Şimdi Ara

TR'nin En Büyük Amazon Rehberi [EFSANE KONU] (9366. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
9 Misafir - 9 Masaüstü
5 sn
260.707
Cevap
2.701
Favori
13.892.168
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
634 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 93649365936693679368
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar Amazon.com'dan aldığımız oyunlarda Türkçe mevcut değil sanırım, ona göre alın.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 13 aralikta amazon.de aldigim cloud 2 hala kargolanmadi normalmidir
  • ultraslan_34 kullanıcısına yanıt
    şimdi baktımda fiyat yükselmiş , ben sepete ekleyip baktığımda vergiler dahil 1050tl ye geliyordu , + 12 ay gold veriyor diye okumuştum şu fiyatlar evet alınmaz :)

xbox için g920 kullanman gerekiyor , g29 veya 27 yi donuşturucu vs kullanan var fakat tam titreşim vs olmuyordu en son bu yuzden g920 aldım bende
  • Erdo4 kullanıcısına yanıt
    Arayıp sorduğumda yoğun deyip geçiştirdiler ama bakalım cumartesi teslim etmezlerse arayın dediler göreceğiz ne olacak :) Bazen hiç birş ey girmiyorlar aniden kapınızda bitiyor oda ayrı bir durum
  • patren kullanıcısına yanıt
    Normaldir, yazar zaten ne zaman kargolanacağı hocam sipariş sayfasında

• mr.yasoo kullanıcısına yanıt
    Amazon warehouse den almistim ben de aynisindan. 2 ram de arizali cikti sapasaglam gozukuyordu distan.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • lovelysy kullanıcısına yanıt
    WH den alsam da çıksa eyvallah brand new aldık gene bozuk çıktı bir tanesi :/
  • StartPy kullanıcısına yanıt
    Link verir misiniz?

• quote:

Orijinalden alıntı: Katre.

Xbox One S için ViewSonic VX2457-mhd 24" monitör almayı düşünüyorum. Aradığım minimum özellikler 23-24" ve HDMI girişi olan. Alternatif öneren var mı?

https://www.amazon.de/dp/B018MYTH9U/ref=wl_it_dp_o_pC_nS_ttl?_encoding=UTF8&colid=1BL62II79HFVO&coliid=I1NVNACO9KJAK2&psc=1

https://www.amazon.de/gp/product/B00BDBWE0Y/ref=oh_aui_detailpage_o00_s00?ie=UTF8&psc=1

bunu aldım yarın teslim edilecek

• cio_cio kullanıcısına yanıt
    bana daha denk gelmedi fakat bazı arkadaşlar karşılaşmışlar , ben it,fr,co.uk,com birçoğundan xbox a oyun aldım şansıma sorun çıkmadı
  • Fiyatına göre Amazonda satılan en iyi kulaklık. Açık ara best seller.
    Dip fiyat: 4.99 $ Her sepete 1-2 tane eklemek lazım.

Panasonic ErgoFit In-Ear Earbud Headphones RP-HJE120-D (Orange) Dynamic Crystal Clear Sound, Ergonomic Comfort-Fit

https://www.amazon.com/gp/product/B003ELYQGG/ref=ox_sc_mini_detail?ie=UTF8&psc=1&smid=ATVPDKIKX0DER

• antique kullanıcısına yanıt
    Benim ayağım 27cm.

42.5 aldım Columbia için ve tam oldu. Benim aldığım numaranın aynından al derim

• nihattr kullanıcısına yanıt
    3 kere filan kullandım bir sıkıntı yaşamadım. Kur avantajı olur diye tercih ediyorum, diğer kartım worldcard

• quote:

Orijinalden alıntı: Mr.Blof

quote:

Orijinalden alıntı: thuglife

Arkadaşlar akşamdan yatmadan kombiyi kapattığım için sabahları ev biraz serin oluyor. Şöyle sessiz çalışan en azından giyinirken vs. kullanabileceğimiz elektrikli ısıtıcı önerisinde bulunabilecek biri var mıdır :)

Türkiye'de bulunan sitelerde araştırdım biraz biri koku veriyor diğeri çok ses çıkarıyor vs. demiş bildiğiniz kullandığınız önerebileceğiniz portatif ufak tefek bir şey varmı ?

Ben geçenlerde şunu aldım.Seramik,fanlı ve portatif.İki kademesi var(750-1500 w).Fanlı olduğu için kendinize doğrultursanız ilk kademe bile ısıtıyor.Biraz fan sesi var ama başka türlü de ani ısıtma yapamaz.Ben memnunum şahsen.

http://www.amazon.de/gp/product/B00M866C6A

Alıntıları Göster
    Marka/model hatırlamıyorum ama geçmiş zaman 19,90'a benzer bir ürün kullandım.Koku duymadım ama evet biraz ses yapıyor ki o da bana göre normal.
    Belirttiğiniz gibi sadece giyinirken kullanacaksanız zaten toplamı 5dk kadar sürer,o süreler içinde bulabildiğiniz en uygun ürünü alın derim kendi adıma.
    Ben akşamları evde kısıtlı zaman geçirdiğim için almıştım bu arada,süresi sizinkinden daha uzun kullanımda olmasına rağmen rahatsız edici bir ses çıkarttığını hatırlamıyorum.

Not:Bu tarz ucuz ürünlerin tek eksisi ''motor yakması'' ki zaten sebebi uzun süreli kullanımlar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Sê7êN SKY -- 15 Aralık 2016; 20:55:44 >

• Columbia ayakkabı için konudaki numara çizelgesini mi yoksa columbia nın kendi çizelgesini mi kullanayım ? ikiside farklı. eu 45 giyiyorum. us 12 mi alacağım columbia için
  • StartPy kullanıcısına yanıt
    Teşekür ederim hocam kalite konusunda ne diyorsunuz fikriniz nedir?

• quote:

Orijinalden alıntı: mersin123

Fiyatına göre Amazonda satılan en iyi kulaklık. Açık ara best seller.
    Dip fiyat: 4.99 $ Her sepete 1-2 tane eklemek lazım.

Panasonic ErgoFit In-Ear Earbud Headphones RP-HJE120-D (Orange) Dynamic Crystal Clear Sound, Ergonomic Comfort-Fit

https://www.amazon.com/gp/product/B003ELYQGG/ref=ox_sc_mini_detail?ie=UTF8&psc=1&smid=ATVPDKIKX0DER

alacam birazdan

• cio_cio kullanıcısına yanıt
    14 aralikta kargolancakti degisti 15 oldu simdi yine degiscek gibi

• fiiliyol kullanıcısına yanıt
    Titresimi güçlü kullanilir. Babam ilk gereksiz dedi. Kullandikdan sonra bundan bir tanede benim arabaya alalim diyor 😃

• 
Sayfa: önceki 93649365936693679368
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.