Şimdi Ara

TR'nin En Büyük Amazon Rehberi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
61 Misafir Kullanıcı, 12 Masaüstü Kullanıcı, 49 Mobil Kullanıcı ( 49 Mobil Cihaz )
260.178
Cevap
2.982
Favori
13.346.233
Tıklama
Giriş
    3604 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: fuducuk

quote:

Orijinalden alıntı: maxelll

https://www.amazon.com/Microboard-M340CLZ-3440x1440-REAL100HZ-Monitor/dp/B01M5DVR94/ref=sr_1_1?&ie=UTF8&qid=1481404269&sr=8-1&keywords=microboard+34

İşte monitör bu, yok yok: Koreliler bu işe uyandı sanırım;

-34" Yayla Tipi + Kavis,
    -Samsung VA Panel
    -Yüksek Çözünürlük(3440x1440)
    -Şık çerçeve,
    -Oyuncu için uygun; FreeeSync 144Hz/100Hz(2K, 4K), 4ms,
    -Çoklu bağlantı seçenekleri,
    -Dahili hoparlör,
    -VESA asılabilirlik,
    -Kore Malı,
    -Uygun fiyat...

Eksiğini bulmak için zorlayınca, OLED olmadığını görüyorum...

fazlası var bkz fiyat

• Yarbay
    3604 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: BorgaXxX

Amazon resmen yılbaşı kıyağı geçmiş oldu bana. 1 Adet Logitech Z506 siparişi verdim. 2 adet Z506 gönderdi sağ olsun

1 alana 1 bedava olmuş
    |
    |

Dün akşam işten gelir gelmez amazona mail attım geri gönderebilirim kargo ücretini vermeniz kaydı ile dedim. Onlarda sorun değil sizde kalsın göndermenize gerek yok dediler. Çok şükür harama hiç el uzatmadım uzatmam da.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BorgaXxX -- 14 Aralık 2016; 9:10:43 >
    Bahsedilenler: edi1907 , mrbaronx kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    Msi Z270 Tomahawk Motherboard İntel Core İ5 7600K Asus GTX1060 Dual OC 6gb Kingston Fury Hyper X 16gb DDR4 2400mhz Samsung 850 Evo 500gb Corsair H100i V2 AIO Water Cooling Corsair Obsidian 750D Airflow Edition Corsair CS850M Gold PSU Logitech Z906 5.1 500w
    Steam : BorgaXxX
  • Binbaşı
    1866 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: BorgaXxX

Amazon resmen yılbaşı kıyağı geçmiş oldu bana. 1 Adet Logitech Z506 siparişi verdim. 2 adet Z506 gönderdi sağ olsun

Helal olsun adamlara

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi edi1907 -- 14 Aralık 2016; 9:10:38 >
    |
    |

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    |
    Drmel , Hawk-Claw , Markus Schulz , arasmustafaoglu , grkcm , Takumi , cikitare , black37 , Keanexx , Cr!M!N4L , Frobisher , Bu bir kullanıcı adı , MyReSPeT , lp.papercut , Winston Blue , Yaşayan Canlı , quarters , Degisik Kahya , Dark_Stone_TR , roebenewa , berkke , Gargemelus , yusufahmet16 , dr.halil , TR_LegendOfWar , slckssmz , Grain35 , slajer, Yggdrasil , dunklerpaladin , Kael_ , Blasted35, demirkaanersin , capcup74 , Arthionnn , SchwarzMoto , xVengeance , capcup74 , Leeroy Genghis , mustafa982 , fat33 , DoDoking , anorexia , Crashlone , Psicolog , QarekTyphon , AurumLuna , hsnpyn11111 , Gold D. Roger , Mckenziee , Markus Schulz , Ŀeoп , judge1986 , GuitarxtanbuL , Leeroy Genghis , Kronoss2510 , ExMilitary , Jellal Fernandes , Unshaken Darkness , GuitarxtanbuL , John Constantine

Dr_nike_kaddafi
  • Yüzbaşı
    901 Mesaj
    İki tane ayakkabı almayı düşünüyorum numaraları olmazsa durum nasıl işliyor geri gönderirken kargo ücretini karşılıyorlar mi

|
    |

Orijinalden alıntı: mcake±

Gençler mangal yellemek için pilli saç kurutması var midur?

Şaka değil; ciddiyim.

Aradıgınız ürün bu
    https://www.amazon.de/gp/product/B01D0809SQ/ref=oh_aui_detailpage_o07_s01?ie=UTF8&psc=1

Saç kurutma makinasından da daha işlevsel aldım memnunum ben
    Drmel , Hawk-Claw , Markus Schulz , arasmustafaoglu , grkcm , Takumi , cikitare , black37 , Keanexx , Cr!M!N4L , Frobisher , Bu bir kullanıcı adı , MyReSPeT , lp.papercut , Winston Blue , Yaşayan Canlı , quarters , Degisik Kahya , Dark_Stone_TR , roebenewa , berkke , Gargemelus , yusufahmet16 , dr.halil , TR_LegendOfWar , slckssmz , Grain35 , slajer, Yggdrasil , dunklerpaladin , Kael_ , Blasted35, demirkaanersin , capcup74 , Arthionnn , SchwarzMoto , xVengeance , capcup74 , Leeroy Genghis , mustafa982 , fat33 , DoDoking , anorexia , Crashlone , Psicolog , QarekTyphon , AurumLuna , hsnpyn11111 , Gold D. Roger , Mckenziee , Markus Schulz , Ŀeoп , judge1986 , GuitarxtanbuL , Leeroy Genghis , Kronoss2510 , ExMilitary , Jellal Fernandes , Unshaken Darkness , GuitarxtanbuL , John Constantine

Dr_nike_kaddafi

• Yarbay
    4007 Mesaj
    Hay bu Amazon.de nin... 5 gündür preparing de dün de mail attım ilgileneceğim diye de mesaj attılar göya..

Kargo kısmında berbat ötesi..

ASUS Maximus VIII RANGER ║ i7 6700K @ 4.7 Ghz ║ Corsair H100i V2 ║ Corsair Dominator Platinum 16GB DDR4 3200MHz ║ EVGA RTX 2080 Super XC Ultra ║ Crucial MX500 1TB SSD ║ EVGA SuperNOVA 850W P2 Platinum ║ Creative Sound BlasterX G5 7.1 Sound Card ║ Sennheiser HD 598 SR Headset ║ Corsair K70 LUX RGB ║ Logitech G900LG 27GL850 1440p 144hz Nano-IPS G-SYNCCorsair 760T Arctic White Full-Tower
  • Binbaşı
    1003 Mesaj
    |
    |
    Fazladan gelen ürün ile ilgili bir sorum olacak. Satın aldığım Sennheiser HD 598Cs kulaklık kargoda takılınca amazon a ulaştım ve bana daha hızlı kargo seçeneği ile yenisini gönderdiler, bu ürün elime ulaştı. Ama gelin görün ki daha önce gönderilen kulaklık da bugün elime ulaşıyor. Amazon ile iletişime geçtim eğer kargoyu getiren kişi ürünü teslim almamanızı kabul ederse bize geri dönsün iade gerçekleşir dedi, ama illa teslim etmek zorundayım derse bize sizin geri iade etmeniz gerekiyor dedi. Tahmin edeceğiniz gibi postaneye gidip bu ürünü geri göndermek ile uğraşmak istemiyorum, yurtiçi kargo ile gelen amazon.de ürününü kabul etmeyip geri gönderten oldu mu aramızda, bunu kabul ediyor mu YK?

Orijinalden alıntı: Skeleton

Fazladan gelen ürün ile ilgili bir sorum olacak. Satın aldığım Sennheiser HD 598Cs kulaklık kargoda takılınca amazon a ulaştım ve bana daha hızlı kargo seçeneği ile yenisini gönderdiler, bu ürün elime ulaştı. Ama gelin görün ki daha önce gönderilen kulaklık da bugün elime ulaşıyor. Amazon ile iletişime geçtim eğer kargoyu getiren kişi ürünü teslim almamanızı kabul ederse bize geri dönsün iade gerçekleşir dedi, ama illa teslim etmek zorundayım derse bize sizin geri iade etmeniz gerekiyor dedi. Tahmin edeceğiniz gibi postaneye gidip bu ürünü geri göndermek ile uğraşmak istemiyorum, yurtiçi kargo ile gelen amazon.de ürününü kabul etmeyip geri gönderten oldu mu aramızda, bunu kabul ediyor mu YK?

.com benzer durumda siz de kalsın diyor da bu .de neden cinslik yapıyor hayret bir şey..

• Binbaşı
    1840 Mesaj

Cinslik mi?

Bir urune tek fiyat verip iki tane almak CINSLIK degilmidir!

Her zaman oldugu gibi suistimaller basladi, bakalim kimlerin basi yanacak.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    Fantasticoo kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Hocam çok bence de bu üründe en az yarım veya 1 numara büyük almalı. Ben 43-43.5 giyen birin olarak 43.5 aldım. Yanlardan rahatsız edecek kadar sıktı. Bunu alan hele ki kalın çorapla giyecekse bir numara büyüğünü almalı.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    Commiss4r kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Orijinalden alıntı: nihattr

3.5mm ses çıkışı var mı kesin? O modeli aratınca bazılarında var, bazılarında yok. Çok kafa karıştırıcı. Ses çıkışı varsa ben de bu monitörden almak istiyorum.

Aynısının 24 inch olanını aldım, modelin resminde ses çıkışı var gözükmesine rağmen gelende yoktu. Ben de geri iade ettim kabul ettiler. İzmir-Almanya kargo gönderim bedelini makbuzu ibraz edişimin ardından hemen iade ettiler şimdi ürün Almanya'ya varınca ürün bedelini iade edecekler.

Bu arada bilginize, 24 inch bir monitör PTT kargo ile İzmir'den Almanya'ya 66 TL'ye gidiyor. Amazon hatalı olduğu için bu iade kargo bedelinin tamamını bana ödedi.

Aynı şekilde bendede öyle hocam çok yoğunlar herhalde bende aradım kaç kez mailde attım ama sonuç yok.

|
    |
    Erdo4 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Orijinalden alıntı: Lord Melkor

Amazon fr 50 ye 10 indirim kodu gönderdi. Belki Almanya'da da çalışır. Kullanmak isteyen olabilir diye paylaşıyorum

VT8V-YYRC29-GRUPSP

amazon fransada da denedim çalışmadı. :(
    |
    |
    quote:

Orijinalden alıntı: ipee

quote:

Orijinalden alıntı: lycantrophic

Aliexpressten aldim sim kartsiz. Iki ay dayandi anca fazla da kullanmamama ragmen. Pek tavsiye etmem.

Bulamadim şöyle 300e kadar güzel bir akilli saat tr de :/ heves ettim kullanisliysa iyilerine yonelebilirim diye ama iste once denemek istiyorum.

Çok kullanışlı bişey değil bence, özellikle çin versiyonları. 300 euro civarına GPS'li saat alan bir arkadaş vardı. Doğa sporlarıyla ilgilenen için öyle bişey faydalı olabilir. Ama onun dışında dünyada da çok tutmadı zaten. Bir de spor salonuna gidiyorum, belki sim kartlı bağımsız akıllı saatlere spor salonu uygulaması kurulup faydalanılabilir bir ihtimal; telefon elde gezmek öbür türlü çok rahat değil. Belirli bir kullanım alanı belirlemediyseniz çok da gerek yok bence, boşa masraf olabilir.
    |
    |

• Yarbay
    2796 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: kavuraki

quote:

Orijinalden alıntı: nihattr

3.5mm ses çıkışı var mı kesin? O modeli aratınca bazılarında var, bazılarında yok. Çok kafa karıştırıcı. Ses çıkışı varsa ben de bu monitörden almak istiyorum.

Aynısının 24 inch olanını aldım, modelin resminde ses çıkışı var gözükmesine rağmen gelende yoktu. Ben de geri iade ettim kabul ettiler. İzmir-Almanya kargo gönderim bedelini makbuzu ibraz edişimin ardından hemen iade ettiler şimdi ürün Almanya'ya varınca ürün bedelini iade edecekler.

Bu arada bilginize, 24 inch bir monitör PTT kargo ile İzmir'den Almanya'ya 66 TL'ye gidiyor. Amazon hatalı olduğu için bu iade kargo bedelinin tamamını bana ödedi.

Teşekkür ederim. 24" için ses çıkışı olmadığını öğrendim. Soru-cevap kısmında da var; ama 22" olan için kesin cevabı öğrenemedim. Ses çıkışı olmayan bir cihaz bağlarsam sesi alamama durumu var. En azından 3.5mm ses çıkışı olsa iyi olur. 22" olan versiyon için mail atsak cevap gelir mi?

İstikbal

• Yüzbaşı
    898 Mesaj
    Dün arkadaşın hesaptan amazon.de üzerinden saat aldık. Kredi kartını ilk kez ekleyip ilk kez sipariş verdi.
    Bugün denemiş hesap kilitlenmiş.
    Mail gelmiş galiba bir de..
    Daha önce hesap kitlenmesiyle ilgili yazanlar vardı, ne yapmamız gerekiyor

|
    |
üniversite
Mobilya Takımları
Bey Azura
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR3
1,250
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.