Şimdi Ara

TR'nin En Büyük Amazon Rehberi [EFSANE KONU] (9399. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
15 Misafir - 15 Masaüstü
5 sn
260.707
Cevap
2.701
Favori
13.892.165
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
634 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 93979398939994009401
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Tuşlar çıkmıyor mu yerinden?
    Tuşların yerlerini değiştirin TR Q klavye ayarlarını seçin ve kullanın
  • ayın 10 unda sipariş veridğim. 15 inde stocklara girip kargoya verilen g410'um bugün uçağı kalkmış.. i parcel çok hızlı gerçekten.. haftaya çarşamba elimde olacak diyor.. bakalım daha erken gelecek gibi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-EA6F8F78B -- 16 Aralık 2016; 13:1:53 >
  • 2Shakur kullanıcısına yanıt
    Bende aldım hocam şimdi. Artık ne çıkarsa bahtımıza

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 4 gün önce aldığım mont hala kargolanmamış, hiçbir kargo bilgisi girilmemiş.

Not: Bir başka ürünüm ise semtimin yurtiçi kargosuna ulaşmış. Ama elimde ref kodu yok, nasıl alabilirim. Gidip sadece kimlik bilgilerim ile alabilir miyim ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi TheM -- 16 Aralık 2016; 13:7:32 >
  • Hayırlı cumalar !

İlk sayfaya yeni indirimler eklendi, göz atın.
  • Z533 alıp iade eden oldu mu arkadaşlar ?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • ZOTAC GeForce GTX 1070 AMP! Extreme, ZT-P10700B-10P, 8GB GDDR5 IceStorm Cooling
    491$ TEKRAR DİP!https://www.amazon.com/gp/product/B01GVNN9GQ

TR'nin En Büyük Amazon Rehberi [EFSANE KONU]

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MühendisMurat -- 16 Aralık 2016; 14:3:53 >
  • TheM kullanıcısına yanıt
    Hocam ne zaman kargolacağı değişiyor.
    Bazen parayı 3 gün sonra çekiyor bazen benim dünki siparişimdeki gibi 5 dk sonra çekiyor.
    Önemli olan siparişinizdeki teslimat tarihleri.
    Siparişinizde yazan teslimat tarih aralığı içerisinde ürün elinize gelir.
    Sizde tahminim 20-23 aralık yazıyordur
  • GOXIN G kullanıcısına yanıt
    Garanti'nin Online işlemlerinden Döviz-usd hesabı açın sonra garanti tl hedabınız ile açtığınız döviz-usd hesabına gereken miktar kadar usd alıp borcunuzu ödeyin. TL hesabınız da yoksa onu da açın garantiden.

Not: Vakıfbank'ta böyle yapıyorum, Garanti de aynıdır sanıyorum ki.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • MühendisMurat kullanıcısına yanıt
    Temporarily out of stock.
  • kansavkaplan kullanıcısına yanıt
    19-22 Aralık yazıyor. Valla bu tarihler arasında geleceğini hiç sanmıyorum çünkü TR'ye gelince bizim kargoların ne zaman getireceği meçhul sende biliyorsun.
  • TheM kullanıcısına yanıt
    Küçük şehirlerde bizim kargolar sorun çıkarmıyor en kötü gidip şubeden alıyorsun da büyük şehirler sıkıntı.
    Bugün yarın kargolanır perşembeye kadar gelir merak etme
  • Hocam şu blu-ray kampanyası bitti mi 30 euro'ya 5 al gibi bir şey var dı aradım ama bulamadım?
  • gözlerim yaşardı.yemeğe inmiştim bi geldim ofise...sadece 3 gün şakamısın .de :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mr.yasoo -- 16 Aralık 2016; 13:16:1 >

• quote:

Orijinalden alıntı: sledgehammerXX

benim aldığımda indirimdeydeydi + promosyonla 45 euroya aldım. ürün ince kaz tüyü değil omni heat diye bi teknolosi var. ben ankaradayım soğuğunu bilenler bilir çok soğuklarda bu mont tek başına iş görmez. ben kullandığımda içine polar ceket giyiyorum yeterli oluyo. kış için alıcaksanız içine giymek için kaliteli bi polar ceket almanızı öneririm. onun dışında +5-6 derecelerde tek başına yeterli olur. bide kalıpları büyük oluyo bu columbiaların alırken dikkat edin.

62 euroya aldım ben hocam. Açıkçası Ankara kışı için almıştım. İçine tabi ki bir sweat vs giyeceğim ama polar almak gibi bir düşüncem yok. Kaz tüyü mon 100 euro'ya geliyordu onu da alabilirdim ama daha dün denedim, bu fiyatı uygun olan montlad 650 dolum ve çok ince gerçekten, ne kadar korur soğuktan o da bir muamma. S aldım. 180 cm 74 kg, tam olacağını düşünüyorum.

• Hocam boynuz ve kilonuz kaç kapşonluyu hangi beden söylediniz ?

• https://www.amazon.de/gp/product/B0051E16LW/ref=oh_aui_detailpage_o00_s00?ie=UTF8&psc=1

Linkteki alet çantasını almayı düşünüyorum,bu fiyata daha iyi yok galiba?
    İnceleyen alan kullanan var mı aramızda?
  • quote:

Orijinalden alıntı: xX.3B.Xx

Aramızda 400C kullanan var mı beyler?

Ben kullanıyorum hocam. Amazon.de den aldım ama micro atx olarak geldi. Gaming pro carbon anakart ve gtx 1070 sığdı sorun yaşamadım.

Murat abi söz verdiğim konuyu bazı sebeplerden dolayı açamadım. Ancak çok yakında açıp senide konuya etiketlicem.
  • quote:

Orijinalden alıntı: aydinsukru

columbia softshell ceket almıştım ona göre büyük

bende xl almayı düşünüyorum.
    boy ve kilo belirtebilirmisiniz ona göre olup olmayacağına karar verelim.
    Size ne kadar büyük geldi belirtirseniz sevinirim.

kolay gelsin
  • Ana sayfada yazan 100 euroya 5 euro olayını yapayım dedim fakat gelen mailden birşey anlamadım.

Guten Tag,

vielen Dank für Ihren Einkauf bei Amazon.de. Für Ihre Bestellung 303-3935062-xxxxxx erhalten Sie einen Aktionsgutschein, den wir Ihrem Kundenkonto gutgeschrieben haben. Der Aktionsgutschein wird automatisch bei Ihrer nächsten Bestellung eingelöst, für die der Gutschein anwendbar ist.

Nähere Informationen:
    Weitere Informationen hierzu finden Sie auf der Aktionsseite.

Viel Spaß beim Einlösen!

BITTE BEACHTEN SIE: Dieser Amazon.de Aktionsgutschein ist NICHT einlösbar für Bücher einschließlich eBooks, digitale Inhalte, Geschenkgutscheine, Marketplace-Artikel und Warehouse Deals!

Der Aktionsgutschein ist gültig bis zum 17. Februar 2017. Es gelten die Bedingungen zum Einlösen von Gutscheinen .

Nochmals vielen Dank für Ihren Einkauf bei Amazon.de.

Amazon.de

Möchten Sie mehr über die Verwaltung Ihrer Bestellungen bei Amazon.de erfahren, besuchen Sie bitte unsere Hilfeseiten.

Hinweis: Diese E-Mail wurde von einer nur für Benachrichtigungen verwendeten Adresse gesendet. Eingehende E-Mails können nicht angenommen werden. Bitte antworten Sie nicht auf diese Nachricht.

Sie möchten keine HTML-E-Mails erhalten? Hier klicken.

Yazıyor. Burada bana gerçekten bir promosyon kodu mu gelecek yoksa otomatik olarak harcama yaparken kendi mi düşecek. Çünkü sonraki alışverişinde otomatik olarak accountuna redeem edilecek diyor. Ayın 17'sine kadar geçerli diyor bir de işler iyice karıştı zira yarın 17'si Bu işi daha önce yapmış olan varsa kısaca açıklayabilse iyi olur. Almanca da anlamıyorum zaten iyice sarpa sardı google translate

---

Edit:

O kadar yazdım ama sanıyorum direkt otomatik düşüyor şu anda son alım ekranına geldiğimde hem 100euroyu hem 5 euroyu düşmüş hem de MERHABA promosyonu birleşmiş -15 euro olmuş bilginize. Alışveriş yapacak olan varsa

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi DorukAkinci -- 16 Aralık 2016; 13:30:14 >

• 
Sayfa: önceki 93979398939994009401
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.