Şimdi Ara

TR'nin En Büyük Amazon Rehberi [EFSANE KONU] (9327. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
10 Misafir - 10 Masaüstü
5 sn
260.706
Cevap
2.701
Favori
13.891.620
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
634 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 93259326932793289329
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Şimdi baktım da ben de göremedim hesap hareketlerinde. Provizyonda bekleyen işlemler arasında da yok. İlla kıllandıracaklar adamı:) İptal etmezler umarım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ayar Kolu

bu kindlelar ne zaman tr gönderimine açılacak acaba

gödermiyor hala ama bir kobo modeli var gelen:https://www.amazon.de/KOBO-E-Reader-Touch-2-0-eBook/dp/B015J8PLII/ref=sr_1_1?ie=UTF8&qid=1481743655&sr=8-1&keywords=kobo+touch+2.0

türkçe karakterlerde var klavyede(EAÇ ye dokununca):https://youtu.be/KByb0HAkU-o?t=6m28s

61€ ya geliyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi doer -- 14 Aralık 2016; 22:36:16 >

• Şu tchibo cafissimosu olan beni bir dürtsün
  • KenanK89 kullanıcısına yanıt
    Bölge kilidi varmıdır hocam ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: MrCooL_

Resmen o kadar parlaklıkla kendime işkence ediyormuşum şimdi çok daha güzel oldu. Ancak kritik dediğin noktayı bulamadım, ona ekstra olarak bir de Radeon Ayarları'ndan şunu farkettim. AMD Freesync özelliği için desteklenmiyor diyor bende? Monitörü bu yüzden aldık aktif etmezsek olmaz :D Nasıl aktif hale getirebilirim bunu? Normalde pmden sorardım ancak bir çok kişi bu monitörü aldığı için buradan soruyorum mutlaka aynı sorular gelecektir sana :)

Edit: Freesync olayını çözdüm, ancak radeon ek ayarları kısmına gelince bende sadece renk derinliği kısmı var 6 ya da 8 olarak seçiliyor.

Biraz önce ekran kartı driver güncellemeye kalktım hata verince elle silip AMD nin sitesinden en yeni driver ı indirip kurdum ve aynı şekilde söylediğin ayarı bulamadım. Daha sonra sistem geri yükleme ile 2-3 saat öncesine alıp eski driver a döndüm.

Dediğim yer tam olarak burası;

TR'nin En Büyük Amazon Rehberi [EFSANE KONU]

• quote:

Orijinalden alıntı: Heartistr

250 tl limit aylık mı yoksa tek alışveriş için mi onu öğrenin hocam. Eğer tek alışveriş limiti ise hediye çeki alın. Hediye çeki alıp üstüne kart geçerseniz alışverişi parça parça ödemiş olursunuz.

yetki belgesi nedir ?
  • Mr.Blof kullanıcısına yanıt
    Evet öyleydi. Şimdi İngiltere de

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: lonewarrior

Kahve makinası arıyordum hemen kaptım tükenmek üzere bitmeden yakala fırsatında

https://www.amazon.de/Melitta-Kaffeefiltermaschine-Kalkschutz-schwarz-Edelstahl/dp/B00R7HKARM/ref=gbps_img_s-5_5995_b984c8af?smid=A3JWKAKR8XB7XF&pf_rd_p=f366cc66-a4b8-4c95-a72d-0c3af9435995&pf_rd_s=slot-5&pf_rd_t=701&pf_rd_i=gb_main&pf_rd_m=A3JWKAKR8XB7XF&pf_rd_r=P0RZ0PQF90C26MZTCZRV

Ekledim bende dostum bunu hemen görünce güzel birşeye benziyor 50 euroya hemen aldım sağolasın..

• quote:

Orijinalden alıntı: UmudunuKaybetme

quote:

Orijinalden alıntı: malkoc24

Adamlar çok hızlı :)

adamlar çok çok hızlı. Ups ile geldi, gelecekti, gelmekte :D, yetki belgesi istediler, istemeselerdi bugün elimdeydi pazartesi yola çıkmıştı. Yurt içinden bir şey alsak da en az 2 gün bekliyoruz. Amazon adamdır. Dolar delikli peynirdir.

yetki belgeside nedir?

• Donanımcı Aras kullanıcısına yanıt
    Vergi yok hocam sepete atarsanız 74euro ödeyip alacaksınız.

Yaz saatiyle kışa girdiğimiz şu günlerde can kurtarıcı bir alet. Ben ki karıncanın ayak sesine uyanırım, telefonu tek basamak seste alarm çaldırırım benim bile psikolojim bozuldu karanlıkta uyanmaktan.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: berkay91

Merhaba Arkadaşlar,

Çok tuşlu bir mouse ihtiyacım var, Türkiyeye gönderilen free International Shipping seçeneği işaretli bir ürün seçtim yalnız yinede kargo ücreti çıkıyor. Sebebi hakkında beni bilgilendirebilecek var mı ?

amazon.com da kargo var herşekilde.

Bakınız. Anasayfa

• quote:

Orijinalden alıntı: lonewarrior

Kahve makinası arıyordum hemen kaptım tükenmek üzere bitmeden yakala fırsatında

https://www.amazon.de/Melitta-Kaffeefiltermaschine-Kalkschutz-schwarz-Edelstahl/dp/B00R7HKARM/ref=gbps_img_s-5_5995_b984c8af?smid=A3JWKAKR8XB7XF&pf_rd_p=f366cc66-a4b8-4c95-a72d-0c3af9435995&pf_rd_s=slot-5&pf_rd_t=701&pf_rd_i=gb_main&pf_rd_m=A3JWKAKR8XB7XF&pf_rd_r=P0RZ0PQF90C26MZTCZRV

Hocam ne zamandır aradığım kahve makinesi. çok teşekkür ederim çok ihtiyacım vardı. Hemen ekliyorum sepete 10 euro ile mükemmel oldu. işin rast gitsin

• quote:

Orijinalden alıntı: malkoc24

quote:

Orijinalden alıntı: Heartistr

250 tl limit aylık mı yoksa tek alışveriş için mi onu öğrenin hocam. Eğer tek alışveriş limiti ise hediye çeki alın. Hediye çeki alıp üstüne kart geçerseniz alışverişi parça parça ödemiş olursunuz.

yetki belgesi nedir ?

yanlış oldu :)
  • noth1nq. kullanıcısına yanıt
    Daha önceki sayfada başka bir oyun için Steam bölge kilidi sorunu çıkarmış. İlan da herhangi bir bilgi yok bununla ilgili.
  • Stravious kullanıcısına yanıt
    buyur hocam tchibo cafissimosu tuttocaffe kullanıyorum
  • Stravious kullanıcısına yanıt
    yardımcı olurum
  • berkay91 kullanıcısına yanıt
    Bazen hayat çok zor.
  • https://www.amazon.de/gp/product/B01F9G43WU/ref=ox_sc_sfl_title_2?ie=UTF8&psc=1&smid=A3JWKAKR8XB7XF

Bu 240 gb Sandisk SSD indirimler 176 TLya geliyor.
    Ne dersiniz ?
    Daha alınası bir ssd fırsatı var mı ?
  • 
Sayfa: önceki 93259326932793289329
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.