Şimdi Ara

TR'nin En Büyük Amazon Rehberi [EFSANE KONU] (9322. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
14 Misafir - 14 Masaüstü
5 sn
260.707
Cevap
2.701
Favori
13.892.046
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
634 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 93209321932293239324
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    hayırlı olsun hocam , belki yağmura maruz kalmıştır ve kutu kurumuş içinde su kalmış olabilir ancak kaz tüyü kokusundan başka rahatsız edici bir koku var ise bence direk iade edin hatta fotolarla destekleyin mailinizi.
    ayrıca rica etsem boş olduğunuz bir zaman ürünün 1-2 tane fotoğrafını çekip atabilirseniz çok memnum olurum , gerçekten bu kadar parlıyor mu merak ediyorum.
  • https://mobile.twitter.com/JeffBezos/status/809034847121350657

Amazon air ilk teslimatı yapmış drone ile.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • TR'nin En Büyük Amazon Rehberi [EFSANE KONU]

bugun de boş geçmedik
  • Beyler bere önerisi olan var mı soğuk günler için ? avmde dolanıyorum dolanıyorum doğru düzgün model bulamıyorum son çare olarak amazona başvurdum ben de
  • Arkadaşlar bu gece saat 10da FED toplantısı var. Bilginize döviz kurlarında değişiklik olabilir.
  • Bugun 2 Tane PS4 oyunu aldım, Street Fighter 5 ve Tom Clancy's The Division ikisi için toplam 36 euro ödedim,
    bence çok iyi fiyat
  • MühendisMurat kullanıcısına yanıt
    Hem yapıyorlar, hemde düzgüm bir şey yapıyormuş gibi burada savunuyorlar. Bari savunma kardeşim!

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • viktor1574 kullanıcısına yanıt
    Amazon hocam.

• Saol dostum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: viktor1574

Linkteki ürüne bakabilirmisiniz satıcı amazon mu anlıyamadım malesef.
    https://www.amazon.com/Corsair-Gaming-SCIMITAR-Mechanical-Buttons/dp/B019OQJ9XE/ref=sr_1_1?ie=UTF8&qid=1481737129&sr=8-1&keywords=corsair+scimitar+rgb+mouse&refinements=p_n_shipping_option-bin%3A3242350011

amazon hocam

"Ships from and sold by Amazon.com. Gift-wrap available."

• game-thrones kullanıcısına yanıt
    Sanal kart oluşturun o şekilde sınırdan kurtulursunuz. Size önerim Yapı Kredi kullanmayın. Geri ödemeleri almak çok zor. 15 gün geçti geri ödemeyi hala yansitmadı hesabıma. Amazon Aliexpress iki siteden de aynı sorunu yaşıyorum.

• Puma eşofman üstü ve altlarımız geldi. Arkadaşlar bedeniniz neyse onu alın, resimlerine bakarak dar kesimdir biraz rahat olsun diye bir beden büyük aldık ama büyük geldi. Biraz değil baya pişman olduk beden konusunda..

Masaj yastığı almış bazı arkadaşlar. Bugün benimki geldi (Medisana ecomed) test etme imkanım oldu. Yatarak, yada 45derece açıyla falan kullanmak baya baya konforsuz. Sandalyenizde, koltuğunuzda, fazla eğimli olmayacak şekilde kullanmak lazım gibi.

Nike 45-46 giyerdim, skechers 44 tam oldu, cidden kaymak gibi ayakkabı ama çok narin duruyor. Kız kardeşime 38,5 skechers almıştım yarım beden büyük geldi :/ New Balance 39 sipariş etmiştik yarın gelecek o da, o da büyük olursa tam fail olacağız.

Corsair Void Wireless 7.1 almıştım, oyuncu kulaklık seti ilk kez aldığım için yorumlarım yanlış olabilir ama ilk kez kullanım yorumu yaparsak; ses kalitesi inanılmaz iyi geldi, kulaklık pedi biraz daha büyük olsa iyi olurdu, koca kafayız ama ancak 2-3 saat sonra bir batma hissi geliyor, kulaklığı çıkartıp 1-2 dk tekrar takarsanız sorun olmaz gibi. Yazılım konusunda sıkıntı yaşayabilirsiniz, biraz araştırırsanız forumda çözümü olacak ;)

• Arkadaslar merhaba. Pantolonun ceplerini kapatmayacak yukseklikte softshell mont tavsiyesi olan varmi? Kalin olmasina hic gerek yok. Su almamasi gerekli ince hafif olmali yagmurluk gibi de uzun olmamasi lazim. Kalip olarakta coban kepeneki gibi bol durmasin yeter. Varmi tavsiyesi olan

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: PanikAtak

100 tL Güzel sezonluk mont isteyene...
    https://www.amazon.de/B...Boslo&th=1&psc=1

Rengi ve fiyatı güzelmiş, marka nasıl acaba, henüz yorum yapan olmamış.

• mk15 M kullanıcısına yanıt
    Ooo meslektaslar burdaymisss nusaybinden selamlar

• Arkadaşlar birşey daha takipli posta yapmaka için Include 2-Year Protection for $2.14 bunu mu almamız lazım?
  • TR'nin En Büyük Amazon Rehberi [EFSANE KONU]

2 adet Crucial Ballistix Sport DDR4 4GB 2400mhz + JACK & JONES ceket total'de 32.35€

Bu arada 11€ dan 4GB DDR4 2400mhz ram bu senenin efsane fiyatlarından biriydi. 44€ ya 4x4 16GB yapıp alanlar var

Kaçıranlara geçmiş olsun

• 
Sayfa: önceki 93209321932293239324
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.