptal olurmu

ben iptal ettiğimde çeki tekrar kullanmıştım
  • the_ragon kullanıcısına yanıt
    Aslında temassız ateş ölçerlerin genel olarak özelliği bu, her zaman tam doğru ölçüm yapamıyorlar malesef...
  • quote:

Orijinalden alıntı: hgwxx/7

quote:

Orijinalden alıntı: xX.3B.Xx

quote:

Orijinalden alıntı: hgwxx/7

Arkadaşlar bu yeni çıkan gümrük kanunu hepsiburada yüzünden mi oldu acaba? Elimde onlara karşı çok ciddi bir koz var kullansak mı acaba?

Bizimle paylaş

hepsiburada da hala darbeci teröristin yazdığı kitaplar satılıyor. Buradan ceza yedirtebiliriz.

Hocam keşke öyle bir ceza yedirtebilsek ama hali hazırda terörist sempatizanların çıkardığı, onları öven ve yüceltmeye çalışan gazeteler, dergiler vb. tv kanalları bile var, onlar bile ceza almıyor ama hepsiburada'nın bu tarz kitaplar sattığını herkesin öğrenebilmesi için birtakım çalışmalar yapılabilir.

• Anker kulaklığı alıpda teslim alan oldumu?
  • türkiye gelsinde arabayla gidip alcam gümrükden
    sinir olduğum olay, bekleyin bekleyin şu tarihi bekleyin hızlı kargo vercez diyip normal kargo verilmesi
    zaten akşam almanca şikayet maili oluşturcam bide amazon.coma şikayet maaili atcam amerikadan gelse daha hızlı gelir

hızlı dediğin hızlı kargo 12 aralıkta vermişim cloud 2 nin siparişi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Patren -- 26 Aralık 2016; 11:29:47 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: mustyde

Arkadaşlar indirim kuponum boşa gitmesin diye şu iki ürünü aldım daha önce alan oldu mu ?

Philips HD4646/20 Kettle - https://www.amazon.de/gp/product/B0019QLTMW
    Jack Wolfskin Çanta - https://www.amazon.de/gp/product/B0023RV0LG

Ayrıca elimde bir indirim kuponu daha var onun icin 50-60 Euro aralığında fırsat ürünü veya ürünleri bilen varsa paylaşabilir mi?

Bunlardan herhangi birini almadım fakat çanta 10 numaraymış. Hayırlı olsun.

• quote:

Orijinalden alıntı: lycantrophic

quote:

Orijinalden alıntı: Manush38

Selam Arkadaşlar,
    İki ürün arasında kaldım sizce hangisini almalıyım.

https://www.amazon.de/dp/B000VX6XZC/ref=wl_it_dp_o_pd_nS_ttl?_encoding=UTF8&colid=216L4E7IEPGLD&coliid=I1ZKXUW2Z7K7PE&th=1&psc=1

https://www.amazon.de/dp/B00GUXH2IO/ref=wl_it_dp_o_pC_nS_ttl?_encoding=UTF8&colid=216L4E7IEPGLD&coliid=IQSVTCK3N68YW&th=1&psc=1

Timberland goretex özellikli su geçirmez diğeride su geçirmez diyor burada sanki geçiriyor diyende vardı? Siz hangisini tercih edersiniz?

Timberland olanın bir arkadaş resimlerini paylaşmıştı herkes çakma gibi bu ne böyle demişti. Buradaysa eğer nasıl olduğuna dair yorum yapar. Columbia konusunda da materyal farklı ama şu alttakini 44 euroya almıştım pek çok kişi gibi forumdaki. Rahat ayakkabı, karda kışta da su geçirmedi şimdiye kadar, memnunum. Yani bence Columbia.

https://www.amazon.de/gp/product/B018511WFC/ref=oh_aui_detailpage_o05_s00?ie=UTF8&psc=1

Timberland hiç ilanda gözüktüğü gibi değil bende katılıyorum, alacaksan siyahını alman daha iyi olabilir.

lycantrophic arkadaşın paylaştığıda içi-dışı sentetik, seninkinin içi sentetik dışı deri. İkiside su geçirmezlik konusunda iyidir, karar senin...

• patren kullanıcısına yanıt
    poyle gb ye takilmis gibi hocam. mail atip tc gonderdiniz mi kargo firmasina?

• Arkadaşlar merhaba amazonda PS4 prime fiyatı 239 euro. Ben prime üyesi değilim. Prime üyeliğini araştırdım yıllık belli miktarda para çekiyor. Ben sürekli amazonu kullanan birisi değilim. Ancak ps4 çok uygun fiyata burda. Bu ps4 ü prime üyesi olmadan alamıyor muyum? Yardımcı olursanız çok sevinirim. Teşekkürler
  • quote:

Orijinalden alıntı:vforfreedom

Günaydın

Jack Wolfskin MTN STORM TEXAPORE LOW M Erkek

43 numara sepette 50 euro 10 euro hoş geldin indirimi ile 40 euro
    https://www.amazon.de/dp/B00TL8UGN8//ref=as_li_ss_tl?ie=UTF8&linkCode=ll1&linkId=da62557f3f84f12a855efd5a397d36af

Bu ayakkabı için çok iyi fiyat

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi gsceyhun -- 26 Aralık 2016; 13:48:25 >
  • 
Sayfa: önceki 98599860986198629863
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.