Şimdi Ara

TR'nin En Büyük Amazon Rehberi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
18 Misafir Kullanıcı, 18 Masaüstü Kullanıcı
260.144
Cevap
2.982
Favori
13.343.085
Tıklama
Giriş
    349 Mesaj
    Yee ssd'm gelmiş

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    quote:

Orijinalden alıntı: D12

quote:

Orijinalden alıntı: bukalemuns

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Skeleton

Fazladan gelen ürün ile ilgili bir sorum olacak. Satın aldığım Sennheiser HD 598Cs kulaklık kargoda takılınca amazon a ulaştım ve bana daha hızlı kargo seçeneği ile yenisini gönderdiler, bu ürün elime ulaştı. Ama gelin görün ki daha önce gönderilen kulaklık da bugün elime ulaşıyor. Amazon ile iletişime geçtim eğer kargoyu getiren kişi ürünü teslim almamanızı kabul ederse bize geri dönsün iade gerçekleşir dedi, ama illa teslim etmek zorundayım derse bize sizin geri iade etmeniz gerekiyor dedi. Tahmin edeceğiniz gibi postaneye gidip bu ürünü geri göndermek ile uğraşmak istemiyorum, yurtiçi kargo ile gelen amazon.de ürününü kabul etmeyip geri gönderten oldu mu aramızda, bunu kabul ediyor mu YK?

Boşver göndermezsende hesabina birsey olmaz. Ikinci elde 400e falan satarsin.

Dünya hesabına bir şey olmaz. Ahiret hesabında haram yazar.

Dürüstlük tavsiye edin lütfen.

Yav he

Hırsızlarda yüzde kalmamış

• Teğmen
    149 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: SoNuAzKaEn

benden tekrar vergi almazlar dimi hocam?

Ürün alırken upsi değil ağır kargoyu seçin ki bu tür işlerle uğraşmayın. Formu nasıl dolduracağınızın ayrıntısı 1. sayfada var.

Orijinalden alıntı: pastdreamer

quote:

Orijinalden alıntı: ms40054

https://www.amazon.de/g...ages00?ie=UTF8&psc=1

Bu ayakkıbıyı 35 euro ya aldım. Fiyat ve ayakkabı hakkında fikirleriniz neler? Daha önce alıp kullanan var mı?

Fiyatı çok iyi denk getirmişsiniz sanırım Merhaba promosyonu ile 35e geldi? Daha önce kullandığım bir ayakkabı değil fakat gayet şık gözüküyor ayakkabı. Bu fiyata iyi bir tercih olmuş bence.

hocam bu ayakkabılar tam oluyor mu, tam ayakkabı numarasını mı almak lazım. yoksa 1 numara büyük ya da küçük mü almak lazım?
    |
    |

• Teğmen
    145 Mesaj

Aral'ın Steam'in boğazına yapışıp oyun fiyatlarını zorla yukarı çektirmesi gibi Türkiye distribütörleri de Amazon'a baskı yapabilir.
    |
    |
    Tanura kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Orijinalden alıntı: Tanura

quote:

Orijinalden alıntı: Sê7êN SKY

quote:

Orijinalden alıntı: Tanura

Amazon'un TR'ye açılması bence kötü. Burdaki fiyatları aşağıya çekemeyeceğine göre ve devletin vergi sistemine yönelik mecburen fiyatları artırcaklardır. Umarım sadece ofis ve yardımcı olmak amaçlıdır.

Fiyat,vergi vs. bence birşey değişmez,amaç bence TR'den alışveriş yapmayan kullanıcılara ulaşmak.
    Bizler yine yurtdışından devam edeceğiz,bunu kısıtlamaları yada kaldırmaları imkansız.

Hocam bence değişmemesi imkansız. Ben biraz önce indirimle Columbia ayakkabıyı 35 Euroya aldım. Hadi indirimsiz olsun 45 euro 170 lira etsin.
    Burada aynı ayakkabı 650 liraya satılıyor. Buna göz yummazlar sonuçta.

Nasıl .de/.com/.fr fiyatları birbirini tutmuyorsa .tr fiyatları da farklı olacaktır zaten,benim anlatmak istediğimi anlamadınız bence

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |

• Teğmen
    149 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: okanaydin08

Merhaba ben amazon.de den Logitech G502 satın alacam ürün Türkiye ye gönderilemiyor diyor ama sepette son ekrana kadar gidiyor satın alımı yapayımmı yardımcı olurmusunuz?

https://www.amazon.de/Logitech-Proteus-Spectrum-Tunable-11-programmierbaren/dp/B019NFPE2G/ref=sr_1_1?s=videogames&ie=UTF8&qid=1481706272&sr=1-1&keywords=g502

Satın alabilirsin. hiç bir sorun olmaz. Amazon.de de ürünlerin çoğu o şekilde işaretlenmiş. Tek dikkat etmen gereken satıcının amazon olması. 1. sayfada alışverişi nasıl yapacağın ayrıntılı açıklanmış.

• Yarbay
    72238 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: Kingkaan34

Jack wolfskin mont geldi beklediğimden güzel çıktı kargoyla birlikte 60€ geldi
    http://store.donanimhaber.com/a6/9a/02/a69a0280f659dff6bdc7f7b5961b0a04.JPG http://store.donanimhaber.com/f9/2f/ed/f92fede0c039d6f55c52bc2c21f4beed.JPG

Ayakta botlar üstte montlar, forum olarak giydiriyoruz herkesi. H.olsun.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MühendisMurat -- 14 Aralık 2016; 13:12:53 >
    |
    |

• Yüzbaşı
    596 Mesaj
    AMAZONLA İLGİLİ NTVDE çıkan haber.Amazon işe alım yapıcakmış üstelik türkiyede.

http://www.ntv.com.tr/galeri/teknoloji/amazon-turkiyede-ise-alim-yapacak,Q2cRqv0FQk6rYA_w1QCJmg

iyimi kötümü bilemedim. biz türkiyeye girdik artık amerika ve almanya ve diğer amazon sitelerinden alışverişi kapamasın

mühendis alsında türkiyeye ofis açarsa kötü bence.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi HATUKAY -- 14 Aralık 2016; 13:14:28 >
    |
    |

• Binbaşı
    1329 Mesaj

iş ilanı amazon un bulut şirketi için sanıyorum.

yaklaşık 1 yıldır ülkemizde faaliyet gösteriyorlar zaten

https://aws.amazon.com/tr/
    |
    |
    reko kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    quote:

quote:

Fazladan gelen ürün ile ilgili bir sorum olacak. Satın aldığım Sennheiser HD 598Cs kulaklık kargoda takılınca amazon a ulaştım ve bana daha hızlı kargo seçeneği ile yenisini gönderdiler, bu ürün elime ulaştı. Ama gelin görün ki daha önce gönderilen kulaklık da bugün elime ulaşıyor. Amazon ile iletişime geçtim eğer kargoyu getiren kişi ürünü teslim almamanızı kabul ederse bize geri dönsün iade gerçekleşir dedi, ama illa teslim etmek zorundayım derse bize sizin geri iade etmeniz gerekiyor dedi. Tahmin edeceğiniz gibi postaneye gidip bu ürünü geri göndermek ile uğraşmak istemiyorum, yurtiçi kargo ile gelen amazon.de ürününü kabul etmeyip geri gönderten oldu mu aramızda, bunu kabul ediyor mu YK?

Dinsizin hakkından imansız gelir diyeceğim çok şükür o vasfı ben taşımıyorum sizden imansızınında burada çıkacağını sanmıyorum.

Sen kazandın moruk

|
    |

• Binbaşı
    1874 Mesaj
    telefondaki bayan pek bilmediği anlaşılıyordu söylediklerim;
    upsin gümrük diye 7-10gün bekletmesi bilgileri varmış sorun yaşıyorlarmış başka kargo(ptt) ile görüşüyorlarmış
    bi üründe kullanılan 10€ merhaba kodunu iptal edip tekrar kullanamıyormuşuz
    bu 50-8 100-5 kod durumu artık kalktı dedi 100-5 alabiliyorum ama bana lazım olan 50-8 dedim ama bilmediği için bitmiş olabilir dedi

not:umarım tr şube açmazlar 3-5 uygun ürün alıyoruz vergiler zamlar sonrası fiyatların ne olacagı net olmasada bişeyler belli ediyor...
    |
    |

Hocam sistemimi yeniliyorum. Daha önce fx 6300 ve HD6970 vardı ekran kartını bu fırsatta aldım. İşlemci içinde birkaç ay daha bekleyeceğim.
    |
    |
    Bahsedilenler: kozlulum67

Yav bunlar Türkiye'ye girerlerse fiyatlar kesinlikle ne Avrupa'dan ne de Amerika'dan ucuz olmaz. Herhangi bir e-ticaret sitesi gibi fiyat çekerler KDV yüzünden.

@dronebey sizin dediğini daha akla yatkın geliyor hocam

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi boyleykenboyle -- 14 Aralık 2016; 13:20:49 >
    |
    |
    Bahsedilenler: reko kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör dronebey

buradaki 500 tl ye satılan ayakkabıyı 60eura ya alıyoruz ..sizce birdaha alabilirmiyiz...

de.com.fr.uk.hepsini kapatır..türkiyeden alacaksınız der...
    |
    |
    Acaba TaoTronics bluetooth kulaklık teslim alan ya da kullanan var mı? Gene indirime girmiş, ihtiyacım da var ama ürün nasıl bir öğrenmek isterim. Pek bass yok denilmiş bir de sizlerden duyarsam güzel olacak.

ekleme: https://www.amazon.de/TaoTronics-Bluetooth-Kopfh%C3%B6rer-Ohrh%C3%B6rer-magnetische/dp/B017XEILHE/ref=gbph_img_s-4_1639_fe26d848?smid=A2X2NO3429IQ5W&pf_rd_p=55f73c74-49fe-4f2e-90a3-06c27d601639&pf_rd_s=slot-4&pf_rd_t=701&pf_rd_i=gb_main&pf_rd_m=A3JWKAKR8XB7XF&pf_rd_r=ATYHRXJNJZRXVN0XT5RK

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Orhun -- 14 Aralık 2016; 13:23:23 >

• Yüzbaşı
    692 Mesaj
    Arkadaslar.ds4 almistim 25inde..bana kargon bize geri geldi dwmisti mailde..param iade oldu.gecen gun ds4 kol bana geldi...bende simdi chate baglandim.parasini odemek istiyorum dedim.adam durustlugun icin saol dedi siparis numarasini istedi..krwdi karti son 4 hanesini istedi..tarihini istedi..bir sikinti cikar mi sizce

Sabah bu mesaji yazmistim...parasini odemek istwdim chatte cat pat konustum adamla 35.8 dolar dedim aldigim urun..gitmis 43 euro cekmis 127tl di 160 tl cekmisler..ne yapmam lazim sizce

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kalpsiz23 -- 14 Aralık 2016; 13:23:27 >
    |
    |
    ALEXUS#2893
  • Onbaşı
    23 Mesaj
    quote:

quote:

Orijinalden alıntı: bukalemuns

quote:

quote:

Dünya hesabına bir şey olmaz. Ahiret hesabında haram yazar.

Dürüstlük tavsiye edin lütfen.

Yav he

ticaret ile hırsızlığı karıştırdın sanırım kardeşim ticaret yapana saygı duyarım fakat hırsızlık başka, senin dediğin hırsızlığa teşvik, büyük hatadasın kendini düzelt, ayrıca yav he nedir be kardeşim bana havlamak gibi geliyor da.
    |
    |

• Teğmen
    226 Mesaj

Ben 10 günü geçti kullanali. Parazitlenme fazla baslarda boğulma var. Batarya az gidiyor. Samsung un kullanmıştım bundan fazla gidiyordu. Sonuç olarak tavsiye etmem bu fiyata. Hakkı 20 tl bunun.

|
    |
    Orhun kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    Şu anda Acer XF240 geldi. Kutu önceden açılmış, zaten kutuyu açarken farkettim, belki gümrükte açıp bakmışlardır dedim. Monitör çerçevede koruma bantları da yok, alt ayak kısmı çizik dolu. Sadece açılıp bakılmış değil uzun süre kullanılmışa benziyor. Kurulumu bitirip denemeden yazmak istedim, inanılmaz moralim bozuk. Çok kişi sipariş vermişti ürünü sizde durumlar nedir arkadaşlar?

https://www.amazon.de/gp/product/B01684HUJU/ref=oh_aui_detailpage_o04_s00?ie=UTF8&psc=1
üniversite
Bey Azura
SEO
Mobilya Takımları
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

DHBR1
0,969
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.