Şimdi Ara

TR'nin En Büyük Amazon Rehberi [EFSANE KONU] (9855. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
11 Misafir (1 Mobil) - 10 Masaüstü1 Mobil
5 sn
260.706
Cevap
2.701
Favori
13.891.534
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
634 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 98539854985598569857
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Amazon'dan bilgisayar alan oldu mu? Var mıdır uygun bir şeyler?
  • Aksiyon kamerası arıyorum var mı duyan bilen?
  • edgawm kullanıcısına yanıt
    Evet Aldığım kamera Xiaomi Xiaoyi Night Vision. 30 dolara almıştım. Sanıyorum şu an Xiaomi bu modeli üretmiyor. Full Hd olan model var. O da 80-100 dolar aralığında. Linkteki kamera 360 derece dönmesiyle avantajlı bir model. Tek noktaya bakacaksahttp://www.banggood.com/Xiaomi-XiaoFang-1080P-110-F2_0-WiFi-IP-Camera-Night-Vision-8X-Zoom-p-1095214.html?rmmds=search model kamera yeni çıktı. Kullanışlı gözüküyor.
  • Bankayı arayın. Size naçizane tavsiyem bundan sonra ödemelerinizi Hediye Kartı alıp tamamlayın. Kredi kartlarındaki kur dalgalanmalarından da etkilenmezsiniz. Ayrıca direk hediye bakiyeniz hesabınıza tanımlanır ve siparişinizden sonra karttan parayı çekti mi çekmedimi diye düşünmekten de kurtulursunuz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mustyde -- 26 Aralık 2016; 1:08:50 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Xbox 360 Controller (suitable for Windows) black
    16.8€
    https://www.amazon.de/gp/product/B004JU0JSK

konu düzenlenmiyor.
  • mustyde kullanıcısına yanıt
    siparişi iptal ettim ama sadece 1 tanesi iptal oldu çekilen tuturdaki ürün sipariş için hazırlanıyorda kaldı oda iptal olurmu ?
  • z623 bizim prize uyar mı çevirici lazım mı? Vede voltajı uyarmı
  • quote:

Orijinalden alıntı: furkanxtr

z623 bizim prize uyar mı çevirici lazım mı? Vede voltajı uyarmı

Sıkıntı yok, bize gelen ürünlerde zaten AVRUPA üzerinden geliyor, TR için özel üretilmiyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Lethanol

siparişi iptal ettim ama sadece 1 tanesi iptal oldu çekilen tuturdaki ürün sipariş için hazırlanıyorda kaldı oda iptal olurmu ?

Hocam keşke hemen iptal etmek yerine önce bankayı daha sonrada Amazonla konuşsaydınız ödeme yönteminizi güncelleme demesine rağmen Amazon 2-3 gün daha çekme talebinde bulunur olmadı iptal ederdi aceleci davranmışsınız.

• Arkadaşlar babama bir kaban almak istiyorum ama 30-40 euro'luk birşeyönerebilir misiniz? Denk gelen varsa?
  • https://www.amazon.de/dp/B01CZX6U5I/ref=wl_it_dp_o_pC_S_ttl?_encoding=UTF8&colid=VD8078TSW4IF&coliid=I24KO07WQLH23R&psc=1

dayanamıyorum kasayı alıyorum artık.beynim sulandı

TR fiyatına göre 400 lira kar.

tek derdim yeni vergi sistemi yüzünden başımın ağrıması.

ekleme: ilk sayfayı fazlasıyla okuyan birisiyim :) başka bir olayı anlatmak istemiştim.sakin

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Teken -- 26 Aralık 2016; 1:35:52 >

• Teken kullanıcısına yanıt
    bu kasa zaten vergi üstü, vergisini zaten veriyorsun ne gibi başın ağrıyabilirki
  • quote:

Orijinalden alıntı: picasso2

bu kasa zaten vergi üstü, vergisini zaten veriyorsun ne gibi başın ağrıyabilirki

Maalesef bu olay, kafaların karıştığını gösteriyor ilk sayfayı okumalıyız.
  • quote:

Orijinalden alıntı: safahat01

quote:

Orijinalden alıntı: 2PÁC

quote:

Orijinalden alıntı: Dağılın

Z623 alanlar ödeme şu şekilde mi geldi?

Sipariş Özeti
    Ürünler : EUR 82,35
    Posta ve Paketleme Ücreti: EUR 0,00
    Toplam: EUR 103,69
    Uygulanan Promosyon: -EUR 10,00
    İthalat Ücreti Depozitosu EUR 21,34
    Sipariş Toplamı: EUR 93,69

Aynen böyle bende de. 72 euro diyor ama gümrük ücreti uyguluyor. Galiba amazon 30 euro üstü ürünlere vergi uygulamaya başlamış.??

Promosyon indirimi vergiyi düşürmez hocam. Yani ürünün asıl fiyatına dikkat edilir vergi için. Dolayısıyla sizin ürün için normal prosedür işlemiş.

Teşekkürler hocam bilgi için anladım olayı şimdi.

• picasso2 P kullanıcısına yanıt
    onu biliyorum.. demek istediğim gümrük ekiplerinin problem cıkarması vs.. problem olmaz gibime geliyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: S.M.M.M,

kargo bedava kampanyası ve 10 Euro merhaba kodu ile cazip fiyatlı ürünler yakalanabiliyor.
    Misal 48 Euro ya Columbia softshell mont 36 Euroya North face rüzgarlık birde bot almıştım. 48 Euro olan ürün şuan 80 Euro tekrar düşerse yine alacağım.

Columbia ürün linkini atabilir misiniz Cascade Ridge II Softshell miydi düşerse tekrar bende alayım.

• quote:

Orijinalden alıntı: Teken

https://www.amazon.de/dp/B01CZX6U5I/ref=wl_it_dp_o_pC_S_ttl?_encoding=UTF8&colid=VD8078TSW4IF&coliid=I24KO07WQLH23R&psc=1

dayanamıyorum kasayı alıyorum artık.beynim sulandı

TR fiyatına göre 400 lira kar.

tek derdim yeni vergi sistemi yüzünden başımın ağrıması.

ekleme: ilk sayfayı fazlasıyla okuyan birisiyim :) başka bir olayı anlatmak istemiştim.sakin

Bence direk alın en kötu Amazonla konuşursunuz bir kereye mahsus kendileri öderler(Bu önerime %70 öderler diyebilirim). Ayrıca gümrük memurlarının resmi gazete de yayınlanma tarihiyle sipariş tarihine bakmaları vs. önemli bir rol alabilir. Bana kalırsa ilk 1-2 ay yasa eski haline dönmezse(umarım döner) memurların o anki ruh hallerine göre karar vereceklerini düşünüyorum.

Hocam sizin kargo zaten 75 Euro üzeriymiş, hiçbir sıkıntı olmaz 75 Euro ve altı içinse işleyişin yazdığım şekilde olacağını düşünüyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mustyde -- 26 Aralık 2016; 1:44:45 >

• Teken kullanıcısına yanıt
    hayır birşey olmaz , kasa fiyatları konusunda takip yapmadım hangi kasa iyidir vs araştırmam yok , fiyatı senin için uygunda siparişi yapıştır gitsin zaten vergi üstü olduğu için hiçbir sorun olmaz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi picasso2 -- 26 Aralık 2016; 1:38:41 >
  • 
Sayfa: önceki 98539854985598569857
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.