Şimdi Ara

TR'nin En Büyük Amazon Rehberi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
19 Misafir Kullanıcı, 19 Masaüstü Kullanıcı
260.144
Cevap
2.982
Favori
13.343.515
Tıklama
Giriş
    342 Mesaj
    Arkadaşlar hem uygun, hem de kaliteli bir mekanik klavye arıyorum. Arka sayfalarda baktım bulamadım. Önerebileceğiniz bir ürün var mı?
    |
    |

Orijinalden alıntı: mustafayalazı

Bu urunu kullanan var mi arkadaslar, amazonda olumsuz yorumlarda mevcut hakkinda

https://www.amazon.de/Mannesmann-89-teiliger-Universal-Haushalts-Werkzeugkoffer-M29085/dp/B0051E16LW#featureBulletsAndDetailBullets_secondary_view_div_1481659853087

bi yorumda görüm uclari filan çok kötüydü hemen kapatim pencereyi :D

• Yüzbaşı
    505 Mesaj

Çinli kardeşlerinden farkı var mı? Test edebildiniz mi? Çinli muadilleri de iş görüyor deniyor.
    |
    |
    bigbangem kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Orijinalden alıntı: travers

Puma eşofman altı
    https://www.amazon.de/gp/product/B01DZW5XT2/ref=oh_aui_detailpage_o00_s00?ie=UTF8&psc=1

Columbia ayakkabı
    https://www.amazon.de/gp/product/B01015V87M/ref=oh_aui_detailpage_o00_s00?ie=UTF8&psc=1

ikisine toplam EUR 34,80 ödedim. 10 merhaba indirimi 5 gift kart indirimi.

Bu paraya eşofman altını anca alırız buralarda.

Hayırlı olsun.

Puma eşorman kalıpları nasıl daha önce denediniz mi?Boy kilo kaç s almışsınız sanırım

• Yarbay
    4196 Mesaj
    Murat bey ilk sayfada ki mastercard linkine tıkladım ama tıklayınca bu kampanya bitmiştir yazıyor sanırım kampanya sona ermiş, birde ilk sayfada mastercard kampanyasının başka indirim kodları ile çalışmadığını yazmıisınız ama bir sorum olacak mastercard kampanyası bitmeseydi 100 euro yükleyene 5 euro amazonun hediye ettiği bir link çıktı karşıma amazon üyelik ekranımda bu ikisi birleşirmiydi? sonuçta ikisi de gift kart olduğu için toplam 15 euro gift kartım mı olurdu?
    |
    |
    |
    |
    MONSTER TULPAR T7 V2.6.2 Intel® Core™ i7-4710MQ - 192 bit 3GB GDDR5 nVIDIA® GeForce® GTX970M 192-Bit DX11.2 - 17.3" Full HD 1920x1080 Mat LED Ekran - 8GB (1x8GB) DDR3L 1600MHz SODIMM - 1TB Hitachi Travelstar 7K1000 32MB 7200RPM HDD SATA-III 6GB/sn - 120GB Mushkin Chronos SSD SATA-III 6GB/sn (Okuma: 560 MB/s - Yazma: 525 MB/s) Mavi Renkli Özelleştirilebilir Arkadan Aydınlatmalı Klavye Killer Network Entegre 2 1 Adet Hoparlör High Definition (HD) ve Subwoofer
  • Yüzbaşı
    799 Mesaj
    Mastercard devam ediyormu arkadaşlar kartı ekleyip ilk ödeme seçeneği yaptım linke tıkladım ama olmadı?
    |
    |

Carpe diem!quam minimum credula postero
  • Çavuş
    65 Mesaj

Tommy ler gönderilmiyor heralde artık. Neredeyse hepsini tektek denedim, bütün bedenler ve renkler gönderilen bulamadım. Diğer markalar sıkıntısız geliyor gibi.
    |
    |
    cmshn kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Daha önce denedim small oluyo bana. Normal kalıbımda small kalıp konusunda bir sorun yok diyebilirim.
    |
    |
    Bir Acayip Adamm kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    quote:

Orijinalden alıntı: AmoR_

quote:

Orijinalden alıntı: mustafayalazı

Bu urunu kullanan var mi arkadaslar, amazonda olumsuz yorumlarda mevcut hakkinda

https://www.amazon.de/Mannesmann-89-teiliger-Universal-Haushalts-Werkzeugkoffer-M29085/dp/B0051E16LW#featureBulletsAndDetailBullets_secondary_view_div_1481659853087

bi yorumda görüm uclari filan çok kötüydü hemen kapatim pencereyi :D

Aynen bende gordum o fotograflari sogudum biraz :) baya olumlu yorum var ama kullananlardan bizden kullanan varsa onlardan yorum almak lazim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Er
    6 Mesaj
    Sipariş durum :

Delayed due to weather
    Unfortunately your shipment was delayed due to weather. We’re working to deliver it as soon as possible.

böyle yaziyor havalardan dolayı gecikmiş yani iptalmi olcak ne demek istiyor ?

180 cm boy 90 kilo için L mı XL mı almalıyım ? siz ne öneriyorsunuz ?
    |
    |
    enigma100 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    quote:

Orijinalden alıntı: imm19

Sipariş durum :

Delayed due to weather
    Unfortunately your shipment was delayed due to weather. We’re working to deliver it as soon as possible.

Amerikada kar fırtınası olduğundan dolayı teslimatlarda gecikmeler olabiliyor.
    İptal olacak bir durum yok, sadece sabır denilen şeye ihtiyaç var.
    |
    |

Orijinalden alıntı: imm19

Sipariş durum :

Delayed due to weather

Hayır, en kısa sürede göndermeye çalışıyorlarmış.
    |
    |
    |
    |
  • Ne bahtsız adamım be, aldığım ekran kartı 20 gündür gelmedi ve sadece koli taşıma durumunda olarak görünüyor, ne nerde olduğu belli, ne de başka birşey, müşteri hizmetlerini aradım yarına kadar gelmezse, isteğiniz doğrultusunda siparşi yeniler veya para iadesi yaparız dediler, para iadesi felan umrumda değilde kart gelsede witcher 3 oynasam, Steamden got verisiyonu aldım 42gb indirdim, kartı bekliyorumki gelsin

link verebilir misin urun icin ?
    bu arada en son sayfada urunu disinda ne oldugu belli olmayan kutuya mi koyun yoksa normal kutuda ne oldugu uzerinde yazan seklindeki kutuya koyun diye secenekler vardi siz hangisini sectiniz oradan. icerisinde ne oldugunu yazmayan kutuyu sectiyseniz de gumrukte kalmis olabilir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi maxelll -- 14 Aralık 2016; 0:26:46 >
    |
    |
    mrbaronx kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    quote:

Orijinalden alıntı: Bu bir kullanıcı adı

Ne bahtsız adamım be, aldığım ekran kartı 20 gündür gelmedi ve sadece koli taşıma durumunda olarak görünüyor, ne nerde olduğu belli, ne de başka birşey, müşteri hizmetlerini aradım yarına kadar gelmezse, isteğiniz doğrultusunda siparşi yeniler veya para iadesi yaparız dediler, para iadesi felan umrumda değilde kart gelsede witcher 3 oynasam, Steamden got verisiyonu aldım 42gb indirdim, kartı bekliyorumki gelsin

bu işte dramdır hocam yarın sabah kalk bi abdest al kuru yer kalmayacak şekilde gelir :)
    ürün bugun elime ulaştı, güzel ve dinlendirici bir masaj aleti

• Onbaşı
    23 Mesaj
    Iptal edilen bi urunun iadesini hediye ceki olarak alabilir miyim alabilirsem nasil?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
üniversite
haberler
Canlı Tv izle
Mobilya Takımları
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR3
0,859
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.