Şimdi Ara

TR'nin En Büyük Amazon Rehberi [EFSANE KONU] (9296. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
12 Misafir - 12 Masaüstü
5 sn
260.707
Cevap
2.701
Favori
13.892.141
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
634 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 92949295929692979298
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    fiyatını haketmiyor bence
  • MühendisMurat kullanıcısına yanıt
    Hocam geçmiş olsun, çok çabuk gelmiş seninkiler. Mont almış mıydın?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Skeleton

Fazladan gelen ürün ile ilgili bir sorum olacak. Satın aldığım Sennheiser HD 598Cs kulaklık kargoda takılınca amazon a ulaştım ve bana daha hızlı kargo seçeneği ile yenisini gönderdiler, bu ürün elime ulaştı. Ama gelin görün ki daha önce gönderilen kulaklık da bugün elime ulaşıyor. Amazon ile iletişime geçtim eğer kargoyu getiren kişi ürünü teslim almamanızı kabul ederse bize geri dönsün iade gerçekleşir dedi, ama illa teslim etmek zorundayım derse bize sizin geri iade etmeniz gerekiyor dedi. Tahmin edeceğiniz gibi postaneye gidip bu ürünü geri göndermek ile uğraşmak istemiyorum, yurtiçi kargo ile gelen amazon.de ürününü kabul etmeyip geri gönderten oldu mu aramızda, bunu kabul ediyor mu YK?

Boşver göndermezsende hesabina birsey olmaz. Ikinci elde 400e falan satarsin.

• Erdo4 kullanıcısına yanıt
    Kullanamıyorsun hocam. Ben görüştüm ellerinden bir şey gelmediğini söylediler . Zorlamayın bence .
  • quote:

Orijinalden alıntı: Misaros

Canım sıkıldıkça konuyu okuyup huzuru buluyorum. Böyle konu olmaz olsun harika!

Teşekkürler, DH'in en çok sevilen konusu olma yolunda ilerliyor, bir çok konuda rekorları kırdık doymuyoruz.

quote:

Orijinalden alıntı: Resul069

Bu konuyu seviyorum ya :D gunun her saati aktif. Namaza kalktik hala konu canli devam ediyor

:) Dualarınıza bizi de eklemeyi unutmayın.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MühendisMurat -- 14 Aralık 2016; 12:46:11 >

• quote:

Orijinalden alıntı: Resul069

Bu konuyu seviyorum ya :D gunun her saati aktif. Namaza kalktik hala konu canli devam ediyor
    Bugün gelen UPS görevlisi diyor bu site türkçeye mi döndü, evet dedim, yandık biz diyor yoğunluk artmış.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MühendisMurat -- 14 Aralık 2016; 12:46:57 >
  • İlk sayfayi goz ucuylada olsa incelemek ne kadar zorsa, bunun cevabıda bu kadar zor ne yazık ki.

• Amazon'un TR'ye açılması bence kötü. Burdaki fiyatları aşağıya çekemeyeceğine göre ve devletin vergi sistemine yönelik mecburen fiyatları artırcaklardır. Umarım sadece ofis ve yardımcı olmak amaçlıdır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Tanura -- 14 Aralık 2016; 12:47:24 >
  • Şu montlar icin beden hesabı yapan bir site varmi?
    Uygun mont aranıyor :))

• Arkadaşlar benim gibi siparişi geç gelip yenisini yollayinca iki ürün gelen varsa, iade etmek için mail atın yardımcı oluyorlar kargo ücretini ilk cebimizden oduyormusuz ancak daha sonra fişi yollayinca geri ödeme yapıyorlarmis

• quote:

Orijinalden alıntı: D12

quote:

Fazladan gelen ürün ile ilgili bir sorum olacak. Satın aldığım Sennheiser HD 598Cs kulaklık kargoda takılınca amazon a ulaştım ve bana daha hızlı kargo seçeneği ile yenisini gönderdiler, bu ürün elime ulaştı. Ama gelin görün ki daha önce gönderilen kulaklık da bugün elime ulaşıyor. Amazon ile iletişime geçtim eğer kargoyu getiren kişi ürünü teslim almamanızı kabul ederse bize geri dönsün iade gerçekleşir dedi, ama illa teslim etmek zorundayım derse bize sizin geri iade etmeniz gerekiyor dedi. Tahmin edeceğiniz gibi postaneye gidip bu ürünü geri göndermek ile uğraşmak istemiyorum, yurtiçi kargo ile gelen amazon.de ürününü kabul etmeyip geri gönderten oldu mu aramızda, bunu kabul ediyor mu YK?

Dünya hesabına bir şey olmaz. Ahiret hesabında haram yazar.

Dürüstlük tavsiye edin lütfen.

• quote:

Orijinalden alıntı: bukalemuns

quote:

Orijinalden alıntı: D12

quote:

Dünya hesabına bir şey olmaz. Ahiret hesabında haram yazar.

Dürüstlük tavsiye edin lütfen.

Yav he

• Tanura kullanıcısına yanıt
    Bende aynı görüşteyim hocam böylesi daha iyi bence. Ki almanyadaki görevlilere sorduğumda Türkiyeye açılırsa ya da depo konulursa orayı yağmalarlar dedi. Bu konuda da katılıyorum :)
  • aktuz A kullanıcısına yanıt
    Hocam çok saol. Matkap'a 240 tl verecekken düşe düşe 88TL ye kargo dahil bir ürüne kadar geldim :)

http://www.avansas.com/einhell-tc-id-710e-darbeli-matkap-710-w.html?utm_source=akakce&utm_medium=cpc&utm_campaign=akakce-cpc-2016&v=1.49.4
  • quote:

Orijinalden alıntı: Tanura

Amazon'un TR'ye açılması bence kötü. Burdaki fiyatları aşağıya çekemeyeceğine göre ve devletin vergi sistemine yönelik mecburen fiyatları artırcaklardır. Umarım sadece ofis ve yardımcı olmak amaçlıdır.

Fiyat,vergi vs. bence birşey değişmez,amaç bence TR'den alışveriş yapmayan kullanıcılara ulaşmak.
    Bizler yine yurtdışından devam edeceğiz,bunu kısıtlamaları yada kaldırmaları imkansız.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Selamlar,

Adedinin paket ağırlığı 20kg olan ürünlerden 2 adet söylemek istiyorum. Sizce sorun yaşanır mı gümrükte tek tek söylemekte fayda mı var? 30kg ile ilgili bir şeyler hatırlıyorum.
  • MilanRapajic M kullanıcısına yanıt
    Büyük yazdığına göre çok. Vurgu ACİL'de çünkü.

Monitör almazsa ölecek hastalığına tutulmuş, kıyamam.
  • quote:

Orijinalden alıntı: okanaydin08

Merhaba ben amazon.de den Logitech G502 satın alacam ürün Türkiye ye gönderilemiyor diyor ama sepette son ekrana kadar gidiyor satın alımı yapayımmı yardımcı olurmusunuz?

https://www.amazon.de/Logitech-Proteus-Spectrum-Tunable-11-programmierbaren/dp/B019NFPE2G/ref=sr_1_1?s=videogames&ie=UTF8&qid=1481706272&sr=1-1&keywords=g502

Alma sakın, kandırmaya çalışıyorlar seni.

• 
Sayfa: önceki 92949295929692979298
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.