Şimdi Ara

TR'nin En Büyük Amazon Rehberi [EFSANE KONU] (972. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
14 Misafir - 14 Masaüstü
5 sn
260.707
Cevap
2.701
Favori
13.892.038
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
634 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 970971972973974
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: car_26

quote:

Orijinalden alıntı: LadyAmerica

quote:

Orijinalden alıntı: car_26

quote:

Orijinalden alıntı: Aerosol 34

Arkadaşlar G430 fiyatı 150 tlmi yoksa banamı öyle geliyor

http://www.amazon.com/gp/product/B00CQ35C1Q?keywords=logitech%20g430&m=ATVPDKIKX0DER&qid=1446586588&ref_=nav_ya_signin&refinements=p_n_shipping_option-bin%3A3242350011%2Cp_6%3AATVPDKIKX0DER%2Cp_n_condition-type%3A2224371011&s=electronics&sr=1-1

ulan fiyata bak.

şu cihaz filmlerde de iyi olsa al ömürlük kullan

Filmlerde de iyi olsa derken ? Birdehttp://www.amazon.com/Logitech-Wireless-Gaming-Headset-Surround/dp/B003VANOFY/ref=sr_1_1?s=electronics&ie=UTF8&qid=1446583918&sr=1-1&keywords=logitech+g930

g930 fiyatına baktım bizim burda 800 lerde geziyor fiyat , 230 liraya satılıyor. Acaba performansı nasıl g430'a nazaran

Oyun kulaklığı sadece. film ve müziklerde falan normal kulaklıktan farkı yok
    g930 bunun aynısının kablosuz hali, fiyatıda normal 200-250 arasında satılıyor 1 yıldır. türkiyede 600 lira

steelseries siberia v2 bakın bunun yerine ya da razer kraken 7.1

G430, G930 un aynısı değil, muhtemelen G35 ile karıştırıyorsun.

• quote:

Orijinalden alıntı: VyS1994

Amazondan alip memnun kaldığınız bi Tablet tavsiyesi olan var mi ?

nexus 7
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ansroad

Arkadaslar bu kulaklıklar nıye bu kadar pahlı? Yani hepsi çok mu profesyonel? %50 indiirimlisi 50-90 dolar

90 dolardan 20 dolara ınmıs :http://www.amazon.com/Etekcity-Scroll-Gaming-Headset-H5GX/dp/B012EQG6ZK/ref=sr_1_4?s=videogames&ie=UTF8&qid=1446612668&sr=1-4&refinements=p_8%3A598371011

işe yarar mı

edit : 180 den 45e dusmus sades :http://www.amazon.com/A8-Headphones-Microphone-Vibration-Canceling/dp/B00SLBG9PK/ref=sr_1_12?s=videogames&ie=UTF8&qid=1446612668&sr=1-12&refinements=p_8%3A598371011

edit 3 : ogrencı olarak ucretsız premier uyelık almak istiyorum. tek gerek edu.tr mail adresi degil mi? Bunun haricinde ucret odemıyoruz 6 ay?

Bunlar çakma çin malı uyduruk kulaklıklar. İndirim varmış gibi göstermek için fiyatı 59354908504$ yazıp sonra 15$'a çekiyorlar.

• quote:

Orijinalden alıntı: FasTBoY

Adres bilgilerini girerken ID kısmına TC Kimlik numaranızı girdiyseniz sormaz zaten.

İşte ben hiçbir yere öyle bir bilgi vermedim ve sormadılar onu anlatmaya çalışıyorum :)
  • sudo S kullanıcısına yanıt
    Sadece Amerikada yaşayanlara özel bir durum

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar naçizane bir önerim var mümkünse eğer blackfriday indirimlerinde yakaladığımız ürünleri ayrı bir konu altında ve altında çok fazla muhabbet olmasa ihtiyacı olan herkes görebilse nasıl olur.
  • talhagezer kullanıcısına yanıt
    Ne için kullancaksın ki bu bilgisayarı 8Gb ram i3 işlemci üzerine gtx960 ekran kartı bence üzerine biraz daha çalış. Ram en azından 2x8Gb olsun.
  • quote:

Orijinalden alıntı: NegRaSombRa

Ne için kullancaksın ki bu bilgisayarı 8Gb ram i3 işlemci üzerine gtx960 ekran kartı bence üzerine biraz daha çalış. Ram en azından 2x8Gb olsun.

kardesim ps4 alalim diye basimin etini yedi. hafta sonu arkadaslariyla kafeye gidip fifa16 takiliyor, bizim burda kafeler pis guvenmiyorum acikcasi. bende gitmesini istemiyorum oyle yerlere. ps4 alacagimiza eve yeni kasa alalim diye karar aldik. evdeki pc 10 senelik :) 8800gt var yani dusunun. bende swbf alip oynayabilirim. aslinda gtx750 ti alacaktim ama 150 lira fark vermeye deger dedim gtx960 icin.

• quote:

Orijinalden alıntı: talhagezer

Ustune amazondan evga gtx960 4gb ve samsung evo 250gb ssd (+uygun birde monitor) patlatsam demeyib keyfime, gelsin indirimler! :)

Bu arada sorayim bu kasanin guc kaynagi yeter degil mi? nasil olmus sistem? darbogaza dusmez degil mi?
    ^.^

Kasa olarak

http://www.amazon.com/Corsair-Carbide-SPEC-02-Gaming-CC-9011051-WW/dp/B00I0MKMG2/ref=sr_1_4?s=electronics&ie=UTF8&qid=1446624592&sr=1-4&keywords=haf+912

Psu

http://www.amazon.com/EVGA-BRONZE-Continuous-Warranty-100-B1-0600-KR/dp/B00EON40CS/ref=sr_1_2?s=pc&ie=UTF8&qid=1446621135&sr=1-2&keywords=600w+power+supply

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: --STALKER--

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Gencbeyiin

Merhaba Televizyon monitör alınır mı amazon'dan , link alabilir miyim, gümrükten geçer mi

gecmez. ımkansız hocam.

Neden geçmesin dostum,yasaklı ürünler arasında mı?vergisini veririsin bal gibide gelir.tabi her tv her monitör tr gönderimi olmayabilir o ayrı

hocam yanı vergısını ısterler oyle gecmez. gumrukte kalır gıder vergısını verırsın.

Amazon limiti gecen urunlerin vergisini pesin aliyor. Satin alirken ek olarak vergiyi de oduyorsun. Amazon gumrukte senin adina vergiyi oduyor. Yasaklı urun haric herseyi alabilirsiniz.

• quote:

Orijinalden alıntı: talhagezer

quote:

Orijinalden alıntı: NegRaSombRa

kardesim ps4 alalim diye basimin etini yedi. hafta sonu arkadaslariyla kafeye gidip fifa16 takiliyor, bizim burda kafeler pis guvenmiyorum acikcasi. bende gitmesini istemiyorum oyle yerlere. ps4 alacagimiza eve yeni kasa alalim diye karar aldik. evdeki pc 10 senelik :) 8800gt var yani dusunun. bende swbf alip oynayabilirim. aslinda gtx750 ti alacaktim ama 150 lira fark vermeye deger dedim gtx960 icin.

Oyun oynamak içinse hiç bu bilgisayar toplama işine gitme derim. Temiz ps4 al keyfine bak. Oyunlar pahalı dersen psn den kardeşlik yapabilirsin.

• Banada pc topluyabilecek olan varmi ?

• FasTBoY kullanıcısına yanıt
    Çok çok teşekkür ederim, kendi sitesine bakmamıştım

Akşama alacağım Paypal'ım yok (yani varda aktif kullanmıyorum) ancak sanal kart kullansam bir sıkıntı olmaz heralde değil mi?
  • Black friday kargo ücretsiz olur mu

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Günaydın herkese

Amazon 50 dolara 10 dolar gift kampanyası devam ediyormu?

• Arkadaşlar mobildeyim, ilk mesajı kısmen okuyabildim, biri yardımcı olursa sevinirim.

130$ - 150$ Arasında Bebek Taşıma için satılan kangurulardan alsam, gelir mi acaba?

• quote:

Orijinalden alıntı: cakal41234

Razer Hammerhead Tr ye yollanıyor 39 dolar

http://www.amazon.com/dp/B00E1U9FQA/ref=wl_it_dp_o_pC_nS_ttl?_encoding=UTF8&colid=2HQYDOQLTXP32&coliid=IDP2LZ80N94YL&psc=1

Yalnız bu mikrofonsuz ve ses ama kapama butonu olmayan versiyonu. Mic ve vol up/down isterseniz "PRO" olanına bakınız.

• quote:

Orijinalden alıntı: cakal41234

Razer Hammerhead Tr ye yollanıyor 39 dolar

http://www.amazon.com/dp/B00E1U9FQA/ref=wl_it_dp_o_pC_nS_ttl?_encoding=UTF8&colid=2HQYDOQLTXP32&coliid=IDP2LZ80N94YL&psc=1

Sonunda Amazon yapmış indirimi, dün 50 dolardı. Alacağım büyük ihtimalle.

Edit: Pro olan değil bu

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi UstaUser -- 4 Kasım 2015; 10:39:21 >

• XaViEsTa kullanıcısına yanıt
    Evet ancak hesabınızın uygun olup olmadığını kontrol etmeniz lazım.

• 
Sayfa: önceki 970971972973974
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.