Şimdi Ara

TR'nin En Büyük Amazon Rehberi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
14 Misafir Kullanıcı, 14 Masaüstü Kullanıcı
260.137
Cevap
2.985
Favori
13.342.484
Tıklama
Giriş
    169 Mesaj

25 cm olur dersen al.Ben de aksine küçük kalıplı olduğunu okuyorum genelde.
    |
    |
    nexusab kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Orijinalden alıntı: Sê7êN SKY

quote:

Orijinalden alıntı: cmshn

Bu paylaştıklarınızı ben de gördüm işte. Ama kampanya sayfasında tüm ürünleri listelediğinizde "Ship to Turkey"i seçerseniz bu ürün çıkıyor.

https://www.amazon.com/s/ref=sr_nr_p_n_shipping_option-_0?fst=as%3Aoff&rh=n%3A7141123011%2Cn%3A16043603011%2Cn%3A7147441011%2Cp_6%3AATVPDKIKX0DER%2Cp_n_shipping_option-bin%3A3242350011&bbn=16043603011&sort=featured-rank&ie=UTF8&qid=1481662331&rnid=2944662011&lo=none

Rastgele 5 ürün seçtim,bu hariç diğerleri (ürün sayfasını açtığınuzda) gönderiliyor.
    Listelemeden ziyade sepete ekleyip kontrol etmek en sağlıklısı,bazı ürünler biliyorsunuz gönderiliyor olduğu halde gönderilmiyor yada tam tersi.

Şu mont için böyle böyle bir açıklama var fakat gönderim gerçekleşmiyor diyerek bir şansımızı deneyecek kimse yok mu?
    |
    |

• Yüzbaşı
    596 Mesaj

şu hocam bende alacam bunu ve ayrıca bide 1049tl olan model var 475tl onuda alıcam. AHTTA 10EU INDIRIMLE 439 tlye gelıo.

https://www.amazon.de/gp/product/B004FN9Q12

TR FİYATI 1049 OLAN

http://www.mediamarkt.com.tr/tr/product/_med%C4%B1sana-mc-88939-masaj-minderi-1149571.html

https://www.amazon.de/gp/product/B00G8Z8HY2/
    |
    |
    coreay84 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

• Çavuş
    58 Mesaj

Evet hocam doğru diyorsun montlar içindi bu söz. Gece gece ben yanlış hatırlamışım. Teşekkürler.
    |
    |
    faridun kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

hocam hiç anlamamda ben modem olarakda kullanabiliyor muyuz
    |
    |
    dreamblue35 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    Merrell Herren Moab Edge Trekking-& Wanderhalbschuhe 46,5 numara sepette MERHABA KODU İLE 32.12 EURO https://www.amazon.de/gp/product/B00YB3767M/ref=ox_sc_act_title_1?ie=UTF8&psc=1&smid=A3JWKAKR8XB7XF https://www.youtube.com/watch?v=RwqYumCkyy8

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi vollkan59 -- 14 Aralık 2016; 4:19:28 >
    |
    |

sodimm yazıyor. laptop rami yani. iyice okuyun almadan önce
    |
    |
    arasmustafaoglu kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    quote:

Orijinalden alıntı: destroy287

sodimm yazıyor. laptop rami yani. iyice okuyun almadan önce

Başlık hatalı 288 pinli notebook rami yok!

Yine de tedbirli olmak lazım. Belliki bir hata var ortada.
    |
    |
    quote:

Orijinalden alıntı: destroy287

Yine de tedbirli olmak lazım. Belliki bir hata var ortada.

ramleri sürekli takip ediyorum geçenlerde aynı indirimi tekrar yaptılar dediğim gibi sadece başlıkta hata amazon temsilcisiyle görüşebilirsiniz!

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi arasmustafaoglu -- 14 Aralık 2016; 4:30:46 >

o zaman güzel fırsat hocam. teşekkürler bilgilendirdiğiniz için

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi destroy287 -- 14 Aralık 2016; 4:40:17 >
    |
    |
    Bosch Gluepen Akülü Tutkal Tabancası 29.99 dan sepette 25 e düşüyor. Merhaba kampanyasını kullanırsanız 15 euroya oldukça sıcak bir fiyata inmiş oluyor.
    https://www.amazon.de/...d=b1ecf3f78a7c0acae6915c5d7fefbf46
    |
    |

• Yüzbaşı
    771 Mesaj
    steelseries kulaklığı kaçırdığıma çok üzüldüm. alıp pişman olan :) olursa alabilirim
    |
    |

Sanırım kullanamıyoruz.. aslında bende merak ediyorum.. mesela evde kablosuz fiber İnternetimiz var ise bunu almak gereksiz oluyor değil mi ? Yada bunu alıp fiberin modeminin WiFi özelliğini kapatip buna baglayacağız ki o zaman da iki iş olacak heralde ?

Edit: fiber de oluyor sanırım modemin wan girişine küçük bi kutudan gelen (esas bu modem diğeri router dır belki) ethernet kablosu var onu lnksys nin wan girişine takınca olur muhtemelen..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi rueta -- 14 Aralık 2016; 7:46:56 >
    |
    |
    Bahsedilenler: dreamblue35 , onurça2092 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

• Yüzbaşı
    307 Mesaj
    Arkadaşlar amazon assistant eklentisinde 5$ indirimim vardı ödeme ekranında düşüyordu 5$ daha önceden. Ama şuan o 5$ indirimi göremiyorum. Daha öncede kullanmamıştım. Sizdede aynı sorun varmı bir kontrol edermisiniz?
    |
    |

Hocam çok teşekkürler hemen 4 tane kaptım. İnşallah gönderirler. 8gb kingston 2666mhz ramleri n11 indiriminde 210 - 40 ile 170tlye almıştım. Zaten anakart max 2133mhz çalıştırıyor. 1 ay sonra emekli edecez gelirse

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi babike -- 14 Aralık 2016; 6:41:28 >
    |
    |
    panter94 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |

HızlıCevap
Reklamlar
haberler
SEO
Canlı Tv izle
son dakika
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR3
1,094
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.