Şimdi Ara

TR'nin En Büyük Amazon Rehberi [EFSANE KONU] (9854. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
9 Misafir - 9 Masaüstü
5 sn
260.707
Cevap
2.701
Favori
13.891.981
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
634 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 98529853985498559856
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar bi ara herkes bi bebek arabası paylaşıyordu. Bir bebek arabası tavsiye edebilirmisiniz.
  • weros W kullanıcısına yanıt
    Eyvallah hocam ben dün almıştım 2 tane iptal edip tekrar aldım tanesi 11,8 euroya geldi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: hamidasim

quote:

Orijinalden alıntı: Mr.Loney

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Dağılın

hoparlorden anlayan biri şu ürüne bakabilir mi? 65 euro'ya geliyor.

https://www.amazon.de/EDIFIER-Studio-R1280T-Lautsprechersystem-Watt/dp/B00GBN50SC/ref=zg_bs_3121691_11?_encoding=UTF8&psc=1&refRID=C89MEFX9ZBH8CNA7F64K

Önceki yıllarda bir iki efsane model çıkartmış olmasına rağmen yeni ürünleri ile vasat sayılabilecek bir markadır Edifier.

hocam peki bunun gibi önerebileceğiniz bi hif var mıdır ?

bu sistem hi-fi değil ki bunun gibi hi-fi sistem önereyim. HI-FI sınıfı tamamen ayrı bir kategoridir. Bu hoparlör setine olsa olsa multimedia denilebilir.

ama hi-fi kategorisine giren kendinden amfili bir kaç model önerebilirim.

Audioengine A5
    Audioengine A2+
    M-audio BX5 (stüdyo monitörü)
    Mackie CR Series
    vs

Amacınız hi-fi kategorisinde cihazlar satın almak ise kendinden amfili sistemlerden ziyade, amfi ve hoparlörü ayrı ayrı ve uyumlu seçebileceğiniz sistemleri tavsiye ederim. Bütçenizi bilmiyorum ancak 50-60€ seviyesinde alabileceğiniz bir hi-fi sistemi bulunmuyor. Ayrıca stüdyo monitörlerinin kategorisi de tamamen ayrıdır ve stüdyo kayıtlarının olabildiğince flat dinlenmesine olanak tanıyacak şekilde dizayn edilmişlerdir. Sonuçta hi-fi kelimesini mesajınızdan çıkartırsak edifier o fiyata iyi bir seçenek gibi duruyor zaten bu fiyata buna benzer bir sistem almanız da çok güç.

https://www.amazon.de/gp/product/B00TY8CZVQ/ref=s9_dcacsd_dcoop_bw_c_x_2_w

bunu al bütçe var ise vergi iadeside olabilir, yoksa gönül rahatlığı ile al diğerini. şöyle bir somut bilgi ekleyeyim.

TR'nin En Büyük Amazon Rehberi [EFSANE KONU]

logitech z623 ve bazı dengi hoplar.

buda edifier.
    TR'nin En Büyük Amazon Rehberi [EFSANE KONU]

frekans teslerine bakarsak edifier'in diğer markalardan ne kadar önce olduğunu anlarsınız. çizgi ne kadar düz ise hoparlör o kadar doğru ses verir. logitech ve çoğu marka tweeter sürücüsüz hop yapar, buda bazı frekansları doğru şekilde verememesine çoğu seslerin sönmesine yol açıyor. ben bayağı bir araştırma makale okumuştum güvenebilirsin kesinlikle edifier al..

• quote:

Orijinalden alıntı: Stoyki Muzhik

Omni-heat Columbia mont bakanlar için fena olmayan bir fırsat. Vergi altına düştü, çok aranan S beden kargoyla birlikte sepette 89 Dolar ve Türkiye'ye gönderimi var... (satıcı Amazon değil)

https://www.amazon.com/...sc=1&smid=A3DJHCI907R70M

Ürün sayfasında Türkiye'ye gönderiliyor yazsa da gönderilmiyor. Deneyip görebilirsiniz. Model çok güzelmiş ama onu söylemeden geçmeyeyim.

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Mr.Loney

quote:

quote:

hoparlorden anlayan biri şu ürüne bakabilir mi? 65 euro'ya geliyor.

https://www.amazon.de/EDIFIER-Studio-R1280T-Lautsprechersystem-Watt/dp/B00GBN50SC/ref=zg_bs_3121691_11?_encoding=UTF8&psc=1&refRID=C89MEFX9ZBH8CNA7F64K

Önceki yıllarda bir iki efsane model çıkartmış olmasına rağmen yeni ürünleri ile vasat sayılabilecek bir markadır Edifier.

hocam peki bunun gibi önerebileceğiniz bi hif var mıdır ?

bu sistem hi-fi değil ki bunun gibi hi-fi sistem önereyim. HI-FI sınıfı tamamen ayrı bir kategoridir. Bu hoparlör setine olsa olsa multimedia denilebilir.

ama hi-fi kategorisine giren kendinden amfili bir kaç model önerebilirim.

Audioengine A5
    Audioengine A2+
    M-audio BX5 (stüdyo monitörü)
    Mackie CR Series
    vs

Amacınız hi-fi kategorisinde cihazlar satın almak ise kendinden amfili sistemlerden ziyade, amfi ve hoparlörü ayrı ayrı ve uyumlu seçebileceğiniz sistemleri tavsiye ederim. Bütçenizi bilmiyorum ancak 50-60€ seviyesinde alabileceğiniz bir hi-fi sistemi bulunmuyor. Ayrıca stüdyo monitörlerinin kategorisi de tamamen ayrıdır ve stüdyo kayıtlarının olabildiğince flat dinlenmesine olanak tanıyacak şekilde dizayn edilmişlerdir. Sonuçta hi-fi kelimesini mesajınızdan çıkartırsak edifier o fiyata iyi bir seçenek gibi duruyor zaten bu fiyata buna benzer bir sistem almanız da çok güç.

Sizin verdiğiniz örneklerde hi-fi değil Belki A5 girer ucundan ama diğerleri standart giriş seviyesi monitörlerdir , Hi-fi kelimesinin karşılığını anca Adam Audio , Genelec gibi markalar yürütür , ancak bunlar da ev için ve müzik dinleme amaçlı değildirler , bunların karakterleri serttir çok aşırı detay verdikleri için doğallıktan uzaktırlar , stüdyoda yapılan kayıtları dinlerken ufak hataları yakalamak içindir asıl kullanım amaçları

• Arkadaşlar indirim kuponum boşa gitmesin diye şu iki ürünü aldım daha önce alan oldu mu ?

Philips HD4646/20 Kettle -https://www.amazon.de/gp/product/B0019QLTMW
    Jack Wolfskin Çanta -https://www.amazon.de/gp/product/B0023RV0LG

Ayrıca elimde bir indirim kuponu daha var onun icin 50-60 Euro aralığında fırsat ürünü veya ürünleri bilen varsa paylaşabilir mi?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mustyde -- 26 Aralık 2016; 0:43:52 >

• Arkadaşlar bu yeni çıkan gümrük kanunu hepsiburada yüzünden mi oldu acaba? Elimde onlara karşı çok ciddi bir koz var kullansak mı acaba?
  • mustyde kullanıcısına yanıt
    İki indirim kuponu nasıl oldu

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: hgwxx/7

Arkadaşlar bu yeni çıkan gümrük kanunu hepsiburada yüzünden mi oldu acaba? Elimde onlara karşı çok ciddi bir koz var kullansak mı acaba?

Bizimle paylaş
  • quote:

Orijinalden alıntı: ulex

hocam sizin yüzünüzden 730 tl masrafa girdik. İndirime giren farklı bir modeli keşfettik. Burada 2500 tl . Teşekkürler
    https://www.amazon.de/WMF-Innenskalierung-Abgie%C3%9Ffunktionen-induktionsgeeignet-sp%C3%BClmaschinengeeignet/dp/B0015ZGC60/ref=lp_3311501_1_3?s=kitchen&ie=UTF8&qid=1482695194&sr=1-3&th=1

Hayirli ugurlu olsun hocam rica ederim &#128522;

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: the_ragon

Linkini verdiğiniz ürün wmf değil silit marka

Edit: Wmf'nin linkini bir sonraki mesajda vermişsiniz

hocam bildirdiginiz icin tesekkur ederim. karisiklik olmuş

• quote:

Orijinalden alıntı: 2PÁC

quote:

Z623 alanlar ödeme şu şekilde mi geldi?

Sipariş Özeti
    Ürünler : EUR 82,35
    Posta ve Paketleme Ücreti: EUR 0,00
    Toplam: EUR 103,69
    Uygulanan Promosyon: -EUR 10,00
    İthalat Ücreti Depozitosu EUR 21,34
    Sipariş Toplamı: EUR 93,69

Aynen böyle bende de. 72 euro diyor ama gümrük ücreti uyguluyor. Galiba amazon 30 euro üstü ürünlere vergi uygulamaya başlamış.??

Promosyon indirimi vergiyi düşürmez hocam. Yani ürünün asıl fiyatına dikkat edilir vergi için. Dolayısıyla sizin ürün için normal prosedür işlemiş.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• 90 dolarlik alisverisimdeki 1 urunu amazon iptal edip o sekilde kargolamis.Siparis verdigim gun 90 dolar cekilmisti. 1 urunun Iptal edildigine dair de mail atmis. Iptal edildikten sonra siparis 72 dolar olarak gozukuyor amazona sordugum da sanki ben bilmiyormusum gibi ucreti cekmeden kargo yapmayiz bi hata yok banka ile gorusun diyor bankada ucret cekilmis gozukuyor diyor aradaki farki ben simdi nasil geri alicam yada gift bakiye olarak hesabıma yukletemezmiyim EnPara
  • quote:

Orijinalden alıntı: Deleted User

[Deleted from big topics]

Doğru Diğeri de MERHABA indirimi

• quote:

Orijinalden alıntı: doruktr

90 dolarlik alisverisimdeki 1 urunu amazon iptal edip o sekilde kargolamis.Siparis verdigim gun 90 dolar cekilmisti. 1 urunun Iptal edildigine dair de mail atmis. Iptal edildikten sonra siparis 72 dolar olarak gozukuyor amazona sordugum da sanki ben bilmiyormusum gibi ucreti cekmeden kargo yapmayiz bi hata yok banka ile gorusun diyor bankada ucret cekilmis gozukuyor diyor aradaki farki ben simdi nasil geri alicam yada gift bakiye olarak hesabıma yukletemezmiyim EnPara

Hocam öncelikle geçmiş olsun birçok defa söylendi bir defa daha söyleyeyim ödemelerinizi Hediye Kartı kullanarak tamamlayın hic bir sorun çıkmayacaktır. Ödeme sorunu yaşama imkânınız sıfıra iner.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mustyde -- 26 Aralık 2016; 0:59:04 >
  • az önce ki siparşimden hemen sonra kartımdan para çektiler1 dakika sonra ödeme aracını güncelleyin diye uyarı verdi ne yapmam gerekiyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: xX.3B.Xx

quote:

Orijinalden alıntı: hgwxx/7

Arkadaşlar bu yeni çıkan gümrük kanunu hepsiburada yüzünden mi oldu acaba? Elimde onlara karşı çok ciddi bir koz var kullansak mı acaba?

Bizimle paylaş

hepsiburada da hala darbeci teröristin yazdığı kitaplar satılıyor. Buradan ceza yedirtebiliriz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hgwxx/7 -- 26 Aralık 2016; 1:3:41 >
  • Almanya amazon cok yavas kargo konusunda yahu z533 de boyle gec vermislerdi g900 de oyle olcak gibi
  • Bütün kartlarla denedim ama yinede ödememi kabul etmedi. Daha önce steamden birçok kere alışveriş yaptım ama amazonda ödemede sıkıntı çıkıyor. Hediye kart veya ininal kart falan mı alsam önerisi olan var mı?
  • 
Sayfa: önceki 98529853985498559856
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.