Şimdi Ara

TR'nin En Büyük Amazon Rehberi [EFSANE KONU] (9435. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: cagatyercan Daha Az
1 Kayıtlı Üye ve 13 Misafir - 14 Masaüstü
5 sn
260.707
Cevap
2.701
Favori
13.892.047
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
634 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 94339434943594369437
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Gönderdiğiniz 3 üründen 2'si TR'ye gönderilmiyor. Bakmadan göndermeyin linkleri lütfen.
  • Columbia Bugaboo Interchange Mont

Merhaba indirimi ile herşey dahil 96 euro, Türkiye fiyatı 1050 tl

https://www.amazon.de/gp/product/B00GT4Q1B8/ref=ox_sc_act_title_1?ie=UTF8&psc=1&smid=A3JWKAKR8XB7XF
  • PC Power & Cooling ZX Series 1250 Watt (1250W) 80+ Gold Fully-Modular Active PFC Performance Grade ATX PC Power Supply 5 Year Warranty OCZ-ZX1250W

https://www.amazon.com/dp/B004NMJ9ZI/ref=gbdp_vlo_b0af6f4b_B004NMJ9ZI?_encoding=UTF8&smid=ATVPDKIKX0DER

(1250 Watt 80+ psu)
  • ultraslan_34 kullanıcısına yanıt
    iptal etmemi mi önerirsiniz ?
  • santarose S kullanıcısına yanıt
    Elektronik ürünlerde darbeli kutu satın almak pek iyi değil ama umarım şansınıza sorunsuz çıkar. UPS'le gönderirler büyük ihtimal, 30euro kadar gümrük vergisi isteyebilirler ama yinede 194'e almış arkadaşlardan ucuza gelecek.
  • Bu ayrı ayrı gönderilecek anlamına mı geliyor? Daha önce başına gelen oldu mu?

TR'nin En Büyük Amazon Rehberi [EFSANE KONU]
  • Linkteki tüm ürünlere FASHION20 koduyla %20 indirim var. İşe yarar bir şey var mı bilemeyeceğim.

https://www.amazon.de/l/ref=sr_ex_n_0/12265321031
  • Babamın kartına Sanal kart açıp alışveriş yapsam alıcı ismi ile kart Üzerindeki isim farklı olduğu için sorun çıkar mı ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Yoizhik

Elektronik ürünlerde darbeli kutu satın almak pek iyi değil ama umarım şansınıza sorunsuz çıkar. UPS'le gönderirler büyük ihtimal, 30euro kadar gümrük vergisi isteyebilirler ama yinede 194'e almış arkadaşlardan ucuza gelecek.

Hocam ben tam anlayamadım bu darbeli kutu mu yoksa kullanılıp 2. el olarak satılan mı ?

Birde bir sorun varsa amazon iade tarafında yardımcı olur mu ?

Teşekkürler.
  • https://www.amazon.de/gp/aw/d/B01IHZ2AVQ/ref=ox_sc_saved_image_1?ie=UTF8&psc=1&smid=A3JWKAKR8XB7XF&th=1

North face mont . Yeşil M bedeni 50 euroya düşmüş. Diğer bedenler 55-60 arası değişiyor .
  • Aynı kontun mavisini MERHABA kodu ile 37 € ya aldım. Bence biraz bekleyin.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    Yani hocam 2.el olduğu için nasıl temizlikte olduğunu bilemezsiniz.Ürünü sıfır olarak düşünmeyin o yüzden dedim.Yine de karar sizin tabi.
  • gsad1905 G kullanıcısına yanıt
    Hocam fiyat cok iyidegil.
    1 ay once bu fiyatın ustune extra %20 indirimli de alınabildi bu urun.
    Tr fiyatıyla kıyaslarsan o ayrı ama amazonun kendi fiyatıyla kıyaslarsan daha ucuza satıldıgı oldu ve XXL columbia için cok buyuk bir beden almadan once iyi araştırmak lazım.
    olurda uğraşacaksın boş yere, ptt kargoyla geri göndereceksin, bugün bir arkadaş konuda ptt kargonun gönderisini kaybettiğini söylüyordu. Ürün açıklamasında 5cmx5cm 2.5cmx2.5cm gibi ibareler var, bunlar umuyorumki kutudaki darbeyi betimliyordur, cihazın üstündeki çizikleri de betimlemek için kullanılabilir, malum almancamız yok, benimki tamamen tahmin. Müşteri hizmetlerini ara, ben aceleyle bu ürünü kaçırmamak için satın aldım ama almancam yok, siz bana ne tür sıkıntısı varmış anlatırmısınız diye sor güzelce, yardımcı olurlar.
  • dragonborn95 D kullanıcısına yanıt
    Çıkmaz

• quote:

Orijinalden alıntı: Yoizhik

olurda uğraşacaksın boş yere, ptt kargoyla geri göndereceksin, bugün bir arkadaş konuda ptt kargonun gönderisini kaybettiğini söylüyordu. Ürün açıklamasında 5cmx5cm 2.5cmx2.5cm gibi ibareler var, bunlar umuyorumki kutudaki darbeyi betimliyordur, cihazın üstündeki çizikleri de betimlemek için kullanılabilir, malum almancamız yok, benimki tamamen tahmin. Müşteri hizmetlerini ara, ben aceleyle bu ürünü kaçırmamak için satın aldım ama almancam yok, siz bana ne tür sıkıntısı varmış anlatırmısınız diye sor güzelce, yardımcı olurlar.

Tavsiye için çok teşekkürler hemen irtibata geçeceğim.
  • beyler i parcell ile 1-2 gün arayla 60-70€ civarlarında bir kaç paket ayrı kargolarla gümrüğe girdiğinde sorun yaşanmıyordu değil mi yanlış bilmiyorsam??
  • Kesintisiz güç kaynaklarından anlayan var mı? ucuz yollu bir tane lazım.

https://www.amazon.de/BlueWalker-PowerWalker-AVR-1000-1000VA/dp/B004DT3MIG/ref=sr_1_27?m=A3JWKAKR8XB7XF&s=computers&ie=UTF8&qid=1481929060&sr=1-27&keywords=UPS

Şu tarz bir ürün iş görür mü evde? tek derdim ani elektrik kesilmelerinde yada şalter atmalarında PC yi korumak öyle saatlerce açık kalacak düzeyde idare etmesine gerek yok. Elektrikler kesilince PC yi güvenli bir şekilde kapatacak kadar süre tanısın yeter.

• 
Sayfa: önceki 94339434943594369437
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.