Şimdi Ara

TR'nin En Büyük Amazon Rehberi [EFSANE KONU] (9400. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
12 Misafir - 12 Masaüstü
5 sn
260.707
Cevap
2.701
Favori
13.892.179
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
634 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 93989399940094019402
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: TRespecT

quote:

Orijinalden alıntı: MacroPhageAB

quote:

Orijinalden alıntı: Emrullah.

Maksimum 30 gün içinde dönüyor. Merak etme yakında eklenir. Ben de hep 10 gün içinde geri geldi.

Teşekkürler hocam sağolun ama yapıkredi tırstırıyor beni, zira provizyona alınan 1$'ler hiç gelmedi ben takibi bıraktım ama bu son order 250 tl bunun peşini bırakmam.

1€ 1$ bunlar gelmiyor. Tam 10 gün oldu ve bugün geri odemeleri hesaba yansıttılar. 7 veya 10 iş günü bekleyin.

Hocam, bankanız hangisi bilmiyorum ama, yapıkredi benimki, banka kartı.

-3 kere 1$ çekildi farklı zamanlarda, şu an en eskisi 36. iş günü oluyor.
    -250 tl olan sipariş iptali ise 12. iş gününde.

Dediğim gibi bana provizyonda deseler zaten sorun yok, beklerim. Bir ay da beklerim. Ama banka "provizyon felan yok para çekilmiş" diyor telefonda, sorun orda.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MacroPhageAB -- 16 Aralık 2016; 13:27:31 >

• TheM kullanıcısına yanıt
    Benimde amazon.de de 3 parça giysi kargolanmamıştı mail attım özür dilediler ve bir dahaki alışverişimde kullanacağım 5€ indirim uyguladılar sende mail at istersen..
  • Merhaba amazon.com dan pantolon almayı düşünüyorum, şöyle bir sorum var, bazı pantolonlarda 34x32 yazarken bazılarında 34x32 inch yazıyor, 34x32 yide inch biliyordum, farkı olup olmadığını biliyormusunuz yada pantolon alan varsa ikisi arasında beden uymama varmı?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi taru -- 16 Aralık 2016; 13:35:34 >
  • quote:

quote:

quote:

quote:

Maksimum 30 gün içinde dönüyor. Merak etme yakında eklenir. Ben de hep 10 gün içinde geri geldi.

Teşekkürler hocam sağolun ama yapıkredi tırstırıyor beni, zira provizyona alınan 1$'ler hiç gelmedi ben takibi bıraktım ama bu son order 250 tl bunun peşini bırakmam.

1€ 1$ bunlar gelmiyor. Tam 10 gün oldu ve bugün geri odemeleri hesaba yansıttılar. 7 veya 10 iş günü bekleyin.

Dediğim gibi bana provizyonda deseler zaten sorun yok, beklerim. Bir ay da beklerim. Ama banka "provizyon felan yok para çekilmiş" diyor telefonda, sorun orda.

Benimde yapı kredi TLcard. 1 $ lik çekimler 10. Aydan beri geri gelmedi onları unuttum artık. Aliexpress ve amazon.de den geri odemeler vardı ikisi de bugün hesaba yansımış. Amazon için ayın 5'inde geri odeme talimatı girilmişti. Pazartesi veya çarşambaya kadar sabredin hesaba gelmezse amazon çözer bir şekilde. Hatta Cengiz bey ile görüşmeye çalışın.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: hsyn16

https://www.amazon.de/S...RID=KH9KR71JDTHESSJMZJC7 ben bu saati almayı düşünüyorumda aldıgı yıldızlar düşük acaba aynı shark markasında önereceginiz başka saat varmı. Türkiye gelir dimi sıkıntı olurmu acaba ?

Saatin videosuna baktım, fiyatına göre gayet iyi görünüyor. Zaten saat sayfasının alt taraflarında diğer benzer fiyatlardaki saatleri gösteriyor, bence inceleyip seçebilirsiniz birisini.

• deme ya. bende corsair rma ya ayın 7. de ptt ile paket yolladım. paket ülke dışına 9. da çıktı ama hiç ses yok. post nl ile de takip edemiyorum.
  • murat_x7 M kullanıcısına yanıt
    Şimdiden hayırlı olsun o zaman bakalım nasıl bi ürün çıkıcak
  • quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

Benimde yapı kredi TLcard. 1 $ lik çekimler 10. Aydan beri geri gelmedi onları unuttum artık. Aliexpress ve amazon.de den geri odemeler vardı ikisi de bugün hesaba yansımış. Amazon için ayın 5'inde geri odeme talimatı girilmişti. Pazartesi veya çarşambaya kadar sabredin hesaba gelmezse amazon çözer bir şekilde. Hatta Cengiz bey ile görüşmeye çalışın.

teşekkürler sağolun, zaten şu anda beklemedeyim. Sorun tahminimce bankada olduğu için şu anda onlara çemkiriyorum. Haftaya olmadı telefonla amazonu rahatsız ederim.

• turindebrouche kullanıcısına yanıt
    Şov yapmaya gerek yok. Sanki adamlar hayrına satıyor. Ederi o zaten ki o fiyata satıyor ürünü. Ülkemizde kazıklanmaya o kadar alışmışsınız ki işini "biraz" hakkıyla yapan firma görseniz gözünüzde büyütüyorsunuz. Yurtiçi kargo yoğunuz diyerek paketinizi şubede 6 gün bekletse gelip söversiniz burdan. Burada da aynı olay olmuş arkadaşa, ürün depoda ama 6 gündür kargolanmamış. Çifte standart yapmayın. Daha iyi olabilirler mantığı ile yaklaşmak lazım.

• Montlar güzel kaliteli. Tek sıkıntı bedenleri büyük, ince olanlar yine normal sayılabilirde özellikle termal olanlar neredeyse 1.5 beden büyük bu sebeple 1 beden küçük almanız daha sağlıklı olacaktır. Akşam fırsat bulursam atarım resim.
  • nicomedian89 kullanıcısına yanıt
    Bende aldım kargoda ATX Anakart sığmıyor mu...

• ETA E kullanıcısına yanıt
    bence boy kiloya göre alma ben öyle yaptım yanıldım imkanın varsa bu markanın l-xl bedenlerini bi dene
  • ...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi alperturgay -- 16 Aralık 2016; 14:46:37 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: mr.yasoo

gözlerim yaşardı.yemeğe inmiştim bi geldim ofise...sadece 3 gün şakamısın .de :)

TR'nin En Büyük Amazon Rehberi [EFSANE KONU]
    TR'nin En Büyük Amazon Rehberi [EFSANE KONU]

şu çadırın indirimi son 13 saat falan yazıyordu akşam alırım dedim birkaçsaat sonra pahalandı ve alamadım çok üzüldüm. ihtiyacımda vardı benimki artık eskimişti. sanmıyorum bir daha iner inşallah takipteyim bakalım. güle güle keyifle kullanın.

• quote:

Orijinalden alıntı: Deagle27

Hocam boynuz ve kilonuz kaç kapşonluyu hangi beden söylediniz ?

Yazdım hocam oraya dikkatli okuyun lütfen.
  • kozlulum67 K kullanıcısına yanıt
    Teşekkür ederim hocam. Amazon sallıyor bence fiyatları. Bu kadar indirim olmaz. :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: nicomedian89

quote:

Orijinalden alıntı: xX.3B.Xx

Aramızda 400C kullanan var mı beyler?

Ben kullanıyorum hocam. Amazon.de den aldım ama micro atx olarak geldi. Gaming pro carbon anakart ve gtx 1070 sığdı sorun yaşamadım.

Murat abi söz verdiğim konuyu bazı sebeplerden dolayı açamadım. Ancak çok yakında açıp senide konuya etiketlicem.

Sistemi kurdum ama psu'yu kapatan o iki parçayı takamadım tekrar, sen takabildin mi?
  • MacroPhageAB M kullanıcısına yanıt
    ayni sorun bendede vardı 243tlm içerde kaldı sonra bankaya iptal mailini o gün paranın çekilsiği dekontu ve itiraz dilekçesini faksladım GENEL MÜDÜRLÜĞE 1 ay içinde yattı paranızın peşinde koşn yoksa o para yatmaz.

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: nicomedian89

quote:

Aramızda 400C kullanan var mı beyler?

Ben kullanıyorum hocam. Amazon.de den aldım ama micro atx olarak geldi. Gaming pro carbon anakart ve gtx 1070 sığdı sorun yaşamadım.

Murat abi söz verdiğim konuyu bazı sebeplerden dolayı açamadım. Ancak çok yakında açıp senide konuya etiketlicem.

Sistemi kurdum ama psu'yu kapatan o iki parçayı takamadım tekrar, sen takabildin mi?

Yok o 2 parça takılmadı bende de.

• Arkadaşlar Amazon prime para çekmiş. İptal edememiştim. Nasıl iade alacağım destek hattına Nasıl yazmalıyım
  • 
Sayfa: önceki 93989399940094019402
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.