Şimdi Ara

TR'nin En Büyük Amazon Rehberi [EFSANE KONU] (9323. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
10 Misafir - 10 Masaüstü
5 sn
260.707
Cevap
2.701
Favori
13.892.161
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
634 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 93219322932393249325
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: OttomanSoldierTR

Ooo meslektaslar burdaymisss nusaybinden selamlar

Devrelerim selamlar Cizre den

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• Kanmarl kullanıcısına yanıt
    müzik çalar koyucaz diye kaliteden kesmiş olmasınlar, çok sağlam gelmedi sanki böyle bi süre dikiş attırır gibime geldi

• quote:

Orijinalden alıntı: AlphaScramble

The North Face Herren M Resolve Insulated Jacket Thermojacke 10euro indirim ile 32 euro, (SADECE XL BEDEN İÇİNDİR)

https://www.amazon.de/North-Face-Insulated-Thermojacke-Blau-Banff/dp/B01IHZ2GLU/

4 gün önce s bedenini aldım hala kargoya vermiş değiller.Chat e bağlanmak istiyorum sadece telefon kısmı çıkıyor.Birde almanyadan kargoya verildikten sonra kaç gün içinde Türkiye ye geliyor?

• Arkadaslar bu 50 dolar gift alımına 10 dolar hediye olayını yapamadım anasayfayı okudum ordaki uyarı bende mevcut (you are not eligible this offer) mail attim sanirim yanlıs anladı temsilci promosyon kodlarının eklenecegi sayfanın linkini verdi bu kampanyadan yararlanmak istedigimi ve suan icin yararlanamadığımı ingilizcesi olan biri bana yazabilirmi acaba.?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • hocam mail attım hemen döndüler.

% 20 para iadesi veya değişim teklif ettiler.

Hocam bugün boynerde denemiştim bayıldım, eşim aradı akşama doğru, mont geldi dedi çok heyecan yaptım ondan nazar değdi heralde :)

kesinlikle o kadar parlamıyor emin olabilirsiniz. Ama ben yinede müsait olunca birkaç fotoğrafını çekip atarım.

Bu arada bir kaç parça ürün daha geldi toplu olarak yazacağım.

Açıkcası Murat Bey e çok teşekkür ederim, Ciddi bir şekilde emek verip bu konuyu hazırlayarak bizlere yardımcı olduğu için. Ayrıca beni ve benim gibi Amazon hakkında daha önce bilgisi olmayan arkadaşları Amazon la tanıştırdığı için.
  • https://www.amazon.de/gp/aw/d/B00346VLGE/ref=oh_aui_i_sh_pre_o0_img?ie=UTF8&psc=1

Ray-Ban gözlük
    Merhaba indirimiyle 155 tl gibi bir fiyata geldi unisex diyor ama ben bayan için aldım. TR de genelde 250 civarı satanda var 350 ye satan da var

• Heartistr H kullanıcısına yanıt
    Hocam mesaj geldi işte günlük enfazla 250 tl üstü harcama limitiniz var diye

• metaxa171 kullanıcısına yanıt
    Bende bakıyordum siz bere diyince gördüm kalitesini hiç bilmiyorum
  • Bugün [PC] Doom Uncut Day One Edition & Steelbook indirime girdi. - 18,9€ - 8,9€ a geliyor.
    https://www.amazon.de/DOOM-Uncut-Steelbook-exklusiv-Amazon/dp/B01C5XUDHY/ref=gbph_tit_s-4_1639_686fec72?smid=A3JWKAKR8XB7XF&pf_rd_p=55f73c74-49fe-4f2e-90a3-06c27d601639&pf_rd_s=slot-4&pf_rd_t=701&pf_rd_i=gb_main&pf_rd_m=A3JWKAKR8XB7XF&pf_rd_r=G0Q5K1BW87W6HMGWVNDG

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi KenanK89 -- 14 Aralık 2016; 21:17:41 >

• quote:

Orijinalden alıntı: Siyah Kalem

TR'nin En Büyük Amazon Rehberi [EFSANE KONU]

2 adet Crucial Ballistix Sport DDR4 4GB 2400mhz + JACK & JONES ceket total'de 32.35€

Bu arada 11€ dan 4GB DDR4 2400mhz ram bu senenin efsane fiyatlarından biriydi. 44€ ya 4x4 16GB yapıp alanlar var

Kaçıranlara geçmiş olsun

Fiyat efsane o kadar efsane ki kullanmadığım bilgisayara alayım diye baktım ama kaçırmışız

Hocam bu arada sen miydin hatırlamıyorum, Acer XF240H için renk ayarları vermiştin sanırım, uzun uğraşlar sonucu buldum demiştin? Eğer doğru hatırlıyorsam verirsen bugün baya bir kişi faydalanır.

• quote:

Orijinalden alıntı: Araxes

quote:

Orijinalden alıntı: AlphaScramble

The North Face Herren M Resolve Insulated Jacket Thermojacke 10euro indirim ile 32 euro, (SADECE XL BEDEN İÇİNDİR)

https://www.amazon.de/North-Face-Insulated-Thermojacke-Blau-Banff/dp/B01IHZ2GLU/

4 gün önce s bedenini aldım hala kargoya vermiş değiller.Chat e bağlanmak istiyorum sadece telefon kısmı çıkıyor.Birde almanyadan kargoya verildikten sonra kaç gün içinde Türkiye ye geliyor?

chat amazon.dede yok

tel numarası bırakın sizi arasınlar. Kargo işi ise hiç belli olmaz

• jack wolfskin botum geldı beyler, sımdı mont almak ıstıyorum columbıa ve ona benzer önerınız nedır ? thermo özellıklı olmalı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Castiel -- 14 Aralık 2016; 21:25:13 >
  • "Amazon tarafından geri dönüştürülebilir paket ile gönderilir." Arkadaşlar böyle yazan ürünleri amazon gönderiyor değil mi? Şunu almayı düşünüyorum da.https://www.amazon.de/MSI-7A20-003R-Mainboard-Sockel-schwarz/dp/B01FKITRJG/ref=sr_1_1?ie=UTF8&qid=1481739613&sr=8-1&keywords=msi+x99+carbon
  • Castiel kullanıcısına yanıt
    kaç günde geldi birde hangi şehir hocam?
  • quote:

Orijinalden alıntı: MrCooL_

quote:

Orijinalden alıntı: Siyah Kalem

2 adet Crucial Ballistix Sport DDR4 4GB 2400mhz + JACK & JONES ceket total'de 32.35€

Bu arada 11€ dan 4GB DDR4 2400mhz ram bu senenin efsane fiyatlarından biriydi. 44€ ya 4x4 16GB yapıp alanlar var

Kaçıranlara geçmiş olsun

Fiyat efsane o kadar efsane ki kullanmadığım bilgisayara alayım diye baktım ama kaçırmışız

Hocam bu arada sen miydin hatırlamıyorum, Acer XF240H için renk ayarları vermiştin sanırım, uzun uğraşlar sonucu buldum demiştin? Eğer doğru hatırlıyorsam verirsen bugün baya bir kişi faydalanır.

Aynen XF240H için renk ayarları vermiştim. Tekrardan yazayım.

Parlaklık: 40 (duruma göre gece 30 lara düşürmek daha iyi oluyor)

Kontrast: 50

Siyah düzeyi: 5

Mavi ışık: Kapalı

ACM: Kapalı

Süper netlik: Kapalı

Gama: 2.4

Renk Sıcaklığı: Normal - soğuk hangisi göze daha hoş gelirse

sRGB mod: Kapalı

Son olarak Radeon ek ayarlarından doygunluk ayarı. Bu ayar inanılmaz kritik bir ayar öyle ki yeşili yeşil, kırmızıyı kırmızı, maviyi mavi yani renkleri olduğu gibi gerçekçi görmek için bu ayarı mutlaka standart değeri olan 100 ün üzerine çıkarmak zorundasınız. Ben uzun süre 105 de kullandım fakat şuan 120 de kullanıyorum. Çubuğu ileri alıp değişen renk canlılığını gördükten sonra zaten stanart ayarda yani 100 de kullanmanız mümkün değil. İsteyen 150 de yapabilir oyunlarda çok iyi oluyor fakat bu sefer internette gezerken tarayıcı sayfasında ki renk canlılığı göze çok batıyor. Ortasını bulmak gerek.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Siyah Kalem -- 14 Aralık 2016; 21:30:23 >

• Bir sandalyeye bu kadar verilir mi bilmem ama kendi dip fiyatını görmüş. Önceki oyuncu sandalyesine göre de epey pahalı.
    https://www.amazon.de/dp/B00O09ZRKA/ref=gbph_img_s-4_c655_147e511c?pf_rd_p=21adc800-a8c2-497c-91a2-65005b7cc655&pf_rd_s=slot-4&pf_rd_t=701&pf_rd_i=gb_main&pf_rd_m=A3JWKAKR8XB7XF&pf_rd_r=KWPW2WP33GNB9XHTVYBS

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ulex -- 14 Aralık 2016; 21:29:11 >

• bunu gerçekten yarın teslim edebilmeleri mümkün mü ?

bugün 7 de italyadan kargoya verilen monitör yarın teslim gözüküyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi dirim7 -- 14 Aralık 2016; 21:33:9 >
  • 
Sayfa: önceki 93219322932393249325
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.