Şimdi Ara

TR'nin En Büyük Amazon Rehberi [EFSANE KONU] (966. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: cagatyercan Daha Az
1 Kayıtlı Üye ve 7 Misafir - 8 Masaüstü
5 sn
260.706
Cevap
2.701
Favori
13.891.642
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
634 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 964965966967968
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Evet hocam geliyor kart no falan yazarak olan paypal nakitte ama bende onu kullanıyorum

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: UstaUser

Sadece kredi kartı ile ödeme yapabilirsiniz.

sadece kredi kartı değil, enpara banka kartı da geçiyor. lakin elimdeki kartlardan sadece enpara geçti. bunun gibi bi kaç tane daha geçiyor olabilir.
  • Cuma akşamı sipariş ettiğim Uni Kuru Toga Roulette , elime ulaştı .
    TR'nin En Büyük Amazon Rehberi [EFSANE KONU]

İlk izlenimler çok güzel . Eli rahatsız etmiyor ve gerçekten söylendiği gibi mekanizması güzel işliyor . Uzun vadede sıkıntı cikarmazsa 10/10

• quote:

Orijinalden alıntı: formtraining34

Bende de paypal nakit kart var. Geçiyor mu ? Oluyorsa mükemmel olur da . :D

geçiyor
    ama yüzde 5 falan fazla ödüyorsunuz kredi kartı kullananlara göre
    ininaldaki gibi

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Candice Swanepoel

Cuma akşamı sipariş ettiğim Uni Kuru Toga Roulette , elime ulaştı .

İlk izlenimler çok güzel . Eli rahatsız etmiyor ve gerçekten söylendiği gibi mekanizması güzel işliyor . Uzun vadede sıkıntı cikarmazsa 10/10

Pentel grahpgear 1000 le bunun arasinda bir secim yapsan hangisini alirsin

Test cozmek yazi yazmak falan icin basit seyler icin yani

• talhagezer kullanıcısına yanıt
    benim tavsiyem 380 bu gtx960 vardı 4gb 169 a mı ne verildi o iyiydi bende denk getiremedim suan xfx var oda fena degil ama sapphire bekliyorum bf olursa 180 civarı alacagım
    aman aman fark yok tabi 370le 380 arası ama son hanelere bakılır baya farklıdır 70-80-90 diye 4gb 256 bit kart dx 12 5700/950 oldukca iyi yani burda ses cıkarmasın ort 80 derece goruyor fps 8350- 8330 gibi islemciyle ucusa gecer
    yeni sistem yapacaksanız 850evo ssd oneriyorum ssd cok fark ettiriyor 2 senedir kullandıgım transcend bile cok iyi perf veriyor
  • alimmm78 kullanıcısına yanıt
    Razer'in 60 dolarlık mouse'yi alacağım. Yaklaşık 170 tl ye geliyor. 40 tl kargo.210 tl . Yüzde 5 dahil toplam 220 Tl mi ödeyeceğim ?

http://www.amazon.com/Razer-DeathAdder-Chroma-Multi-Color-Ergonomic/dp/B00MYTSDU4/ref=sr_1_1?s=videogames&srs=2530293011&ie=UTF8&qid=1445940007&sr=1-1
  • Kulaklık sıcak değil kusura bakmayın teknosada 37 tl 15 gün bekleyeceğine ordan alır insan bu kurla az parayla ucuz bir şey getirtmek zor

• @tonbalıklı

Pentel graphgear 1000 kullanmadım ama o biraz daha ağır sanırım metal olduğundan dolayı. Ben ağır kalemleri kullanamıyorum fazla o yüzden bunu seçtim . Yazı içinse bu kalem daha mantıklı olur bence.

• Aynen ben aldım metal olduğu için biraz ağır ama kalite.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar bilgisayar toplamamda yardim edebilecek bir arkadaş pm atabilirmi zahmet olmasa bf ile ilgili aynı zamanda

• Ben bu ramden satın almak istiyorum ama garanti olayı vs nasıl oluyor? ilk defa amazondan alışveriş yapacağım da
    http://www.amazon.com/Kingston-HyperX-1600MHz-HX316LS9IBK2-16/dp/B00KQCOTCM?th=1&psc=1

• @MühendisMurat

Doğrudur . Yorumlar hep olumluydu ikisi arasında kaldim ben de . Bakalım ilerde onu da alırız belki

• quote:

Orijinalden alıntı: HomeScreen

quote:

Orijinalden alıntı: TaKo

quote:

Orijinalden alıntı: Bozkırın Tezenesi

Dualshock4 50 dolar a satılıyor fiyatı iyi mi sizce?,black friday da indirime girer mi.

Geçen sene 29.99 $'a kadar düşmüştü. Ben 39.99 $'a mavi olanını almıştım, nedense kargo ücreti de almamışlar benden. Şimdi kontrol ettim :) Özellikle 2 sene önce PS4 için dijital oyunlarda çok deli indirimler olmuştu, BF4 daha yeni çıkmıştı ve 59.99$'lık oyun 24.99 $'a kadar düşmüştü... Geçen sene olmadı ama bu sene gene olur belki, yani cüzdanı kredi kartı hazırlayın Black Friday'i bekleyin derim :)

Bende Dualshock 4 almayi dusunuyorumda bu indirimler ne zaman olacak acaba ? PS Camerada bu fiyatlara düşer mi ?

Black Friday dediğimiz Kasım 27'si gibi veya o haftası hocam.. Tam olarak net tarihi bilmiyorum. Ama siz Amazon.com'u her gün inceleyin derim, nolur nolmaz :) Bu arada evet geçen sene yanlış hatırlamıyorsam PS Camera'ya da indirim gelmişti.

• Bende bu power ı aldım bakalım nasıl çıkacak. Tr de en ucuz 850 80+ bronz 450+ tl

http://www.amazon.com/gp/product/B00I3J7S50?psc=1&redirect=true&ref_=oh_aui_detailpage_o00_s00
  • quote:

Orijinalden alıntı: Arda1043

ram sipariş etmiştim ama paypal kartıma baktım para çekilmemiş sipariş verilmemiş mi

Aybi durum bende var karttan cekmemisler

• 35 dolar vergi artı kargo ucreti cikti beyler. 89dolarlik urun. Bu ucret iade edilmez degilmi

• FearFromHe F kullanıcısına yanıt
    Paypal nakit kart mı ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Sarısin

Kulaklık sıcak değil kusura bakmayın teknosada 37 tl 15 gün bekleyeceğine ordan alır insan bu kurla az parayla ucuz bir şey getirtmek zor

Teknosadaki kulaklığa mobilden bakınca stok yok gozukuyor bende.

• Elky kullanıcısına yanıt
    fiyat fena değil hocam ama kalitesi nasıl işte bende sizin gibi atari salonlarında çok oyun oynadım zamanında
  • 
Sayfa: önceki 964965966967968
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.