Şimdi Ara

TR'nin En Büyük Amazon Rehberi [EFSANE KONU] (9292. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
260.707
Cevap
2.701
Favori
13.892.021
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
634 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 92909291929292939294
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: alikara123

Hangi urunu aldiniz hocam? Ben de mont bakiyorum da Ankara'dayim :)

https://www.amazon.de/gp/product/B00KMVG1LY/

bunu aldım hocam ben de ankaradayım üniversite için geldim izmirden üşüyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: Alkanlı

Bende acemiyim hocam.
    Şu matkabı almayı düşünüyorum.

https://www.amazon.de/BOSCH-Schlagbohrmaschine-Profi-1-Gang-601217103/dp/B0043DO5JW/ref=sr_1_2?ie=UTF8&qid=1481701169&sr=8-2&keywords=BOSCH+GSB+13+RE+600

Bir matkap ev kullanıcısı için ömrü boyunca ortalama 15 dk kullanılıyormuş. O nedenle bu profesyonel seriye bakmanızı önermem, Türkiye'den einhell gibi bir marka matkabı 50-60 liraya alırsınız. Standart seri bosch ve b-d ürünlerinden hiç farkı yok. Ben carrefourdan 710W olanını 40 liraya almıştım ki gerçekten kaliteli ürün. Daha öncekini 6-7 yıl kullandım zor yakmıştım.

• quote:

Orijinalden alıntı: ragenevil

Sizin Paylaştığınız ürün 2 li paket. Tekli halde satılanı bestseller zaten ve sürekli fiyatları 6 ile 10 $ arası oynuyor 7$ olduğunda denk getirirseniz 2 tane alabilirsinşz Linki de bu: Dilediğiniz rengini de seçebilşrsiniz.

Panasonic ErgoFit In-Ear Earbud Headphones RP-HJE120-K (Black) Dynamic Crystal Clear Sound, Ergonomic Comfort-Fithttps://www.amazon.com/dp/B003EM8008/ref=cm_sw_r_cp_api_alquybBCH6VH4

Teşekkürler saolun.peki bu hje120 ile hje120k arasında fark yoktur herhalde değil mi??gerçi ben laptop da oyun oynarken kullanıcam ayrıca da telefonda :)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: Tanura

quote:

Orijinalden alıntı: Booker DeWitt

amazon.de, aldığım columbia parkanın ücretini iki kez kesti. Daha önce de .com da bu başıma gelmişti daha sonra bekleyen provizyondaki işlem silinmişti. Öğrenciyim zaten kartın limiti topu topu 1300 lira 500 küsur lirayı ikinci kez kesince beni sıkıntıya soktu. Tahmini ne kadar sürede bu hata düzelir? Telefon ile amazon.de nin desteği ile iletişime geçsem işlemler hızlanır mı?

Hocam benim provizyondan düşmesi 2 haftayı almıştı. Ama benimkini çekmemişti sadece provizyondaydı. Amazon bu konuda biz parayı çekmedik o yüzden bankanız görüşün demişti, bankayla da görüşmemiştim 2 haftada gitmişti ücret.

Ama 2 kere çekildiyse amazon ile görüşmeniz fayda sağlayabilir.

Aynı şey başıma geldi limit eksiye düştü resmen şimdi bekle de provizyondan silinsin..

• lycantrophic kullanıcısına yanıt
    shaker ile karıştırıyorum ama nafile... ben supplementler.com dan alıyorum pek sıkıntı olacağını zannetmiyorum.

• quote:

Orijinalden alıntı: deedrah

Cat bot alan var mı daha önce. Fiyat iyi gibi. Bir zamanlar çok modaydı bunlar.

https://www.amazon.de/Caterpillar-Herren-Doubleday-Kurzschaft-Stiefel/dp/B01FSO6Y48/ref=sr_1_fkmr0_1?ie=UTF8&qid=1481702913&sr=8-1-fkmr0&keywords=Caterpillar+Herren+Doubleday+Kurzschaft+Stiefel

bu model icin demiyorum ama cat bes para etmez..2 sene once 280tl ye boynerden almıstım vaterprof diye su geciriyordu.Yagmurda yokus inmeye korkuyordum jet gibi kayıyordu.meshur 44 yuroluk cplumbia bottan aldım.suda yol tutus süper yagmurda giydim su almadi simdilik.Bence cat almayın jack north columbia solomon alpina vs alın

• TR'nin En Büyük Amazon Rehberi [EFSANE KONU]

10 € Merhaba indirimiyle aldıklarım. Aile boyu bir alışveriş oldu :) Toplam 47.81 € tuttu, inidimle birlite 37.81 € ya düştü. Totalde 140 TL gibi bir rakama bi ton şey aldım :)

New look ürünlerinden daha önce numune 1 tane almıştım. Kalitesini beğenmiştim, özellikle bazı ürünleri cidden çok uygun çünkü o fiyata tekstil imalatı bolca olan ülkemizde polyesterden olanlarını bile zor alıyoruz ki bu ürünlerin bir çoğundan pamuk yüzdesi minimum %60 larda.

Yaklaşık 2 yıldırı takip ettiğim, ara ara da olsa fırsat paylaştığım bu konuda yanlış değilsem ilk defa siparişimi paylaşıyoru. Burada ürünleri paylaşan, açıklamaları yapan, emek veren herkese teşekkür ederim. Konu sahibi mühendismurat a da ayrıca teşekkürler.

Keyifli alışverişler.

• quote:

Orijinalden alıntı: StereoLove

EVET hocam kredi kartı biri çekildi diğeri provizyonda bekliyo, ne zaman geri yatar endişelenecek birşey yok değil mi?

yok hocam rahat ol, bende bi 10-15 gün falan provizyonda bekledi, sonra kayboldu.

bende hemen canlı destek ile görüşmüştüm, sıkıntı olmadığını bir tane işlem yapılacağını söylemişlerdi
  • 7 yuroluk sandalyeler geldimi?
  • Arkadaslar amazondan iki urun alicam. Biri 1-2gun, digeri 1-3 haftada kargolanir diyo. Bu urunler beraber mi gelir yoksa ayri ayri mi?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Phant0mAssassin -- 14 Aralık 2016; 11:49:17 >
  • Booker DeWitt kullanıcısına yanıt
    Ilk seneniz mi hocam Benim ikinci senem. Bu arada siz kaca almistiniz bunu hocam? Yilbasina dogru indirim filan olur mu ki
  • Merhaba arkadaşlar aranızda bu Medisana masaj minderini alan vardı diye hatırlıyorum. Ürün geldiyse bilgi verebilir mi acaba?

https://www.amazon.de/Medisana-88930-MCN-Shiatsu-Massagesitzauflage-schwarz/dp/B004N3CACQ

• quote:

Orijinalden alıntı: alikara123

Ilk seneniz mi hocam Benim ikinci senem. Bu arada siz kaca almistiniz bunu hocam? Yilbasina dogru indirim filan olur mu ki

Evet hocam ilk senem

Karttan 517 lira çekti tam olarak.
  • deedrah D kullanıcısına yanıt
    O kadar bekledim inmesini şansa bak, columbia almasaydım hemen geçerdim siparişi. Bunu da alırsam evde kıyamet kopar. Her yer amazon.de ayakkabısı oldu :). Bot ihtiyacı olan kaçırmasın Merhaba indirimi ile 41 euroya geliyor.Ücretsiz kargo ile.
  • kış için eldiven lazım waterprof..BEn bulamadım.eldiven hangi kategoride cıkıyor acaba.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Phant0mAssassin

Arkadaslar amazondan iki urun alicam. Biri 1-2gun, digeri 1-3 haftada kargolanir diyo. Bu urunler beraber mi gelir yoksa ayri ayri mi?

belli olmuyor o kafasına göre gönderiyorlar benim aynı anda aldığım ürünün birini 4 gün sonra diğerini 7 gün sonra gönderdiler
  • quote:

Orijinalden alıntı: StereoLove

quote:

Orijinalden alıntı: Tanura

quote:

Orijinalden alıntı: Booker DeWitt

amazon.de, aldığım columbia parkanın ücretini iki kez kesti. Daha önce de .com da bu başıma gelmişti daha sonra bekleyen provizyondaki işlem silinmişti. Öğrenciyim zaten kartın limiti topu topu 1300 lira 500 küsur lirayı ikinci kez kesince beni sıkıntıya soktu. Tahmini ne kadar sürede bu hata düzelir? Telefon ile amazon.de nin desteği ile iletişime geçsem işlemler hızlanır mı?

Hocam benim provizyondan düşmesi 2 haftayı almıştı. Ama benimkini çekmemişti sadece provizyondaydı. Amazon bu konuda biz parayı çekmedik o yüzden bankanız görüşün demişti, bankayla da görüşmemiştim 2 haftada gitmişti ücret.

Ama 2 kere çekildiyse amazon ile görüşmeniz fayda sağlayabilir.

Aynı şey başıma geldi limit eksiye düştü resmen şimdi bekle de provizyondan silinsin..

Aynı durumdayım hocam limit -400 bilmem kaç lira su alıcak param kalmadı.

• SPehlivann S kullanıcısına yanıt
    Bir iki sayfa önce biri yazmıştı hocam. Güzel ürün diyordu da ben de detaylı bir yorum görmek istiyorum açıkçası. Almayı düşünüyorum da
  • Booker DeWitt kullanıcısına yanıt
    Profilinize girdim de Izmir bornova yaziyor. Ben de canim Izmir'den ayrilip buraya geldim Mont gelince yorum yaparsaniz cok sevinirim hocam. Simdiden hayirli olsun

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi alikara123 -- 14 Aralık 2016; 11:57:34 >
  • 
Sayfa: önceki 92909291929292939294
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.