Şimdi Ara

TR'nin En Büyük Amazon Rehberi [EFSANE KONU] (9363. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
6 Misafir - 6 Masaüstü
5 sn
260.706
Cevap
2.701
Favori
13.892.197
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
634 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 93619362936393649365
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    aynı durumda bende bekliyom hocam kargoda haraket yok
  • West Coast kullanıcısına yanıt
    Banka kartı ile alınca direk otomatik çevirip TL hesabınızdan çekiyor parayı. Euro hesabına gerek yok yani. Ayrıca 3D ödeme şartı varsa banka kartınızda Amazon'dan alışveriş yapılamaz o kart ile.
  • Avanta A kullanıcısına yanıt
    peki ilk kartı eklerken hesaba TRY olarak mı ekliyip, ödeme ekranında euro seçiyoruz ?
  • Katre. kullanıcısına yanıt
    Yardımınız için çok teşekkür ederim. Siparişi iptal edip Euro olarak yeniden sipariş ettim. 10€ indirimim de yanmadı. 286,94€'ya işlem tamamlandı yarın stoklara gireceği yazıyor artık bekleme zamanı. 22-28 Aralık arası teslim edilecek olarak gözüküyor.
  • North Face mont beden uyumu için size yardımcı olabilecek NF orjinal sitesinden beden uyum sayfasının linki:

https://www.thenorthface.com/shop/mens-resolve-jacket
  • KenanK89 kullanıcısına yanıt
    İlk sayfada cevap var

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • pastdreamer kullanıcısına yanıt
    bi de o fiyata gelmiyor sanki bende. 235 epey düşük :/
  • AlphaScramble kullanıcısına yanıt
    bakmıştım, ama linklerde ekli olduğundan görmemişim, Kusura bakma. ;)
  • lycantrophic kullanıcısına yanıt
    yalnız vatanın hiç bir suçu yok hocam bunda boşuna reklam yapmış vatan aracı firmadır burda en büyük suçlu lg servisi ve lg markasıdır
  • Jack Wolfskin erkek mont merhaba indirimi ile 42,52 euro'ya geliyor 2 adet L beden kalmış.

https://www.amazon.de/gp/product/B00HGDVW10/ref=ox_sc_act_title_1?ie=UTF8&psc=1&smid=A3JWKAKR8XB7XF
  • Enpara ile alışveriş yapanlar için belirteyim; kartın internet alışverişleri için standart limiti 1000 TL. Benim gibi Amazon'dan bunun üstünde bir alışveriş yapıp sonra ödeme reddedildi mesajıyla karşılaşıp boşuna siparişinizi geciktirmeyin. Önceden işlem kısıtını artırıp öyle verin siparişi.
  • Bunediryav B kullanıcısına yanıt
    +5 euro kodu nereden buldunuz hocam ?
  • Meliodas kullanıcısına yanıt
    kasa içi resim çekebilr misin benimkide kargoda
  • thal1on kullanıcısına yanıt
    Hayırlı olsun hocam. Bende sizin dediklerinize katılıyorum hatta g900 ü bile indirimdeyken almamıştım.
  • Cari açığın yarısını bu konu oluşturmuyorsa ben bişey bilmiyorum :D
  • mrkb kullanıcısına yanıt
    :D ya benim kasa 1.5 aydır kargoda :d uzay montaj şu anda ama baya yer kaplıyor radyatör kalınlık olarak 5 cm civarı.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Katre.

Xbox One S gümrük vergisi için hem telefon hem de ingilizce mail ile iletişime geçmiştim. Telefondaki Türk müşteri temsilcisi ürünlere göre farklı gümrük ücretleri uygulanabilmektedir demişti, İngilizce cevapta da Türkiye'ye önceden gönderdiğimiz siparişlerdeki durumları göz önüne alarak böyle bir gümrük ücreti aldıklarını eğer gümrük ücreti ödediğinizden daha azsa farkı iade ediyoruz dediler. Ben 2 gün önce sipariş verdim kargolanma aşamasında, bakalım ne olacak gümrük ücreti.

durumu haber edersen sevinirim hocam,almayı düşünüyorumda
  • o kadar alışveriş yaptım. ilk kez aynı ürüne 2 kere provizyon aldılar. bu tip durumlarda nasıl hareket ediyorsunuz. amazon.de den alınması gereken bilgi var mı? ya da amazon.de nin bu tip bir durumda olaya yaklaşımı nasıldır?
  • quote:

Orijinalden alıntı: -Black Dark-

+5 euro kodu nereden buldunuz hocam ?

100euroya 5 euro kod vardı ordan şey yaptım dostum
  • espesito kullanıcısına yanıt
    Hocam ben linkteki columbiayı aldım. Ayağım 27.5 cm. Boynerde denedim 42.5 aldım. amazondaki size chart yanlış. Sizin de 28.5 cm için 43.5 eu almanız gerek.
    aldığım ayakkabı : https://www.amazon.de/gp/product/B00KWFH0AG/

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi andrios -- 15 Aralık 2016; 19:46:36 >
  • 
Sayfa: önceki 93619362936393649365
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.